Jump to content
Dogomania

[wrocław] Siostra Sisa ma już super dom,a ja??Szczeniak ze Szecińskiej-Suzi ma dom


RudaPaskuda

Recommended Posts

[quote name='RudaPaskuda']Rano jak chce sobie jeszcze poleżeć w łózku chwile to nie wolno mi otwierać oczu ani się za bardzo ruszac bo zaraz biegnie i włazi na łóżko i depcze, przytula się zaije i sie domaga.Na dworze jest trochę bardziej z dystansem,ale jak się powie np.nio Suziczku! to robi takiego "baranka".Bawi się biegnąc do jakiegoś przedmiotu(patuk, frisbee,piłeczka) ale nie ma tendencji brania tego do pysia.W domu też sie nie szarpie ani nie przynosi zabawek.Czasem międli sobie gumową owce :

Ze zdjeciami będzie problem bo nie mam aparatu :/, ale mozę dzisiaj przyjdzie znajomy z aparatem to sie uda coś zrobić(tylko jestjuz niestety ciemno na dworze)[/quote]

Super, ze mała tak sie fajnie zmienia :multi:. Jeszcze jest na małym dystansie, ale to kwestia czasu. A fotki moga byc spokojnie w domu ;).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 168
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jutro idę na spacer, w dzień i bedzie mam nadzieje duuuzo zdjec :)

lekcja druga targetowane przebiegła na 5+ ;)

już dotyka target niezależnie z ktorej jest strony...A jak chciałam naprowadzić ja na siad(target schowany) to się na mnie gapiła i szukała targetu,ale nie siadła tylko zniesmaczona poszła na miejsce:) Ale sprawdza czy dotknięcie kikera,albo patyczka od targetu też daje nagrodę.POtem siada i ziapie i myyysli...Myśli i ziapie...Aż w końcu po przemyśleniu dotyka targetu i K/S
super jest ta laska :)

Link to comment
Share on other sites

widzisz :evil_lol:,nie trzeba przedwczesnie się załamywać.Ona potrzebowła ciut więcej czasu niż Sisa,każdy pies ma inna psychikę.POczuła Twoją dobrą rękę i nabiera zaufania do człowieka.Teraz potrzebny tylko ten najlepszy domek.:cool3:

Link to comment
Share on other sites

3 godzinny spacer nad Odrą.Suzi super sie zachowywała:)Na smyczy to tylko przez ulice i mosty a tak to sobie szalała:] Biegała za frisbee i nawet 2 razy wzieła je do pysia:D Spotkanie z psem dużym wielkim i ziapiącym bo zmęczonym odbyło się nawet pokojowo.Wąchałą go z podkulonym ogonem.A z psem podobnych gabarytów było przekomicznie jak psem targają odmienne emocjie.Z jednej strony strasznie chce się bawic a z drugiej się boi :D
Zdjec nie bedzie bo nie było aparatu ;(

Link to comment
Share on other sites

Mła jest nie tylko piękna ale zaje.. mądra.Ten pies nie sprawia ZADNYCH problemów na wyjeżdzie.Nie załatwi się w pokoju, prosi o spacer, na dworze się słucha w środkach komunikacji idzie spać, w restauracji leży sobie grzeczniutko pod stołem.Nie prosi przy stole,jak się jąusilnie wygania to pojdzie spać do siebie chociaz zdecydowanie woli poprzytulać sie w łózeczku.W gościach na poczatku wącha domek a potem tez sie gdzieś kładzie i udaje ze jej nie ma..Jak sie zawoła to leci taka rozmerdana..Jestem w niej zakochana i bedę strasznie ryczeć jak trzebą ja będzie oddać już za tydzień..Mam nadzieje ze nowi włąściciele dostrzegą jakiego mają fenomenalnego psa :)))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...