Jump to content
Dogomania

dwa razy był bliski śmierci- Stefan znalazł dobry dom :-)


esperanza

Recommended Posts

[quote name='Fela']Kiedy Stefan może liczyć na odwiedziny?[/quote]

Dziś wieczorem byłam w Otrębusach. U Stefana wszystko w porządku. Akurat biegał sobie po wybiegu w towarzystwie dwóch suczek i wyglądał na bardzo zadowolonego.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 289
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

OOO a zrrobiłaś jakieś fotki? To skoro już zainteresowałaś sie Stefanem i pojechałaś do niego w odwiedziny, to mo,że zajmiesz się jego adopcją:oops:? Bo on tam już masę czasu tkwi i jest taki "zapomniany" Jest fajnym psem, przydałby mu się domek...Może jak ktoś by się konkretnie zajał jego adopcją, to moze by mu się w końcu udało;)

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam, ale nie wyszly ciekawie, bo ciemno już było podczas mojej wizyty. Dziś zawiozłam mu obrożę przeciwpchelną. Jedzenia ma jeszcze zapas od jayo. Generalnie czuje się dobrze. Teraz urzęduje w narożnej klatce w budynku. Niestety, nie miałam dziś okazji porozmawiać z właścicielką hoteliku, bo jej nie było.

Link to comment
Share on other sites

Mam chetnych panstwa na Stefana. Maja juz sunie ON z adopcji i chcieliby dla niej towarzysza. Podstawowy warunek to pelna akceptacja malych dzieci bo Panstwo maja maluch 1 rocznego. Piekne miejsce-leczniczowka. Dzisaj bylam na wizycie poadopcyjnej i porozmawialam o Stefanie :) Ale bardzo wazny jest odpowiedni stosunek do dzieci!!!!!! Jak tam z tym u Stefana? Sprawdzony?

Link to comment
Share on other sites

Sprawdzony :multi:
Stefan bardzo dobrze zachowuje się przy małym dziecku- p.Grażynka z hotelu świadkiem :p
Opiekunka Stefana mówi, że nie będzie problemu z akceptacją dziecka, ani tym bardziej suczki, bo Stefan świetnie się z innymi suczkami dogaduje.
Państwo widzieli zdjęcia i wiedzą, że Stefan musi być na dobrej karmie?
Ależ byłoby cudownie, gdyby Stefan znalazł dom :loveu:

Link to comment
Share on other sites

O Stefanie dowiedzialam sie od beam6. Poczatkowo myslalam o innym domku ale dzisaj bylam z wizyta poadopcyjna razem z moja sunieczka i panstwo sami zauwazyli ze Gienia (dawniej Ada -sunia ON) jest szczesliwsza gdy jest przy niej drugi, duzy pies. Maja doskonale warunki -lesniczowka w srodku lasu a ludzie z nich sa poprostu super. Zaproponowalam Stefana wspominajac o jego dolegliwosciach i koniecznosci diety. Sa zdecydowani na adopcje, poprosili o wiecej informacji o chorobie Stefana zeby zauwazyc wczesniej niepokojace objawy. Sa doswiadczonymi "psiarzami". Jedyny problem to koszty karmy :( ale beam6 wspominala ze bylaby mozliwosc finansowania przez stowarzyszenie. Opcja adopcja plus karma chyba jest korzystniejsza niz hotel za 600 zl/msc. Kilkuletni, chory pies ma niewielkie szanse na znalezienie prawdziwego domu. wiem doskonale bo probuje znalesc dom dla Stefana juz od miesiaca. Ludzie nie chca psa ktory ma wiecej niz rok dwa :( boja sie ze moze miec jakies nawyki itp.
Sadze ze to jest naprawde szansa dla Stefana- dom z ogrodem, kolezanka (po sterylce) i cudowni ludzie. Warto chyba skorzystac z szansy :)

Link to comment
Share on other sites

Stefan to super, spokojny i łagodny pies:loveu:. Tylko błagam...bądźcie ostrożne i państwo niech będą abso,lutnie pewni, bo on już wrócił z adopcji:cool3:. To typ niezbyt urodziwy za to z wielkim sercem i chodząca oaza spokoju:loveu:. Tylko on nie jest duży, raczej średni o umaszczeniu onka, ale wielkością mu trochę brakuje:razz:

Link to comment
Share on other sites

ONka , ktora jest u panstwa to tez taki raczej nie wyrosniety owczarek :) A moze przejazdzka ze Stefanem do panstwa aby go na miejscu obejrzeli to dobry pomysl? Nie chcialabym aby cos wyszlo zle,chociaz nie sadze aby go odrzucili tylko dlatego ze jest 5 cm nizszy niz sie mozna bylo spodziewac. Jestem dobrej mysli ale... zawsze taka niepewnosc w takich sytuacjach sie pojawia..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bebcik']ONka , ktora jest u panstwa to tez taki raczej nie wyrosniety owczarek :) A moze przejazdzka ze Stefanem do panstwa aby go na miejscu obejrzeli to dobry pomysl? Nie chcialabym aby cos wyszlo zle,chociaz nie sadze aby go odrzucili tylko dlatego ze jest 5 cm nizszy niz sie mozna bylo spodziewac. Jestem dobrej mysli ale... zawsze taka niepewnosc w takich sytuacjach sie pojawia..[/quote]
Dlatego bardzo, bardzo mocno niech się Państwo zastanowią..., bo szkoda, żeby Stefek przeżył kolejny zawód...:cool3:. Ja się absolutnie nie czepiam, tylko boję, żeby się nie okazało, że po raz kolejny się chłopakowi nie poszczęściło:razz:. Baaardzo proszę, uważajcie...

