Jump to content
Dogomania

Leszno - Championy, 24.02.2008 r.


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 488
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='flashka-g']flashka tez prosi o fotki flashki z lhasakiem na mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL];)[/quote]

Dziękuje Asia za pomoc w wystawieniu , ponieważ z dwoma psami w klasie bym sobie nie dał rady :loveu: Ja dzisiaj może odstane foto od koleżanki z Czech to Ci prześlę ;) I dzięki, że zaprezentowałaś go tak jak prosiłem, a nie jak inni doradzali :D ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Pati- nam tez bylo miło! Może uda nam się jeszcze gdzieś pojechać razem?
Pzdr.[/quote]

oj ja bardzo chetnie :)
jakby bylo wolne miejsce dla mnie i moglabym zglosic psa- byloby swietnie :) takie podroze to sama przyjemnosc :)


[B]amstaffka1978[/B] tego nie wiem, nie znam suni, o ktorej piszesz - ja myslalam o innej suni, ale nie chce pisac wiecej dopoki wlascicielka nie pochwali sie sama :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']flashka tez prosi o fotki flashki z lhasakiem na mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL];)[/quote]

Asia, dziekuję Tobie bardzo za pomoc ze sznaucerem -wyglądaliście bardzo fajnie i elegancko na BOG.
I po tym można poznać dobrego handlera ,że w ciągu paru chwil znajduje dobry kontakt z obcym psem. Mam nadzieję,że paznokcie po Remusie całe ;)

Link to comment
Share on other sites

Witajcie Dogomaniacy;).Czy ktoś dysponuje zdjęciami z Bisa?

Wystawa mojemu pieskowi poszła znakomicie!.Najpierw zwycięstwo w rasie, później przeszedł dalej a potem szedł jak burza i wygrał wszystko!,nie myślałem że dojdzie aż tak daleko:crazyeye:.Jest to 1 większe zwycięstwo Imirka;).

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martyna_'][B]lordsett[/B], gratulacje zdobycia [SIZE=3][COLOR=red]GRAND PRIX LESZNA[/COLOR][/SIZE]:multi:![/quote]

dziękujemy, dziękujemy :)
samemu nie wypadało się chwalić :oops:

ps. tak w ogóle to Kasia jestem, a czasem na forum zaglada mój mąż Marcin.
jeszcze raz serdeczne gratulacje dla wszystkich zwycięzców !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewelinabuck'][B]mam pelno fot i dogow i jamnikow,malamutow,springera goldenow i czego tam jeszcze ......tylko cierpliwosci musze pozmnaijszac ponad 1000 fot i wstawic na dogo;);)[/B]

[B]wiekszosc z was poznalam ale tych co nie poznalam czyli panie od dogow...a wiedzialam ktora to ktora ...poprostu nie chcialo mi sie przecgodzic przez te tlumy:lol:[/B][/quote]

jak już pozmniejszasz, błagam o fotki kopiowanego czarnego (nr 88, El CORAZON Modry Efekt)!!! mój mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
To była ostatnia nasza wystawa w Polsce - nie mamy na pamiątkę żadnego zdjęcia... :-(

Link to comment
Share on other sites

Serdeczne Gratulacje !!!! Dzielny Imirek :)
Ja też szukam fotek z BIS'a :)
Pozdrawiam
Magda


[quote name='Agawu']Witajcie Dogomaniacy;).Czy ktoś dysponuje zdjęciami z Bisa?

Wystawa mojemu pieskowi poszła znakomicie!.Najpierw zwycięstwo w rasie, później przeszedł dalej a potem szedł jak burza i wygrał wszystko!,nie myślałem że dojdzie aż tak daleko:crazyeye:.Jest to 1 większe zwycięstwo Imirka;).

Pozdrawiam![/quote]

Link to comment
Share on other sites

West Highland White Terier
psy:

221. ANTS IN HIS PANTS
222. SCOTT d'AMORE
223. U ARE THE ONE du Moulin de Mac Gregor

suki:

224. SECRERT TOUCH MY HAIRY BRAVEHEART
225. UP'TO'DATE du Mouli de Mac Gregor

[quote name='amstaffka1978']UUU a to czemu tak ladny chlopak nie bedzie sie juz pokazywal w Polsce??[/quote]
Dzięki za miłe słowa :)
Skupiamy się w tym roku na ringach zagranicznych.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Century Gothic]Gratuluje Wszystkim Baaardzo Serdecznie !!!!![/FONT]

[quote name='ewelinabuck'][B]mam pelno fot i dogow i jamnikow,malamutow,springera goldenow i czego tam jeszcze ......tylko cierpliwosci musze pozmnaijszac ponad 1000 fot i wstawic na dogo;);)[/B]

[B]wiekszosc z was poznalam ale tych co nie poznalam czyli panie od dogow...a wiedzialam ktora to ktora ...poprostu nie chcialo mi sie przecgodzic przez te tlumy:lol:[/B][/quote]


[FONT=Century Gothic]Ewelina, Bardzo Prosmy o dogi !!! :loveu::loveu:[/FONT]

[FONT=Century Gothic]Jak wolisz na meila to proszę tu: [/FONT][EMAIL="[email protected]"][FONT=Century Gothic][email protected][/FONT][/EMAIL][FONT=Century Gothic] i zwłaszcza, EL CORAZON Modry Efekt jak już [B]Sylvia_76[/B] pisała, będziemy baaaaaaardzo wdzięczne[/FONT]:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sylvia_76']Jeśli jutro ktoś będzie chciał jakąś stawkę - proszę sie przypomnieć.
Katalog w aucie, a ja padam ze zmęczenia i na pewno już dziś po niego nie pójdę :shake:

Moja prośba: jeśli ktoś focił stawkę czarno arlekiniastych dogów niemieckich (albo BOG II grupy) - pięknie proszę o zdjęcia ([EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL])
Mój ukochany zapomniał karty do aparatu i nie mam żadnej fotki :angryy:
Bardzo ładnie proszę...[/quote]

Ja cos mam :) przesle wieczorem jak nie zapomne, a jesli zapomne to prosze o maila :)

[quote name='Malcharek Maria']Może ktoś z dogomaniaków ufocił na ringu 4 - Jack Russell Terriery? Byłabym wdzięczna:loveu:[/quote]

chyba tez mam :) Bo wkrótce bedziemy wystawiac takiego jednego kawalera, Ale gładkowłosego ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BLACKDRAGON']Asia, dziekuję Tobie bardzo za pomoc ze sznaucerem -wyglądaliście bardzo fajnie i elegancko na BOG.
I po tym można poznać dobrego handlera ,że w ciągu paru chwil znajduje dobry kontakt z obcym psem. Mam nadzieję,że paznokcie po Remusie całe ;)[/quote]


Jasne paznokcie nieucierpialy:) Remus to kochany psiak:loveu:

wystawa mi tylko wyszła nie na dobre z tego wzgledu ze staram sie zbić wysoką gorączke, ktora nie wiem skad mam, bo oprocz niej czuje sie swietnie:roll: jakis ewenement;)

Link to comment
Share on other sites

[LEFT][IMG]http://img187.imageshack.us/img187/8654/leszno08003pm5.jpg[/IMG]

[IMG]http://img266.imageshack.us/img266/5651/leszno08004hp8.jpg[/IMG]


[IMG]http://img131.imageshack.us/img131/1448/leszno08024bc8.jpg[/IMG]

[IMG]http://img266.imageshack.us/img266/6541/male53ny2.jpg[/IMG]
[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...