Jump to content
Dogomania

Pielegnacja Malego Yorczka ...


iWoNai

Recommended Posts

owczarnio

wrzucilam cie na liste administratorow forum, moze teraz bedziesz mogla wejsc... czy na inne fora tez nie mozesz sie dostac ( na gazecie)?. moze masz blokade IP?

No właśnie tego się obawiam, jak pisałam - najwyraźniej mam bana :(. Skąd i dlaczego - nie mam pojęcia. Wysłałam już ze trzy maile do administratorów, ale nadal nic, nawet nie odpisali :(. Nie zliczę ile postów poszło w diabły, bo rozpisałam się jak głupia, a tu: "adres, z którego wysyłasz, został zablokowany". Szału można dostać :evil:. Dzisiaj też próbowałam się dopisać, ale dalej się nie da. Oni tam chyba pogłupieli :evil:.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 368
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

owczarnio Twój Fuzlak(orginalne imię)wygląda super ,Igor ma 4 miesiące ale właśnie podobnie go strzygę-sama ogólnie rzecz biorąc nie wychdzi mi to najgorzej :lol: tułów narazie obcinam nożyczkami do cieniowania bo nie mogę odwarzyć się maszynką :wink: a jak Fuzlak zniósł odgłos maszynki przyzwyczajałaś Go wcześniej?a głowkę na okrągło -zdjęcia mam ale niestety nie mam skanera ale szukam wśód znajomych więc może niedługo będę mogła się pochwalić

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

owczarnio Twój Fuzlak(orginalne imię)wygląda super ,Igor ma 4 miesiące ale właśnie podobnie go strzygę-sama ogólnie rzecz biorąc nie wychdzi mi to najgorzej :lol: tułów narazie obcinam nożyczkami do cieniowania bo nie mogę odwarzyć się maszynką :wink: a jak Fuzlak zniósł odgłos maszynki przyzwyczajałaś Go wcześniej?a głowkę na okrągło -zdjęcia mam ale niestety nie mam skanera ale szukam wśód znajomych więc może niedługo będę mogła się pochwalić

pozdrawiam

Dziękuję za komplement w imieniu Fuzlaka (niestety nie ja wymyśliłam to imię) :D.

Pierwsza wiztyta u fryzjera (miał 5 miesięcy) była koszmarna, ale za drugim razem poszło zdecydowanie lepiej. Odgłos maszynki ewidentnie nie należy do ulubionych przez mojego psa :-?, ale jakoś było i z każdą wizytą będzie lepiej, mam nadzieję.

Link to comment
Share on other sites

Piękne zdjęcia, piękny piesek, piękna fryzura, wogóle wszystko piękne. Jak dobrze pójdzie to już za 3 tyg. i my się strzyżemy. Nie ma co na wakacje trzymać ją w długich włosach.

Spróbuję wstawić tu swoje zdjęcia. Może wyjdzie...

Link to comment
Share on other sites

Najpierw zdjęcia muszą znaleźć się na stronie - osobiście polecam www.onephoto.pl, zakłada się tam prywatny album i można wrzucać fotki. Kiedy zdjęcia będą już na stronie, wybiera się to , które chce się wkleić, otwiera się je i klika prawym klawiszem myszy. We "właściwościach" znajduje się adres zdjęcia, który wklejamy na forum używając tagu "img". Trzeba pamiętać, żeby nie zostawiać spacji między a adresem zdjęcia i żeby zamknąć tag -.

Link to comment
Share on other sites

Witam dzisiaj byłam ze swoim Mikusiem pierwszy raz u fryzjera ma 7 miesięcy - jestem w 7 niebie naprawde zero stresów miła obsługa polecam z całego serca panią KINGE STREICH Warszawa ul.Chłopickiego 6 tel.fax.6108008 kom.0501625044 "Trzy Pieski " -strzyżenie pielęgnacja i sklep :Dog_run:

Link to comment
Share on other sites

Witam Panie po dluzszej przerwie :) :) :) :) :)

Za mna juz pierwsza wizyta u Pani , ktorawychowuje psiaki.

Moj piesio ma niecale 5 tyg i jest slicznyyy...caly czas sie tulil.

Musze powiedziec ze moja suczka jest najbardziej spokojna i przez 3/4 mojej wizyty spala ....pozniej natomiast zaczela biegac i gryzc.

Chcialam sie spytac w jakim okresie psiaki zaczynaja dobrze chodzic ? .Chcialabym sie wybrac raz jeszcze ,by sprawdzic czy piesek jest zdrowy.

Zamieszczone powyzej zdjecia psow sa przesliczne-prosze o wiecej zdjec :D :D :D

pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Ja chciałabym iść podziwiać psiaki. Byłam w Katowicach i bardzo mi się spodobało!! Tylko że prawdopodobnie nie wykręce sie ze szkoły :(

Ja na psiaka czekam, a bardziej to na pieniądze. Już sobie wynalazłam kilka możliwości (hodowców) zakupu psiaka. Narazie muszę cierpliwie czekać.

Link to comment
Share on other sites

Mam do Was kilka pytan ...

1). Czy 7 tyg yorka mozna juz odebrac od matki? ...czy nalezy poczekac jeszcze tydzien ?

2).Jak sie zachowywac w stosunku do pieska , ktory przechodzi kwarantanne? ( jest w trakcie szczepien?). Lepiej trzymac go z dala od innych (czyt. zarowno zwierzat , jak i ludzi :) ) ...nie wychodzic z nim poza dom ? .

3). Lepiej pieska od razu zaszczepic , czy poczekac kilka dni ,az sie zaklimatyzuje w nowym miejscu?

4).Pani od ktorej biore,karmi swoje dorosle psy jedna z karm z supermarketu.Czy psiaki musze karmic ta karma przez pewien okres , mimo iz byly karmione "tym czyms" tylko tydzien czasu ?

5).Zalecacie uzywanie olejka norkowego. Od jakiego czasu go zaczac stosowac?. Odkad zaczne pieska kapac? .

Z gory dziekuje za kazde odpowiedzi.

Iwona.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...