Jump to content
Dogomania

Seminarium dla członków ZK we Wrocławiu.


Angelka

Recommended Posts

"Zarząd Oddziału organizuje seminarium dla członków Zwiazku Kynologicznego na temat metod hodowli psa rasowego. Udział w seminarium jest bezpłatny. Zajęcia odbywać sie będą w Klinice Chorób Wewnętrznych we Wrocławiu przy Placu Grunwaldzkim (sala 5W) o godzinie 18.00. Do udziału w seminarium zachęcamy szczególnie hodowców.

Program seminarium:
- 14.01.2008 - dr Pasławska: Wady wrodzone serca u psów rasowych
- 21.01.2008 - dr Skrzypczak: Pierwsza pomoc, reanimacja i anestezjologia
- 4.02.2008 - dr Niżański: Kastracja i sterylizacja psów i suk rasowych
- 11.02.2008 - dr Atamaniuk: Układ kostny i jego zaburzenia rozwojowe
- 18.02.2008 - dr Popiel: Wybrane choroby skóry"


Wreszcie coś ciekawego i z głowa :) :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='goldenka245']A ja mam takie pytanie. Jeśli mój tata jest w ZK (tzn. na niego jest pies ;) ) To czy ja mogę jechać? Ale bez niego...[/quote]
Ja myślę, że tak ;)
W końcu jedziesz ze mną, to nie powinno być problemów ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angelka']"Zarząd Oddziału organizuje seminarium dla członków Zwiazku Kynologicznego na temat metod hodowli psa rasowego. Udział w seminarium jest bezpłatny. Zajęcia odbywać sie będą w Klinice Chorób Wewnętrznych we Wrocławiu przy Placu Grunwaldzkim (sala 5W) o godzinie 18.00. Do udziału w seminarium zachęcamy szczególnie hodowców.

Program seminarium:
- 14.01.2008 - dr Pasławska: Wady wrodzone serca u psów rasowych
- 21.01.2008 - dr Skrzypczak: Pierwsza pomoc, reanimacja i anestezjologia
- 4.02.2008 - dr Niżański: Kastracja i sterylizacja psów i suk rasowych
- 11.02.2008 - dr Atamaniuk: Układ kostny i jego zaburzenia rozwojowe
- 18.02.2008 - dr Popiel: Wybrane choroby skóry"


Wreszcie coś ciekawego i z głowa :) :)[/quote]

Mam pytanie,czy ktoś wie?Czy jest to inicjatywa tylko związku z Wrocławia czy takie seminaria będą też w innych miastach .Było by super i wielu chętnych:multi:

Link to comment
Share on other sites

hej!
I był ktos z was?
Ja byłam i polecam bardzo fajny wykład, nie sprawdzaja nawet legitymacji wiec nawet jak ktos nie nalezy do ZK to wejdzie , przychodzcie!
Wczoraj na seminarium dotyczacy chorób układu krążenia u psów rasowych dowiedziałam sie ze mzna przebadac swoje [B]rodowodowe[/B] boksie za darmo, bo jest jakas akcja ze badaja całe populacje w celu wykrycia czy te choroby sa genetyczne czy nie :) mysle ze warto skorzystać!!
Badanie wykonuje pani dr.Urszula Pasławska razem z jakąs jeszcze jedną panią dr. na Uniwersytecie przyrodniczym tj. Katedra chorób wewnetrznych.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...