Jump to content
Dogomania

Import z Portugalii-pomocy


Sonuś

Recommended Posts

Wie ktoś może jak wygląda sprawa przewozy szczeniaka z Portugalii do Polski? Maluch będzie zaszczepiony, dostanie paszport,rodowód eksportowy i takie tam pierdoły- będzie miał 7-8 tyg.
Czym najlepiej przewieźć? Bawić się w jazdę samochodem(jak wtedy ta podróż powinna wyglądać z prawnego i z moralnego punktu widzenia) czy próbować samolotem?
Ja generalnie wolałabym autkiem, ale co wy radzicie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sonuś']Wie ktoś może jak wygląda sprawa przewozy szczeniaka z Portugalii do Polski? Maluch będzie zaszczepiony, dostanie paszport,rodowód eksportowy i takie tam pierdoły- będzie miał 7-8 tyg.
Czym najlepiej przewieźć? Bawić się w jazdę samochodem(jak wtedy ta podróż powinna wyglądać z prawnego i z moralnego punktu widzenia) czy próbować samolotem?
Ja generalnie wolałabym autkiem, ale co wy radzicie?[/quote]

podaję Ci priva [email][email protected][/email]
sprowadziłam 2 importy z Portugalii ostatniego tydzień temu.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

po co meczyc siebie i psiaka samochodem? mozna bez problemu przyleciec samolotem. koszt tranportu szczeniaka zalezy od linii lotniczej. obawiam sie jednak, ze pies musi miec wiecej niz 3 mce i szczepienie na wscieklizne. szczegolowe przepisy: [URL]http://www.lizbona.polemb.net/files/pdf/przewozUEdoPL.pdf[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...