Jump to content
Dogomania

Wyjątkowy czekoladowy labrador KONGO. Jak długo jeszcze?! (Tychy)


Arlene

Recommended Posts

  • Replies 522
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To ja przekopiuję wiadomość od Dinki.

Napisał [B]Dinka[/B]
[I]Witaj,[/I]
[I]dostałam wiadomość od pewnej dziewczyny, która pyta o Konga... [/I]
[I]email : [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#000000][email protected][/COLOR][/EMAIL][/I]

[I]'Witam, czy Kongo jest nadal do oddania ? mój kuc ma tak samo na imie:smile: i uwielbia się bawić z psiakami :smile:[/I]
[I]pozdrawiam, Anna Kloszewska'[/I]

[I];-)[/I]
[I]odpisz jej, powiedz,ze dowiedzialas sie ode mnie o tym,ze pisala, bo dziwnie bby wyglada,ze napisala do mnie, a odpisala jej jakas inna dziewczyna ;-)[/I]
[I]i napisz mi czy ta osoba wydaje się odpowiednia, czy nie. [/I]
[I]pozdrawiam, Dinka[/I]


Kto się tym zajmie? Chyba ktoś z Tych powinien, prawda?

Link to comment
Share on other sites

o kurczaki, co się dzieje:crazyeye::crazyeye::crazyeye:? jeszcze na dobre nie zaczęłyśmy tematu, a tu wyskakuje z nienacka kandydat na pana Kongusia...:lol:

Jak Wy uważacie?, może lepiej powinnam się wstrzymać od zakładania nowego wątku do czasu wyjaśnienia tego maila...w każdym razie coś tam już "tworzę" żeby w razie czego nie tracić ani dnia dłużej...

Co do zamknięcia starego i rozpoczęcia nowego wątku, to myślę, że wystarczy zdanie na ten temat Magdy222...Oczywiście trzeba będzie poinformować o tym adminów...jeżeli ktoś jest przeciwny temu pomysłowi, to ma teraz szansę sie wypowiedzieć...

Link to comment
Share on other sites

Magda222 dzisiaj o 5 rano jedzie do Ełku z 13-o letnim Reksem. Przed wyjazdem porozmawiam z nią czy zdąrzyła napisać do osóbki zainteresowanej psiakiem, jeżeli nie to ja to dzisiaj zrobię.

W razie potrzeby w ogłoszeniach można podawać mój nr telefonu 601-294-064 oraz gg 2499113

Bardzo wszystkim dziękuję za pomoc w szukaniu domu dla psiaka, w najbliższym czasie mogę nie zagądać na dogo więc w pilnych sprawach proszę o sms, a jak nie to na pewno magda222 mi przekaże.:p

Link to comment
Share on other sites

Napisała do mnie grażyna9915:

[I]Jednak jest jeszcze inna gorsza sprawa o której już kiedyś pisałam na wątku. Na moją prośbę pracownik schroniska na pewno wyprowdził by Konga, a ja mogłabym porobić mu fotki na ładnym tle. Jednak, kiedy zbliżam się do boksu w którym jest Kongo i chcę go pogłaskać to psiaki go strasznie dominują i tłamszą. Boję się, że jak go wyprowadzimy z boksu, a następnie wprowadzimy go spowrotem, a on będzie pachaniał moim zapachem to zazdrosne psiaki mogą mu zrobić krzywdę, poważną krzywdę. Nie chcę ryzykować jego życiem i zrobić coś pochopnie. Najpierw muszę o tym porozmawiać z pracownikiem. Nigdy bym sobie nie podarowała, gdyby z powodu zdjęć, Kongowi miałby się coś stać.
[/I]
Rozumiem, że czekamy na wyniki rozmów z dziewczyną. Jeżeli nic z tego nie będzie, wyciągamy Konga do hoteliku, tak?

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za ciszę.Prawie całą dobę byliśmy z Grzechem w podróży.Zawoziliśmy Rexa z tyskiego schronu do DS do Ełku.Dopiero teraz weszłam na dogo.Wczoraj w trakcie jazdy zadzwoniła do mnie grazyna9915 i przekazała informację o mailu.Z uwagi na to,że nie miałam dostępu do neta poprosiłam ją o odpisanie zainteresowanej dziewczynie.Z tego co wiem od razu odpisała.Jak tylko się czegoś dowiem napiszę na wątku.

Link to comment
Share on other sites

Koniecznie Madziu daj nam znać, jak tylko będziesz coś więcej wiedzieć.

Trzymam kciuki za Kongusia!

A powiedz jeszcze, widziałaś go może ostatnio? Jeśli tak, to czy możesz coś więcej powiedzieć o jego zachowaniuczy formie psychicznej?

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyna się nie odezwała? Mam mieszane uczucia. Z jednej strony dobrze by było. Z drugiej, jeśli ktoś interesuje się psem tylko dlatego, że jego kuc nosi takie samo imię i uwielbia bawić się z psami, to ja nie wiem.
Ale może przesadzam. Róbmy swoje, co? Jak Dziewczynie zależy, to i do hoteliku po Kongula przyjedzie.

Link to comment
Share on other sites

Magda222 masz może jakieś nowe wieści?

Martwi mnie to, że tak mało wiemy o aktualnej sytuacji Konga, a w zasadzie nic nie wiemy...ostatnie wieści sprzed miesiąca nie były zbyt optymistyczne...:shake:

A u Wiosny na razie kolejka piesków się nie zmniejszyła, Kongo jest piąty na liście oczekujących.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bumel']Magda222 masz może jakieś nowe wieści?

Martwi mnie to, że tak mało wiemy o aktualnej sytuacji Konga, a w zasadzie nic nie wiemy...ostatnie wieści sprzed miesiąca nie były zbyt optymistyczne...:shake:

A u Wiosny na razie kolejka piesków się nie zmniejszyła, Kongo jest piąty na liście oczekujących.[/quote]

W końcu przyjdzie jego kolej.

O Timku też niewiele było wiadomo. Co można wiedzieć o psie, z którym tylko przez kratę można się kontaktować? I to ostrożnie, bo można mu zaszkodzić. Tyle, co widać. Podejrzewam, że wieści będą coraz mniej optymistyczne.

A nowy wątek Konga się robi?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...