Jump to content
Dogomania

Bazingas! Szczur, Miotła i inne pochodne :)


Unbelievable

Recommended Posts

[quote name='Tinka:)']nie.. nie ma na co patrzeć ;) już chyba trzeciego odcinka z kolei nie oglądam, dla mnie teraz wszyscy to samo pokazują :roll: i jak zobaczyłam tę rudą pindę to poszłam :cool1:[/quote]

żartujesz? ona najlepiej ze wszystkich tańczyła w 3 edycji :loveu: i słusznie wygrała :multi: przynajmniej baba a nie znów chłop :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']Coś się piszczące 14 nie postarałaby - bo Gabryś ich ciacho nie wygrał :diabloti:
Dla mnie debilizmem był ten finał finałów - bo niby czemu ruda przeszła awansem, a chłopaki mieli jeszcze walczyć? Paranoja..[/quote]

hehe dla mnie lepszy był Marcin ;)
Dlaczego? bo było zapewne ustawione że ona ma wygrać, bo chcieli żeby jako druga na świecie w YCD wygrała Polka, dlatego :roll: hmm troszkę to dziwne, ale to że wygrała dziewczyna to akurat fajnie, bo ciągle te chłopy i chłopy :evil_lol: mi osobiście się nie za bardzo podobały solówki chłopaków, tzn. to nie były solówki na miarę finału.

Link to comment
Share on other sites

Też uważam, że Marcin powinien wygrać. W solówkach za każdym razem pokazywał coś nowego, a nie tylko jazz i jazz. I skoki i obroty i tylko muzyka inna. Gabriel to już wogóle - hh ok, ale jazzu nie można porównać do jazzu Wioli czy Marcina - a oni tańczyli wszystko !
TVN jest świetny - zmiana zasad w dniu finałów. żal. :shake:

Może to i ustawka, wygrany jest tylko jeden, ale reszta pokazała na co ich stać i być może zostanie zauważona.
Przecież ta 16-letka to fenomen, jeszcze nie widziałam w Polsce tak tańczącej młodziutkiej dziewczyny ! Ona naprawdę wie czego chce w życiu i wychodzi jej to świetnie, jeszcze kilka lat i będzie naprawdę fenomenalna.

Marcin tez jedzie na Brodway, w sumie - fajnie sie umówili z Wiolą ;)



Martyna widziałaś już ściany? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

mi się tam Wiola podobała ;) Pokazywała w solówkach to co umiała najlepiej i o to chodzi, ale popatrz jak wykonywała duety, czego by jej nie kazali zatańczyć to tańczyła i to super i o to chodzi :loveu: Solówki to było tylko zapełnienie czasu między głosowaniami, do niczego nie służą tak naprawdę ;)

Hmm co do 16-latki, owszem uzdolniona była ale mi ona jakoś nie spasowała.

Dla mnie i tak najlepsi tancerze to w I edycji byli, a teraz to program zszedł z poziomu, takie mam wrażenie :roll:

No tak umówili się, ale ciekawe co z tego będzie i ciekawe czy Wiola wyda ta kasę na edukację Marcina :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']mi się tam Wiola podobała ;) Pokazywała w solówkach to co umiała najlepiej i o to chodzi, ale popatrz jak wykonywała duety, czego by jej nie kazali zatańczyć to tańczyła i to super i o to chodzi :loveu: Solówki to było tylko zapełnienie czasu między głosowaniami, do niczego nie służą tak naprawdę ;)

Hmm co do 16-latki, owszem uzdolniona była ale mi ona jakoś nie spasowała.

Dla mnie i tak najlepsi tancerze to w I edycji byli, a teraz to program zszedł z poziomu, takie mam wrażenie :roll:

No tak umówili się, ale ciekawe co z tego będzie i ciekawe czy Wiola wyda ta kasę na edukację Marcina :cool3:[/QUOTE]

Nie no, jasne, że Wiola dobrze tańczyła - była rewelacyjna ! Ale myślę, że z Marcinam na podobnym poziomie byli. A już jak tańczyli we dwoje to ahh :loveu: Po jakims tańcu któryś juror powiedział, że świetnie się czują i to prawda. Porównaj sobie jej taniec z ulubieńcem nastolatek - Gabrysiem. Jakby ktoś im za kare kazał tańczyć :diabloti:

16 jeszcze suę rozwinie, moim zdaniem ma duże szanse no osiągnięcie czegoś. Ja w jej wieku to.. ekhm :diabloti:

I edycja miała coś w sobie, bo była pierwsza, ale uważam, że słusznie wygrał Gleba.
II edycja to była pomyłka.
III moim zdaniem fajna i wyrównana. W sumie do końca nie było wiadomo kto wygra.

