Jump to content
Dogomania

coś na uchu Hexy:(


Agnieszka_Hexa

Recommended Posts

niedawno zauwazylam na uchu mojej malamutki cos... nie jest to kleszcz bo nawidzialam sie juz ich w roznych stadiach napicia...i napewno tak nie wyglada kleszcz.... wyglada to na jakąs krostę, guzek, w kazdym razie nie da się tego wycisnąć< probowalam> nic nie wyplywa, hexa znosila to wrecz z olewczym stosunkiem to moje macanie wiec jej to nie boli, chyba troche uroslo od ostatniego czasu... co to moze byc?????? czy psom zdarzają się po prostu krosty???? isc do weta???

Link to comment
Share on other sites

cos powazniejszego?? boże, co na przyklad?????

spokojnie :) miałam na myśli coś co będzie wymagało leczenia a nie, że to początek końca świata :D

"Leczenie korespondencyjne" to nie jest dobra terapia 8)

Link to comment
Share on other sites

Agnieszka, moj psiak mial tez taka dziwna narosl, tyle, ze na faflu. Pojawila sie dosc nagle i tez wpadlam w lekka panike, ale diagnoza weta byla taka jak u Ciebie, ze to brodawka. Wet poradzil dawac Engystol (lek homeopatyczny), bo to podobno ma podloze wirusowe. Zadzialalo i po paru dniach brodawka zaczela ciut przysychac a potem sama odpadla i Atrey znow mial sliczny usmiech :D

Link to comment
Share on other sites

Agnieszka, moj psiak mial tez taka dziwna narosl, tyle, ze na faflu. Pojawila sie dosc nagle i tez wpadlam w lekka panike, ale diagnoza weta byla taka jak u Ciebie, ze to brodawka. Wet poradzil dawac Engystol (lek homeopatyczny), bo to podobno ma podloze wirusowe. Zadzialalo i po paru dniach brodawka zaczela ciut przysychac a potem sama odpadla i Atrey znow mial sliczny usmiech :D

a ten lek o ktorym mowisz to gdzie mozna kupic?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...