Jump to content
Dogomania

Nitra CAC 29-30.03.2008


Iwa-R

Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jo-jo'][FONT=Century Gothic]Gratulujemy Wszystkim Baardzo Serdecznie !![/FONT]

[FONT=Century Gothic]Można uśmiechnąć się o dogi niemieckie? :modla:[/FONT][/QUOTE]

[URL="http://www.nemecka-doga.cz/index.phtml?page=vystavy"]http://www.nemecka-doga.cz/index.phtml?page=vystavy[/URL]

Tymczasem jeżeli ktoś potrzebuje, to mam prawie wszystkie wyniki ras które były wczoraj :lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kika']Widzialam Cię i nie odzwałysmy się do siebie.Przypominasz sobie wrzeszczącego dalmatyńczyka na tym samym balkonie :)
Jak Wam poszło?[/quote]
To bylas Ty ?! Tak mi przeszło przez myśl, ale dalmatyńczyk miał brązowe kropki, a mi się wydawało że Twoj ma czarne :evil_lol:.No i by był obciach jakbym do obcej osoby wyskoczyła z pytaniem czy jest z dogomanii:cool3:.
Przypominam sobie wrzeszczącego dalmatyńczyka, i wrzeszczącego doga :) Wsiowe burki mamy hahahah:lol::loveu:

Figaro całkiem fajnie wypadł.

1 dnia- specjalna wystawa dogów- V1/3 CAJC
2 dnia-krajówka V1/3 ale już bez Cajc

zaluje ze nie rozumiem opisów, i tego co mowili sedziowie :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piotrjan'][FONT=Comic Sans MS]no to i my się pochwalimy :[/FONT]

[FONT=Comic Sans MS][B]SWIFT WOLF Fortunatus[/B] - "Kuba" - CAC - skończony Championat Słowacji [/FONT]

[FONT=Comic Sans MS][B]Winterfrost's EXCLUSIVE[/B] - "Zorka" - CAJC - BOB - I BIS JUNIOR - II BOG [/FONT][/quote]
Gratulacje :lol::lol::lol:
ja poprosze o king charles spaniele(nie cavalier)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorotal']Gratulacje :lol::lol::lol:
ja poprosze o king charles spaniele(nie cavalier)[/QUOTE]

Sędzia: Javorcik Vladimir
PSY
Kl.otwarta
1989 ENDY NA OBRAZE [B]- V1, CAC, BOB[/B]
SUKI
Kl.pośrednia
1990 PEGGY LADY B.FAPELLA GRAY [B]- V1, CAC[/B]

i zaraz zerknę na wyniki, bo z tego co pamiętam to mam na aparacie.

P.S Już dodałam:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goshka'][B]Czy ja moge prosić staweczkę wyżłów niemeickich krótkowłosych?I kto je sedziował?[/B][/QUOTE]

sędzia: Erdos Laszlo (H)
PSY
Kl.szczeniąt
947 - CIT Z FANCALI
Kl.użytkowa
948 - HARIK Z LUDANSKEJ DOLINY
SUKI
Kl.młodzieży
ALFA STEIGER-HAUS
ATA STEIGER-HAUS
DONA Z FANCALI
DYNA Z FANCALI
PEGGI Z POTONSKEJ LUKY
Kl.pośrednia
EDDA SPALICEK
PETT Z POTONSKEJ LUKY

Wyników nie mam, bo wyżły były w sobotę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Złośnica']
[B]Posokowce bawarskie,[/B] [B]Erdos Laszlo, H[/B]

psy mlodziez
Axel Jelenia Obora Orava
Cirio z Dudnisk

psy pośrednia
Browar z Doliny Zab

psy otwarta
Filip Sipova Skala
Hasan Sipova Skala
Malik De Eisenkappel

psy uzytki
Car spod Viechy
Ezal spod Viechy

psy championy
Omar Vatrova

suki mlodziez
Gerda Cirske Buciny

suki posrednia
Sita spod Glatzu

suki otwarta
Ajda Zbojnicka Studna
Fany Kralovska Studnicka
Ida Sipova Skala
Xawana Vatrova

suki uzytki
cira Vratna Dolina

suki championy Iva Dravecka Dolina[/quote]

dzięki wielkie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='simbik'][URL]http://www.nemecka-doga.cz/index.phtml?page=vystavy[/URL][/quote]