[SIZE=1]Ale mam ogromną nadzieję, że masz szczęśliwą rękę, tfu, tfu, tfu...żeby nie zapeszyć;)[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bebcik']ONka , ktora jest u panstwa to tez taki raczej nie wyrosniety owczarek :) A moze przejazdzka ze Stefanem do panstwa aby go na miejscu obejrzeli to dobry pomysl? Nie chcialabym aby cos wyszlo zle,chociaz nie sadze aby go odrzucili tylko dlatego ze jest 5 cm nizszy niz sie mozna bylo spodziewac. Jestem dobrej mysli ale... zawsze taka niepewnosc w takich sytuacjach sie pojawia..[/quote]

Bebcik - masz pw :lol:

A byłoby możliwe, żeby to Państwo przyjechali do Stefana ? Poznać się ?

Link to comment
Share on other sites

Przyjazd w odwiedziny- dobry pomysl. Nie wiem tylko czy beda mieli czas i mozliwosci. Praca, male dziecko, kozy i inne zwierzaki :) bo to goscinna lesniczowka. Zaraz bede probowala sie kontaktowac. uprzedzalam panstaw ze to bedzie szybka akcja :) wiec ich nie zaskocze :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bebcik']A wszystko miało być już tak pięknie..:-(
Będę szukać dalej...[/quote]

Kurcze, rozmawiałam z Państwem wczoraj długo - planowaliśmy spotkanie "zapoznawcze" i kicha.
Nie ma Stefan szczęścia w życiu, oj nie ma :shake:.
Z drugiej strony może lepiej, że teraz zrezygnowali niż miałby przeżywać kolejne oddanie.
Tylko, że Stefan nie ma zapędów do uciekania, to taki mądry zrównoważony pies.

Nic to, wracamy do punktu wyjścia tzn szukamy domu dla Stefana.

Link to comment
Share on other sites

A wszystko miało być już tak pięknie..:-(
Domek w pieknym miejscu, dobrzy ludzie i szczęśliwy Stefan. Tak to już widziałam. I tak się cieszyłam.. Niestety państwo zrezygnowali. Główna przyczyna to obawa że Stefan nauczy się od Gieni przeskakiwania płotów i w parze zaczną kłusowac w lesie (takie podejrzenia co do przeszłości Gieni ma pan) no i oczywiście brak czasu aby opiekować się kolejnym psem. A jeszcze kilka lat temu mieli dwa duże psy i jednego malucha. Sami zaczeli mówić o towarzyszu dla Gieni.. dlatego sądziłam że wszystko będzie OK i tak się cieszyłam..
Będę szukać dalej...

Link to comment
Share on other sites

Hm... a mogloby byc tez odwrotnie: spokojny Stefan mogl zniechecic Gienie do skakania przez plot :shake: dlaczego zawsze zaklada sie najgorszy wariant!!??! Przeciez 2 psy zawsze sa szczesliwsze (jak sie lubia oczywiscie), sa dla siebie towarzystwem gdy nie ma ludzi. Szkoda, ogromna szkoda... bo Stefan nie jest klopotliwym psem :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lara']Hm... a mogloby byc tez odwrotnie: spokojny Stefan mogl zniechecic Gienie do skakania przez plot :shake: dlaczego zawsze zaklada sie najgorszy wariant!!??! Przeciez 2 psy zawsze sa szczesliwsze (jak sie lubia oczywiscie), sa dla siebie towarzystwem gdy nie ma ludzi. Szkoda, ogromna szkoda... bo Stefan nie jest klopotliwym psem :-([/quote]

Ja to wiem, Wy to wiecie a Państwo nam nie uwierzyli niestety :shake:

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=DarkRed][SIZE=4]Dogomaniacy z Warszawy pomocy!
Kropka zaginęła 30.05 około godziny 18 na ul. Narbutta- okolice kina Iluzjon.
Miała na sobie obrożę z adresówką.
tel. 600-964-797
Wątek:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/przyjacielska-kropka-w-typie-amstaffa-zaginela-na-ul-narbutta-pomocy-112691/[/url][/SIZE][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Hallo, koleżanki ze Stowarzyszenia, które ma pod opieką Stefana. Jest tu któraś z Was?

Jest Sponsor chętny finansować karmę dla Stefka (sponsor go widział, przy okazji adopcji naszej suczki, a ponieważ mówimy i pokazujemy Stefana wszystkim dobrym ludziom, których spotkamy - pokazaliśmy go także i tej osobie). Pierwszy przelew już dotarł, więc następny worek karmy już prawie w całości sfinansowany.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fela']Hallo, koleżanki ze Stowarzyszenia, które ma pod opieką Stefana. Jest tu któraś z Was?

Jest Sponsor chętny finansować karmę dla Stefka (sponsor go widział, przy okazji adopcji naszej suczki, a ponieważ mówimy i pokazujemy Stefana wszystkim dobrym ludziom, których spotkamy - pokazaliśmy go także i tej osobie). Pierwszy przelew już dotarł, więc następny worek karmy już prawie w całości sfinansowany.[/quote]

Dziękujemy za pomoc dla Stefana :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...