Jump to content
Dogomania

Fraszka - suczka w typie sheltie chce pokochać nowego pana. HAPPY END :))


Inkaa

Recommended Posts

Nie miałam dostęp do netu
u weta dostała zastrzyk oraz tableteczki i wskazówki co i czym przykadać
dzisiaj kontrolna wizyta - ale sama widzę, ze jest zdecydowanie lepiej, mam nadzieję, że to koniec perypetii posterylkowych,
dreptanie nieustanne za mną absolutnie mi nie przeszkadza - miałam pinczera to się przyzwyczaiłam, bardziej chodziło mi o nią, że źle się czuje a łazi

hmmm..... a jak to jest u takich miksów shletiowatych z siusianiem w domu? (bo pinczery potrafią siknąć w domu przez całe swoje życie), mała Frunia bez pardonu kuca na dywanie w wiadomym celu:diabloti:, stosuję tylko wzmocnienia pozytywne, tzn jak widzę, że zalatwia sie na dworze wychwalam pod niebiosa, w domu jak kuca wynosze na dwór, ale z miernym rezultatem, czy one tak już mają, czy to jeszcze zachowania poschroniskowe?

Droga E. - dowiedz sie proszę co z tymi papierami i kartą leczenia Fraszki - bardzo by się wetowi przydało!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 292
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Itske']
Droga E. - dowiedz sie proszę co z tymi papierami i kartą leczenia Fraszki - bardzo by się wetowi przydało![/quote]
Dowiedziałam się, dowiedziałam.
I okazało się że papiery nie zostały wysłane. Ale podobno zaraz wyślą.


Fotki FRASZUSI! Proszę :modla:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Enchantress*']Dowiedziałam się, dowiedziałam.
I okazało się że papiery nie zostały wysłane. Ale podobno zaraz wyślą.


Fotki FRASZUSI! Proszę :modla:[/quote]

No a jak dzwoniłam miesiąc temu, to też pwiedzieli, że zaraz wyślą, uuuu niedobrze, :wallbash:bo przydałaby się jej historia leczenia itp

zdjęcia to moja jedyna karta przetargowa - jak wyślą papiery - to wkleję zdjęcia:diabloti::laugh2_2:

Link to comment
Share on other sites

A nie można sfotografować papierów Fraszeńki i ich przesłać mail-em ? Szczególnie teraz jak tak mało wiadomo o jej wcześniejszych badaniach, diagnozach ?
Niektórzy mają szczęście i co jakiś czas widzą jak wygląda malutka :cool3: Czy ostatnie kłopoty to już przeszłość i rany ładnie się goją ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Itske']No a jak dzwoniłam miesiąc temu, to też pwiedzieli, że zaraz wyślą, uuuu niedobrze, :wallbash:bo przydałaby się jej historia leczenia itp

zdjęcia to moja jedyna karta przetargowa - jak wyślą papiery - to wkleję zdjęcia:diabloti::laugh2_2:[/quote]

Będę dzwonić codziennnie dowiadywać się o papiery i na pewno wyślą. :lol:
Musze tak zrobić bo nie dostanę zdjęć!

[quote name='MonikaSz'] Niektórzy mają szczęście i co jakiś czas widzą jak wygląda malutka :cool3: Czy ostatnie kłopoty to już przeszłość i rany ładnie się goją ?[/quote]
Ty masz szczęści i widzisz ją, a my nawet na fotkach nie możemy popodziwiać malej!
[SIZE=1]Przyciśnij Moniczko tam pańcie Fraszeczki jak będziesz się z nią widziała żeby wkleiła jakieś fotki![/SIZE] :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Enchantress*']Będę dzwonić codziennnie dowiadywać się o papiery i na pewno wyślą. :lol:
Musze tak zrobić bo nie dostanę zdjęć!
[/quote]

o, to to!
tak zrób, please!:modla:

a młoda coraz pewniej sie czuję, naguska gryzie, a i owczarkowi się obrywa, wydarła mu z pyska sierść, a to miała być suka wystawowa:angryy::motz: - a to nasza Fraszka, jak inne zwierzę chce też wejsć do łóżka!

