Jump to content
Dogomania

Jakich dokumentów mogę oczekiwać od hodowcy psów bezrodowodowych???


Just_York

Recommended Posts

[quote name='iberia'][URL]http://www.yorkshire.com.pl/[/URL][/QUOTE]

dzięki, reproduktora to mają swietnego :loveu: ale suczki to mnie nie do konca podobają się, moze zdjęcia nie są jakosciowe, lub po prostu ich wlosy jakos troche dziwne urosniete, zwlaszcza kolo usz :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikusia_94']Ale Amalia ma milutki i wesoły pyszczek :-) Jutro dzwonię do tego hodowcy.Mam nadzieję,że pieski są w względnej cenie...Jeżeli nie to chyba mogę się pożegnać z psiakiem z tej hodowli :-([/QUOTE]

no fakt, milutka taka ;) powodzenia ci

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikusia_94']Nie dziękuję :-) Mam tylko ogromną nadzieję,że pieski będą miały jakąś możliwą cenę...Już się bardzo na nie nastawiłam.[/quote]
I zeby jeszcze były te szczeniaczki bo widze, ze hodowla bardzo dobra to pieski pewnie rezerwują wcześniej .. Czekamy na wieści ..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikusia_94']Czy sunia ma rodowód ?[/quote]

Ma!
To jest mój pierwszy york - teraz ma 13mies
Nigdy przed zakupem Jessi nie miałam kontaktu z innymi właścicialami yorków - czyli nie wiedziałam jak ma wyglądać mały szczeniaczek, żeby z niego wyrósł ładny piesek:razz:
Ja "zielony" hodowca - wystawiałam 2x sunię w klasie młodzieży i..... na 6-7 suczek dostała 2x 3 lokatę, gdzie wystawiane były sunie ze znanych hodowli, czyli ....coś o tym świadczy :loveu:
Hodowla nie musi być bardzo znana i rozreklamowana, ale najważniejsze że ma ładne, zdrowe pieski hodowane w domowych warunkach i sprzedawane w przyzwoitej cenie :lol:

Link to comment
Share on other sites

A chcesz psa na kolanka czy for show wystawowego bo to zasadnicze pytanie ;)?
Jak na kolanka to jest duzo hodowli ktore sprzedaja pieski juz od 1400zł a sa naprawde dobre ludzie maja 1 suczke ktora kochaja i mioty okazjonalnie i te szczenieta to dla nich całe zycie że tak powiem :) i te pieski maja super charakterki chcesz psa typowo wystawowego to wiadomo... Jako iz moje ''dziecko'' pochodzi od tej hodowli i jest super pod katem psychiki i eksterieru bede wierna Bakaratowi ;) ale ceny.... 2000zł to poczatek

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...