[FONT=Century Gothic]Tak ale nie ma tu wszystkiego - głupia nie jestem, oglądałam wyniki już w sobotę[/FONT] :p

[quote name='Musiałek']To i ja się pochwalę :))

Slash - wybitnie obiecujący - na BISy Puppy zasdpałam na krzesle :placz:

Blue - CAC i skończony championat Słowacji

[SIZE=3][COLOR=red][B]Sheina - CAC i BOB !!! II BOG !!![/B][/COLOR][/SIZE] (tutaj już zdążyłam :multi: )[/quote]

[FONT=Century Gothic]Rany Ty zaspałaś ?! A myślałam, że zawsze pilnujesz wszystkich finałów :lol: Ogromne Gratulacje :calus:[/FONT]

[quote name='moon_light']1 dnia- specjalna wystawa dogów- V1/3 CAJC
2 dnia-krajówka V1/3 ale już bez Cajc [/quote]

[FONT=Century Gothic]Widze, że Słowacja szczęśliwsza od Litwy - Gratulacje ;)[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moon_light']nie szczęśliwsza[/quote]

[FONT=Century Gothic]ok.[/FONT]

[quote name='simbik']Pełne wyniki będą u mnie na stronie, wraz z fotkami po 2 kwietnia.[/quote]

[FONT=Century Gothic]Dziękuję, napewno zajrzę.[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo'][FONT=Century Gothic] Dziękuję, napewno zajrzę.[/FONT][/QUOTE]

Swoją drogą zawsze mnie fascynuje że oni mają byki w tych wynikach :eviltong:.... a przecież wszystko jest wypisywane na tablicach. Nam też jak zwykle zaniżyli ocenę :evil_lol:...no chyba że mi źle w karcie wpisali i na tablicy a tylko oni mają racje, strach się bać :-o.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='simbik']Swoją drogą zawsze mnie fascynuje że oni mają byki w tych wynikach :eviltong:.... a przecież wszystko jest wypisywane na tablicach. Nam też jak zwykle zaniżyli ocenę :evil_lol:...no chyba że mi źle w karcie wpisali i na tablicy a tylko oni mają racje, strach się bać :-o.[/quote]

[FONT=Century Gothic]To już chyba rozumiesz, dlaczego wole podanie stawki, i pewne wyniki - a nie te domyślane - jak to nie raz już zdarzyło się na tej stronie :evil_lol:[/FONT]

[FONT=Century Gothic][SIZE=1][COLOR=lemonchiffon]P.S. Nie mówie już o podstronach psów - Modry Efekt, jest pomylony z innym "Modrym Efektem" z czech, ale jakoś nie śpieszy im się żeby to poprawić - :evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moon_light']To bylas Ty ?! Tak mi przeszło przez myśl, ale dalmatyńczyk miał brązowe kropki, a mi się wydawało że Twoj ma czarne :evil_lol:.No i by był obciach jakbym do obcej osoby wyskoczyła z pytaniem czy jest z dogomanii:cool3:.
Przypominam sobie wrzeszczącego dalmatyńczyka, i wrzeszczącego doga :) Wsiowe burki mamy hahahah:lol::loveu:

Figaro całkiem fajnie wypadł.

1 dnia- specjalna wystawa dogów- V1/3 CAJC
2 dnia-krajówka V1/3 ale już bez Cajc

zaluje ze nie rozumiem opisów, i tego co mowili sedziowie :eviltong:[/quote]

Bo mamy dwa burki w kropki ,jedno brązowe,drugie czarne.

Ja sedziów rozumiem z reguly, ale takimi zawijasami nam dziewczę w ringu napisało opis ,ze się trzeba domyślac.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...