Jump to content
Dogomania

[Poznań] 2 boksery...


AgaiTheta

Recommended Posts

  • Replies 339
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='marta&fafel']no juz dzwonili po 18 sie umowic na jutro na 14 bo "dobre swiatlo bedzie" xD mama chodzi i powtarza: "ale mnie wrobili" a Kamila: "Fafel bedzie slawny, bedzie w telewizorze... w naszym tez?" <hahaha>:evil_lol:[/quote] Ale fajnie :multi::multi::multi: Podziękuj Mamie!!! I dobrze sie tam zaprezentujcie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta&fafel']no juz dzwonili po 18 sie umowic na jutro na 14 bo "dobre swiatlo bedzie" xD mama chodzi i powtarza: "ale mnie wrobili" a Kamila: "Fafel bedzie slawny, bedzie w telewizorze... w naszym tez?" <hahaha>:evil_lol:[/quote]

a w związku z czym będzie ten program?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta&fafel']pan mowil, ze to bedzie o psach w schroniskach i do adopcji i tych juz adoptowanych... ( ale mama ma faze :eviltong:)[/quote]

powiedz mamie, że będzie przykładem.....może inni za pomocą tego programu, pójdą w Jej ślady

Fafel chyba nie ma jeszcze tremy? :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta&fafel']on sobie nie zdaje jeszcze sprawy co go czeka... te tysiace fanek itp :p ale da rade... chociaz moze go lapa od rozdawania autografow rozbolec :cool1: nie no mama wie, ze to dla dobra wyzszego, ale laba jest xD[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: wiele bym dala by to zobaczyć ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta&fafel']on sobie nie zdaje jeszcze sprawy co go czeka... te tysiace fanek itp :p ale da rade... chociaz moze go lapa od rozdawania autografow rozbolec :cool1: nie no mama wie, ze to dla dobra wyzszego, ale laba jest xD[/quote]

biedna mama - w stresie na kanapie siedzi :evil_lol:

A Ty tam jakoś oporządź Fafla, żeby wpadki nie było - manicure, czy pedicure (no właśnie - co?)......pokażę go mojej suczce :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta&fafel']tak, ale po tym jak pokaza go w tv to ona bedzie musiala stanac w kolejce bo moze byc wiecej chetnych... juz sie smialam, ze wysmarujemy go oliwka jak kone na zawodach co by sie ladnie swieci hehe[/quote]

no, po starej znajomości, to moja Sylwka mogłaby przecież na jakieś względy liczyć :roll:

można i pastą, i dobrze wyglansować :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...