Jump to content
Dogomania

dwa razy był bliski śmierci- Stefan znalazł dobry dom :-)


esperanza

Recommended Posts

[quote name='Fela']Mogę coś dodać o charakterze Stefana: jest wspaniałym, zrównoważonym i bardzo mądrym psem. Inteligentnym, ale także mądrym, tak dosłownie, bardzo po ludzku. Doskonale potrafi wyczuć nastroje człowieka, wiele rozumie, w zasadzie tylko mówić nie potrafi. Nie jest specjalnie fotogeniczny, widziałam ładniejsze psy, ale mądrzejsze naprawdę zdarzają się rzadko. Ktoś, kto zdecyduje się na jego adopcję, zyska wspaniałego przyjaciela - za to mogę ręczyć.

Stefan potrzebuje bardzo odpowiedzialnego domu, takiego, który nie przestraszy się jego kłopotami zdrowotnymi (które mam nadzieję są już przeszłością, trzeba tylko utrzymywać dietę, czyli podawać tę samą karmę), potrzebuje opiekuna, który szuka psa-przyjaciela, towarzysza, a nie ozdoby do domu czy zabawki dla dzieci.
[/quote]

I prosze jaki ladny tekst - gotowiec do ogloszen! :loveu: Jesli mozna to wykorzystam go do ogloszen w necie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 289
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A Stefan to jest w Otrebusach? Czy to przypadkiem nie jest blisko Ciebie Felu? :razz: :loveu: Bylabys tak dobra i zrobilabys Stefkowi LADNE zdjecia? :modla: odwdziecze sie jak bedziesz potrzebowac zdjec jakiegos psiska z moich okolic! w weekend ma byc slonko :p

Link to comment
Share on other sites

Niestety:
1. bywam w Otrębusach tylko późnym wieczorem, aw tedy nijak zdjęć nie da się zrobić Stefanowi :-(
2. w weekendy jeżdżę do schroniska, i w efekcie w przez Otrębusy przejeżdżam już w nocy
3. nie umiem robić ładnych zdjęć
Przepraszam :-(

Link to comment
Share on other sites

No właśnie same przeszkody.
Ja wykorzystałam do ogłoszeń te zdjęcia, które są. Trudno. Jak będą aktualne to pozmieniam. Na tych zdjęciach Stefan prezentuje się całkiem fajnie.
Nie wiem w jakich warunkach przebywa Stefan, ale chyba w całkiem dobrych. Martwi mnie ta depresja o której było wyżej. Może w ogóle ktoś by go odwiedził wziął na spacer wyczesał, wygłaskał i pochwalił jaki jest mądry i dobry z niego piesek.

Link to comment
Share on other sites

Maju, przeszkody - owszem - obietywne. Wyprowadzam psy w schronie, woże je potem śmierdzące obżyganym i nie tylko samochodem po lecznicach, zdychające umieszczam w hotelach. Masz jakiś pomysł, jak bym mogła się rozerwać? Jeśli tak, chętnie skorzystam ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maja602']Ja zrobiłam Stefanowi ogłoszenia w Necie. Więc Stefan ma ogłoszenia. Są one aktualizowane. Mogę jeszcze zrobić ogłoszenia papierowe w formie plakatów bo czasami to skutkuje. Mogę spróbować darmowych ogłoszeń w prasie. Istotnie znalezienie domu dla starszego psa jest trudne bo i dla szczeniaków nie jest proste. Co możecie zrobić Wy? Może wspólnymi siłami znalazłybyśmy dom Stefanowi. On nie jest brzydki i z informacji podanych na wątku wynika, że ma przyjazny i miły charakter. Zresztą uroda to rzecz gustu a nie każdy chce ganiać po mieszkaniu za szczylkiem ze ścierką. Może umówimy się, co która z nas może zrobić i zrobimy to. Czekam na propozycje na co można liczyć z Waszej strony. Ja pomogę.[/quote]

Fela parę postów wcześniej napisałam zacytowany wyżej tekst. Myslę, że jak wszyscy będziemy czekać na propozycje innych osób, to Stefan będzie siedział sam. ;)

Link to comment
Share on other sites

Wygląda na to, ze potrzeba nam "tylko" dobrych zdjęć :-( No nic, jakby Cie sie [U]Felu[/U] jednak udalo w Otrebusach byc za jasnego, to pamietaj prosze o Stefku:p Z gory dziekuje!

[U]Maju[/U], trudno zdjecia musza byc poki co jakie sa, bo wszyscy zajeci - tyle sierot czeka na pomoc :-( Dalas ogloszenia na adopcje.org i na psy.pl, gdzies jeszcze? Jak nie to ja powstawiam w inne miejsca w necie. Zajmiesz sie ogloszeniami w prasie? :razz: Tekst mamy nowy od Feli, sprobujmy chociaz z nowym tekstem i w jak najwiekszej ilosci miejsc dac ogloszenia :p moze zadziala.

Link to comment
Share on other sites

Dałam na adopcje.org i psy.pl. W niedzielę mogę zrobić plakaty do rozwieszania.Odnośnie ogłoszeń w prasie postaram się dowiedzieć jutro a jeżeli jutro nie pracują to w przyszłym tygodniu, w poniedziałek. Mam kontakt z miesięcznikiem Mój pies ale oni teraz zmienili system i robią ogłoszenia tematyczne. Były ONki małe białe, duże czarne. Nie uważam tego za dobry pomysł ale tak im się porobiło. Postaram się do innych gazet.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maja602']Zrobiłam Stefanowi ogłoszenie-plakat do rozwieszania. Każdy, kto będzie chciał oplakatować zdjeciami Stefcia okolicę w której mieszka niech przyśle mi adres mailowy.[/quote]

ja poprosze na maila :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maja602']Czy ktoś może zrobic Stefanowi allegro?[/quote]

allegro wystawione, i reszta ogloszen :p

adopcjepsow.org
bono-polska.pl
gieldaogloszen.pl
mojpupil.pl
adopcjapsa.pl
przygarnijzwierzaka.pl
gumtree.pl
e-zwierzak.pl
kupiepsa.pl
alegratka.pl
dwukropek.pl

Link to comment
Share on other sites

Mialam chwile i przeczytalam caly watek - historie Stefana :-( :-( :-( smutne... :-(
Mam nadzieje, ze po sporej porcji ogloszen cos drgnie, OBY!

Moge prosic o adres hoteliku w Otrebusach i tel. do wlascicielki - na PW? Jesli bede mogla to podjade wkrotce do Stefana zrobic mu zdjecia. Czy jakims psom - NASZYM podopiecznym jeszcze zrobic? :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...