Jump to content
Dogomania

Sędziowie


Asia_Focus

Recommended Posts

[quote name='kapka22'][FONT=Tahoma][B]A czy sedziowal juz kogos z Was pan [/B][/FONT][FONT=Tahoma][B][SIZE=4][COLOR=red]Peter Harsany (H)[/COLOR][/SIZE] lub pan [FONT=Verdana][SIZE=4][COLOR=purple]Ściesiński Kazimierz [I][COLOR=mediumturquoise]??????????:cool3: [/COLOR][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[/FONT][/quote]


Peter Harsanyi - dokładny sędzia, nie wali od razu szczątkowego opisu tylko to co zauważy to dopisuje. Poza tym miły i tłumaczy swoją ocenę każdemu z wystawiających, na porównaniach mówi czemu wygrał akurat ten pies a nie tamten. Na mnie wywarł bardzo pozytywne wrażenie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Musiałek'][SIZE=5][B][COLOR=red]Ireneusz Picheta[/COLOR][/B][COLOR=#009900] - czy ktoś zna sędziowanie tego pana w I grupie ????[/COLOR][/SIZE][/quote]

oceniał nas w ubiegłym roku na wystawie w Chybiu - pozostawił w mojej pamięci pozytywne wrażenie ;) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Prosze o opinie [SIZE=5][COLOR=Red]Enrique Mate Duran (E)[COLOR=Black][SIZE=2] wiem ze Pan sedziuje glownie goldki, a co z terrierami...jaki jest na co zwraca uwage itp.
pozdrawiam
[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][FONT=Courier New][B]chciałabym się dowiedzieć czy ktoś był oceniany przez [/B][/FONT]
[FONT=Courier New][B] [SIZE=4][COLOR=red]p. Andras Korozs (H):roll: [/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]
[B][FONT=Courier New][SIZE=4][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[FONT=Courier New][COLOR=#333333][B]bardzo mi zależy na waszych opiniach a szczególnie osób [/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=#333333][B]z III grupy (ponieważ nic nie znalazłam [/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=#333333][B]na temat tego sędziego)[/B][/COLOR][/FONT]

[FONT=Courier New][COLOR=#333333][B]na co zwraca uwagę ten sędzia i jakie psy wybiera [/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=#333333][B](czy stawia przede wszystkim na anatomię, włos, ruch [/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=#333333][B]czy może [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Courier New][COLOR=#333333][B]coś innego?) [/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=#333333][B]za odpowiedź będę wdzięczna ;) [/B][/COLOR][/FONT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Musiałek']tzn?? na co zwraca uwagę?? jakie psy lubi ?? duże małe??[/quote]

mogę się wypowiadać tylko na podstawie "mojej" rasy.
Zatem w kolakach wygrały psy o mocniejszej budowie i dość obfitej szacie (nie miało znaczenia wybarwienie szaty - choć zdarzył się osobnik o dość jasnym umaszczeniu, by nie powiedzieć słomkowym) i dobre w ruchu. Sędzia uprzejmy, uśmiechnięty i kulturalny, ale nie komentujący swoich decyzji,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kapka22'][FONT=Tahoma][B]A czy sedziowal juz kogos z Was pan [/B][/FONT][FONT=Tahoma][B][SIZE=4][COLOR=red]Peter Harsany (H)[/COLOR][/SIZE] [FONT=Verdana][SIZE=4][COLOR=purple][I][COLOR=mediumturquoise]??????????:cool3: [/COLOR][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[/FONT][/quote]

Aguś odnośnie pana Petera dostałam taką opinię od węgierskiej hodowczyni Siberian Husky. Była u tego sędziego w tym tygodniu ;)

"Peter Harsanyi is a good judge, but not too friendly and tolerant IMO. He prefers perfectly behaving, perfectly groomed, perfectly stacked and perfectly gaited dogs in the ring "

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][B]chciałabym się dowiedzieć czy ktoś był oceniany przez [/B][/FONT]

[FONT=Courier New][B][SIZE=4][COLOR=red]p. Andras Korozs (H):roll: [/COLOR][/SIZE][/B][/FONT][/CENTER]

[CENTER][FONT=Courier New][COLOR=#333333][B]bardzo mi zależy na waszych opiniach a szczególnie osób [/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=#333333][B]z III grupy (ponieważ nic nie znalazłam [/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=#333333][B]na temat tego sędziego)[/B][/COLOR][/FONT][/CENTER]

[CENTER][FONT=Courier New][COLOR=#333333][B]na co zwraca uwagę ten sędzia i jakie psy wybiera [/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=#333333][B](czy stawia przede wszystkim na anatomię, włos, ruch [/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=#333333][B]czy może [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Courier New][COLOR=#333333][B]coś innego?) [/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=#333333][B]za odpowiedź będę wdzięczna ;) [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER]
[/quote]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Oceniana to byłam przez niego wiele razy (albo myli mi się z drugim Węgrem o tym samym nazwisku), ale na co zwraca uwagę nie mam pojecia, bo mam psy raczej unikatowe i zwykle idą w pojedynkę albo jeszcze z jednym i problemów nie mam ze zwyciężąniem.[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Ponawiam :cool3::

[quote name='jfn']Czy ktoś może napisać coś jeszcze o sędziowaniu [COLOR=Purple][B]p. Andrzeja Zamoyskiego[/B][COLOR=Black]? Najchętniej w grupie I, ale inne też mogą być... :cool3:
[/COLOR][/COLOR][/quote]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][B]chciałabym się dowiedzieć czy ktoś był oceniany przez [/B][/FONT]

