Jump to content
Dogomania

Czy jest ktos kto chodzi na SGGW z cyfrówką?


ARKA

Recommended Posts

Dowiedzialam sie dzis, ze na SGGW, jest starszy, ok. max. 6 lat,duzy psiak z Korabiewic, [B]z chorymi uszami[/B]. [SIZE=3][B]Czy ktos moglby psiakowi porobic zdjecia, jak tam bywa?? Bardzooo prosze!!![/B][/SIZE]

Sytuacja psa, ze wzgledu na te chore uszy, jest nieciekawa...trzeba mu zrobic operacje(usuniecie uszu-tak wet powiedzial) i antybiotyk dozylny(tylko ten moze ewentualnie zadzialac na to "swiństwo"), którego koszt jest ok.500zl. Pies ma w uszach pałeczki ropy błekitnej, stara sprawa zabagniona:-(:-(
No ale nadzieja umiera ostatnia, moze jednak ktos psa pokocha i dobrze byloby miec poprostu jego zdjecia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dudotrop']Aha[B] i podobno wcale nie jest taki chory[/B] i nie będzie żadnej operacji...pisze tylko co mi powiedziano...[/quote]

:crazyeye: a kto Ci tak powiedzial? Ja rozmawialam z lekarzem prowadzacym i szefem szpitalika(p.o)
No tak ogolne to pies zapewne nie wyglada na chorego ale ma USZY BARDZO CHORE, wymagajce operacji i kuracji antybiotkowej-koszt antybiotyku-tak mi powiedzieli 400-500zl-tylko ten moze zadzialac(wg. antybiogramu)-dozylny.
oktawia6 robila zdjecia suni, bez zadnych pozwolen(moze z ukrycia;)) jutro zadzwonie i zapytam o pozwolenie na zrobienie zdjec, ok?

Mozesz mi podac na pw. swoje imie i nazwisko;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...