Jump to content
Dogomania

Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.


michelle04

Recommended Posts

koty są mile i radosne
mieszkaja na razie w klatce
ale juz im czas isc do chaty
pozniej bedzie gorzej ...bo starszych nikt nie zechce adoptowac
a i nie będą miały gdzie mieszkac...brak kociarni
..jeszcze nauczą sie szczekac:)
[IMG]http://c.wrzuta.pl/wi8797/96a6cd79001fecb652358cb1/sdc16266[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Super, że Sonia trafi do domku, bo to bardzo fajna psina :)

A co do wydarzeń z Rumuni ... To było to dla mnie totalnym szokiem. Co za potwór musiał wpaść na ten "genialny plan"..
Chociaż na jakiejś tam stronie, chyba Tygodnika Dzierżoniowskiego, pod naszym apelem o pomoc pojawiły się komentarze, że jak pies w ciągu miesiąca nie opuści schroniska to powinien zostać uśpiony.. To jest dla ludzi idealny sposób na rozwiązanie problemu z nadmiarem naszych kochany bidek.
Nie rozumiem takiego rozumowania, bo po pierwsze w schronisku było by nawet nie 30 psów . Po drugie to rzadko kiedy się zdarza w Azylu, że pies znajdzie dom w przeciągu miesiąca . A po trzecie to psy które siedzą nawet pare lat znajdują domu i kochające rodziny. Doskonałym przykładem jest moja ukochana Misia, która po latach siedzenia w Azylu i jakimś czasie spędzonym wcześniej w "schronisku" w Dobrocinie znalazła dom. Ma teraz kochającą rodzinę, która nie wyobraża sobie bez niej życia. I pomimo tego, że przez pare ładnych lat była nieszczęśliwa to teraz dostała szanse. Poza Miśką są przecież jeszcze Firdziu, Diament, Czardasz i wiele więcej. Teraz mają one idealne psie życie, a mogłyby nie żyć, gdyby taka ustawa weszła :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasiakk']Ja w ogóle nie rozumiem jak można nie lubić zwierząt.. Ja już nie mówię, że każdy musi je kochać tak jak my, ale żeby od razu chcieć zabijać bezpańskie zwierzęta.? ;/ Już bym była bardziej skłonna do większych kar dla ludzi, którzy wywalili te biedne istoty.[/QUOTE]
Kasiu zeby to zrozumiec trzeba byc czlowiekiem.Podrzucam nasze bidy.

Link to comment
Share on other sites

pada i pewnie zaden nasz pupil nie trafi do domku:(
a szkoda
Baranek to cudowny pies
daje łapki,łasi sie nie wskakuje na meble
najszczesliwszy kiedy jego zaprowadze do swojego pokoju
i moze połozyc sie pod biurkiem lub krzesłem i tam spac
wiec ma swoje godzinki w ,,domu,,
mysle ze jemu to potrzebne
po cały dzien stoi przy kracie i szczeka

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...