zdjęć młoda ma mnóstwo, ale będzie wklejania jak dostanę papiery!!! hi hi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Enchantress*']
[SIZE=1]Przyciśnij Moniczko tam pańcie Fraszeczki jak będziesz się z nią widziała żeby wkleiła jakieś fotki![/SIZE] :eviltong:[/quote]

Moniko, Ty mnie nie ciśnij - bo się będę bała przyjechać na trening, a i tak się już boję, bo mnie choróbsko dorwało, hm..... chyba zacznę szukać kogoś do treningów z Ickową

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Itske']o, to to!
tak zrób, please!:modla:

a młoda coraz pewniej sie czuję, naguska gryzie, a i owczarkowi się obrywa, wydarła mu z pyska sierść, a to miała być suka wystawowa:angryy::motz: - a to nasza Fraszka, jak inne zwierzę chce też wejsć do łóżka!

zdjęć młoda ma mnóstwo, ale będzie wklejania jak dostanę papiery!!! hi hi[/quote]
Zrobię tak - oczywiście. Jutro zadzwonie i się zapytam o papiery.

I ty się tu nie śmiej tylko wstaw choć troszkę zdjęć ... no proooooszę.
Ze dwa?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Itske']Moniko, Ty mnie nie ciśnij - bo się będę bała przyjechać na trening, a i tak się już boję, bo mnie choróbsko dorwało, hm..... chyba zacznę szukać kogoś do treningów z Ickową[/quote]
Nie słuchaj wrednej niechcącej wstawić fotki pańci Fraszusi.
Masz ją na treningu przycisnąć żeby zmiękła.
:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Enchantress*']Nie słuchaj wrednej niechcącej wstawić fotki pańci Fraszusi.
Masz ją na treningu przycisnąć żeby zmiękła.
:lol:[/quote]

ja już dosyć miękka jestem - tak co najmniej o 10 kg za miękka!:diabloti:
wredna pańcia fotki wstawi, wstawi.... jak dostanie papiery:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Itske']ja już dosyć miękka jestem - tak co najmniej o 10 kg za miękka!:diabloti:
wredna pańcia fotki wstawi, wstawi.... jak dostanie papiery:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]

Dobra. Mam pomysł.
Jako że nie chcesz wstawić fotek Fraszusi - wstaw swoje!
Zobaczymy czy jesteś miękka, czy wręcz twarda sztuka. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Itske']Moniko, Ty mnie nie ciśnij - bo się będę bała przyjechać na trening, a i tak się już boję, bo mnie choróbsko dorwało, hm..... chyba zacznę szukać kogoś do treningów z Ickową[/quote]
Uuuu ... Zdrówka życzę i szybkiego powrotu do treningów !
Nie masz się co bać - cisnąć nie będę, bo mi jeszcze holenderka zniknie z oczu ;) A ja zakochana jestem w jej pręgach :loveu:
[quote name='Enchantress*']Dobra. Mam pomysł.
Jako że nie chcesz wstawić fotek Fraszusi - wstaw swoje!
Zobaczymy czy jesteś miękka, czy wręcz twarda sztuka. :evil_lol:[/quote]
Napiszę przewrotnie, że co jakiś czas pojawiają się gdzie-niegdzie zdjęcia zarówno pańci, jak i holenderki, jak i Fraszeńki-nawet na Dogo :cool3: Chyba też wredna jestem solidaryzując się z aktualną właścicielką :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MonikaSz']
Napiszę przewrotnie, że co jakiś czas pojawiają się gdzie-niegdzie zdjęcia zarówno pańci, jak i holenderki, jak i Fraszeńki-nawet na Dogo :cool3: [/quote]
Dzięki za cynk - będę szukać! :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...