Pewnie wyda, skoro zobowiązała się na wizji.

Link to comment
Share on other sites

w końcu to finał więc praktycznie wszyscy tancerze na podobnym zaawansowanym poziomie byli. ;) Wiola i Maricn świetnie się ze sobą dogadywali również po za treningami co było pokazane na filmikach, to że się dobrze ze sobą czuli odbijała się później na scenie :loveu: Gabryś hmm nie był zły, tańczył też dobrze, no ale jakoś wolę Marcina i Wiolę :eviltong:

No mam nadzieję że tej małej program otworzy drzwi bo była dobra, ale jak pisałam mi akurat średnio odpowiadała, ale życzę jej jak najlepiej ;)

I edycja nie była najlepsza tylko dlatego że była I, ale ogólnie tancerze byli super, z tej edycji było najwięcej osób które mi się podobały, w II nie było żadnej, w II może 3 osoby były na które bardziej zwróciłam uwagę.
Co do pierwszej to moim zdaniem powinien wygrać Roofi :loveu::loveu: Gleba też był dobry, ale on już prawie 30 lat, nawet nie zdąży się rozwinąc a będzie zaraz kończył karierę taneczną :razz:
Noo ja tez nie miałam pojęcia kto wygra (do momentu pokazania procentowego głosów :evil_lol:), ale walka była na równym poziomie i trudno było kogoś wybrac ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarna_Owieczka']Którą tą co wygrała? :lol:
Ja wczoraj próbowałam to obejrzeć, ale zasnęłam :hmmmm: :evil_lol:[/quote]
tak : P

a to dziwne:razz::diabloti:
[quote name='smallpati']żartujesz? ona najlepiej ze wszystkich tańczyła w 3 edycji :loveu: i słusznie wygrała :multi: przynajmniej baba a nie znów chłop :eviltong:[/quote]
szkoda , że dobrze tańczyła tylko jazz, który ciągle ''wylosowywała'':cool1:
[quote name='infers1995']Co to znaczy "ruda pinda"?:diabloti:[/quote] nic cinuś, niic :loveu:
[quote name='Justa']Coś się piszczące 14 nie postarałaby - bo Gabryś ich ciacho nie wygrał :diabloti:
Dla mnie debilizmem był ten finał finałów - bo niby czemu ruda przeszła awansem, a chłopaki mieli jeszcze walczyć? Paranoja..[/quote]
bo musiały dwa razy głosy wysyłać... te z walki z marcinem nie przeszły dalej... to było ustawione tak, żeby ruda wygrała, dla mnie bezsens... a marcin był już na Broadwayu ;)

[quote name='Justa']
Martyna widziałaś już ściany? :diabloti:[/quote]
widziałam:diabloti: ale po ciemku :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia bonnie']Wy tu tak o ycd...a ja chciałam tylko powiedzieć,że banerek mi się bardzo podoba :loveu: i Grami nie ma na nim wyrazu oczu jakby był zbity :evil_lol:[/quote]
to ONE :diabloti:
dzięki :loveu: wena twórcza mnie wczoraj wzięła :diabloti:
[SIZE=1]a może ty chcesz bannerek? bo bym się trochę pobawiła ;)[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia bonnie']samo dobro! hahah:evil_lol:

zaraz wyślę, tylko poszukam takich ładnych z lustrzanki:evil_lol:;)[/quote]
:angel::diabloti:

haha jasne :evil_lol:
[quote name='Bzikowa']Fajoooooski bannerek :loveu:

A jeśli chodzi o YCD to ja nie oglądam i nie ogarniam o czym mówicie :evil_lol::lol: ale mówcie sobie na zdrowie :evil_lol:[/quote]
dzięki:loveu:
[SIZE=1]liczysz, że tobie też zrobię? : P:evil_lol:

:diabloti:[/SIZE] ja też połowy nie odgarniam, bo oglądałam tylko michała i ewentualnie adę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']nie, ja nie lubię mieć żadnych takich rzeczy w podpisie na dogo :evil_lol:
ale jak baaardzo chcesz i nalegasz to mi się przyda w innych celach :cool3::loveu:

phi, głaskać! on raczej chce Cię wyciągnąć na mega długi spacer :razz:[/quote]
jak będzie mi się chciało to coś zrobię :diabloti:

to też :cool1:
[quote name='Dozia_13']To dawaj go tu do mnie... ja go wyglaskam ze mu sie odechce na dluuugi czas:eviltong: jeszcze Elza go dopadnie to juz wogole:evil_lol:[/quote]
:evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...