[FONT=Courier New][B][SIZE=4][COLOR=red]p. Andras Korozs (H):roll: [/COLOR][/SIZE][/B][/FONT][/CENTER]

[CENTER][FONT=Courier New][COLOR=#333333][B]bardzo mi zależy na waszych opiniach a szczególnie osób [/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=#333333][B]z III grupy (ponieważ nic nie znalazłam [/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=#333333][B]na temat tego sędziego)[/B][/COLOR][/FONT][/CENTER]

[CENTER][FONT=Courier New][COLOR=#333333][B]na co zwraca uwagę ten sędzia i jakie psy wybiera [/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=#333333][B](czy stawia przede wszystkim na anatomię, włos, ruch [/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=#333333][B]czy może [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Courier New][COLOR=#333333][B]coś innego?) [/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=#333333][B]za odpowiedź będę wdzięczna ;) [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER]
[/quote]
Hihi
To hodowca dogow i szef Klubu Doga Niemieckiego na Wegrzech.
Domniemuje wiec, ze bedzie wolal psy duze, dosc mocne:cool1: , raczej ne bedzie zwracal uwagi na umaszczenie, typowosc szty. Z ruchem moze byc roznie. Pewnie anatomia i prezentacja :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PANGEA']Hihi
To hodowca dogow i szef Klubu Doga Niemieckiego na Wegrzech.
Domniemuje wiec, ze bedzie wolal psy duze, dosc mocne:cool1: , raczej ne bedzie zwracal uwagi na umaszczenie, typowosc szty. Z ruchem moze byc roznie. Pewnie anatomia i prezentacja :cool3:[/quote]
[FONT=Courier New][COLOR=magenta]to całe szczęście, że się nie zgłosiłam :crazyeye: bo mam psy w dość delikatnym typie ;) chociaż anatomicznie są doskonałe ale jednak to "mniejsza wersja Yorka" :razz:[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

CZy mogłabym prosić informacje na temat pana [SIZE=4]PAWŁA SZEMRAJA??:cool3:[/SIZE][SIZE=2] BArdzo pilne... Ocenia nas jutro , w Kaliszu . Trochę sie stresuje , bo pierwszy raz tak "na poważnie" wystawaim mojego Hawańczyka .. Przedtem wystawaiałam go tylko w klasie szczeniąt.[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś z was wie na co trzeba uważać jak ocenia [FONT=Tahoma][B]Karl Reisinger (A)???[/B] Chodzi mi o Goldeny suczki :) [/FONT]
[FONT=Tahoma][/FONT]
[FONT=Tahoma]Z góry dziękuję :) Pozdrawiam :D[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Tahoma][B]A czy sedziowal juz kogos z Was pan [/B][/FONT][FONT=Tahoma][B][SIZE=4][COLOR=red]Janiki Steinbock(ISR)[/COLOR][/SIZE][FONT=Verdana][SIZE=4][COLOR=purple] [I][COLOR=mediumturquoise]??????????:cool3: [/COLOR][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PANGEA']Hihi
To hodowca dogow i szef Klubu Doga Niemieckiego na Wegrzech.
Domniemuje wiec, ze bedzie wolal psy duze, dosc mocne:cool1: , raczej ne bedzie zwracal uwagi na umaszczenie, typowosc szty. Z ruchem moze byc roznie. Pewnie anatomia i prezentacja :cool3:[/quote]


Pan Andreas Korozs

w I grupie faworyzuje swoje psy nawet jesli są koslawe :((
a hoduje aussie, sheltie, collie i bordery

typowy układowy sedzia już miałam przyjemność widzieć go w akcji kilka razy w I grupie :((

wiec najpierw układ a jak go nie ma to ma średni gust i wyczucie I grupy - małe, wąskie, nie koniecznie kątowane i ruch jest mu już u futrzaków kompletnie obcy :((

Link to comment
Share on other sites

[quote name='W:)']Czy ktoś z was wie na co trzeba uważać jak ocenia [FONT=Tahoma][B]Karl Reisinger (A)???[/B] Chodzi mi o Goldeny suczki :) [/FONT]
[FONT=Tahoma][/FONT]
[FONT=Tahoma]Z góry dziękuję :) Pozdrawiam :D[/FONT][/QUOTE]

Daje dost., db, bdb, doskonałych malutko. I opisy również dokładne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Musiałek']Pan Andreas Korozs

w I grupie faworyzuje swoje psy nawet jesli są koslawe :((
a hoduje aussie, sheltie, collie i bordery

typowy układowy sedzia już miałam przyjemność widzieć go w akcji kilka razy w I grupie :((

wiec najpierw układ a jak go nie ma to ma średni gust i wyczucie I grupy - małe, wąskie, nie koniecznie kątowane i ruch jest mu już u futrzaków kompletnie obcy :(([/quote]

A to napewno ten sam czlowiek??
Bo ten o ktorym mowie hoduje foxy i dogi niemieckie przydomek "Agria"

Link to comment
Share on other sites

[B][FONT=Tahoma]Karl Reisinger (A)???[/FONT][/B]
[B][FONT=Tahoma]Zobaczymy co zdziala w dogach w Krakowie :mad: [/FONT][/B]
[B][FONT=Tahoma]Jak narazie jedno wiadomo, Ci co nie musieli nie zglosili sie do Krakowa na wystawe. Pierwszy raz od daaaawna bedzie malo dogow.[/FONT][/B]
[B][FONT=Tahoma]Jak do tej pory 3 rzy ocenial moje bassety ( PBGV ) i za trzecim razem szlo mu juz niezle. :p [/FONT][/B]
[B][FONT=Tahoma][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...