Jump to content
Dogomania

'Pabianicki wątek ogólny - potrzebne ogłoszenia!FUNDACJA KUNDEL BURY'


piechcia15

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kasia film śliczny:) oczywiście sie pobeczałam:)
Jutro z Małgorzatą robimy banerek, skarbonki już prawie gotowe, plakat Madzikowa obiecała spróbować załatwić kolorowe ksero.
Dziś już 15 plakatów zostawiłam w autobusach, jutro obskoczę kilka placówek a Magdo załatw te plakaty jak najszybciej się da:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madzik77']dajcie mi jeszcze tem plakat w ludzkim formacie Kasiu filmik fajny tylko czy na koniec te napisy nie sa za długie w stosunku do całego filmu?[/QUOTE]
Sa, ale w tym programie nie potrafiłam zrobić krótszych - one takie sa z automatu, chyba, że zmieni sie ustawienie, ale wtedy sa nieproporcjonalnie duze do calej prezentacji i tez zle wygladaja...

Link to comment
Share on other sites

W nocy z 2 na 3 września w miejscowości [B]Gaj Mały[/B] pod Szamotułami zaginął pies. Ostatnio był widziany w miejscowości [B]Obrzycko.[/B]
[B]Raf[/B] jest psem bojącym się ludzi, lekko zdziczałym. Zupełnie nie zna okolicy, gdyż 2 tygodnie wcześniej został przywieziony z okolic Koła (około 200km do Szamotuł).
Ludzie, u których mieszkał, też byli dla niego nowymi ludźmi. Spędził u nich raptem tydzień. Aktualnie pies może być wszędzie!

Wielkość: duży, za kolano
Kolor: ognisto-rudy z białymi elementami
Wiek: niecałe 2 lata
Znaki szczególne: wykastrowany, brak ogonka

[B]Jeśli ktoś widział Rafa, prosimy o kontakt telefoniczny:[/B]
[B]605 052 525 – Zbyszek[/B]
[B]604 449 030 - Justyna[/B]
[B]513 353 687 - Sylwia
667 096 617 - Jagoda

[img]http://img4.imageshack.us/img4/8755/imgp2129a.jpg[/img]

[img]http://img607.imageshack.us/img607/215/imgp2107.jpg[/img]

[img]http://img844.imageshack.us/img844/4898/imgp2120.jpg[/img]
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Guest Ciocia Gosia

Chusteczki na sobotę będą czerwone z ładnego w miarę sztywnego materiału, nie wsiąkającego wode. W środę łatwie napisy na chustkach. Mam nadzieję, że zrobią to od ręki. Postaram się aby były białe.

Link to comment
Share on other sites

* stoimy i od jednej i od drugiej strony
* prognozy pogodowe faktycznie są optymistyczne
* kosze na dary jeśli nie mamy swoich (mamy?) trzeba załatwić od piotra i pawła - u ich kierownika.
* zbiórka to chyba troche wcześniej? Żebyśmy zdążyły się rozstawić, przebrać - mamy pójść też do pokoju ochroniarzy i się im pokazać - tak prosił kierownik echo
* kiedy zebranie?

Link to comment
Share on other sites

naszą główną "siedzibę" planujemy raczej od str Zamkowej, bo tam więcej ludzi po chodniku chodzi, można zgarniać, a od strony parkingu i w markecie też będą dziewczyny

co do koszyków to tez bym wzięła ze dwa lub jak będzie trzeba 3 koszyki, wrzuci się zyla i gotowe:)
koszulki i identyfikatory rozdamy na miejscu, a nie wiecie co ma być na takim identyfikatorze?jakiś numer?tylko jaki?czy tylko nazwisko?

ja już dzisiaj rozwiesiłam wszystkie ulotki, zostało mi kilka plakatów. We wszystkich autobusach już są plakaty i jeszcze rozwieszę w lecznicach.

jestem za czwartkiem, godzina....19?

jeśłi faktycznie pogoda będzie niepadająca, to trzeba będzie to chyba wcześniej rozstawić bo jeszcze trzeba będzie psy zabrać, chyba że na odwrót, pojedziemy po psy, te które muszę to się wybiegają i przyjedziemy z nimi pod Echo i rozstawi się stolik, w sumie nie ma przy tym wielkiej roboty.

trzeba będzie już wstępnie w czw lub piątek wybrać psy (teoretycznie), bo z tym będzie chyba największy dylemat;(

dzisiaj chyba widziałam dwóch naszych podopiecznych z właścicielami:) to była Sunia 158 z mini psów i taki starszy już szczeniak z M1 taka z mordki trochę jak beagle, czarna podpalana.

Link to comment
Share on other sites

na identyf. to chyba nazwisko/imie i juz.

tylko zanim wezmiemy koszyki trzeba powiedziec u piotra i pawla o tym, oni na pewno pozwola ale kierownik im kazal powiedziec zeby sie nie czepiali ze bez ich zgodny

to wszystko sie dogada w czwartek, jak dla mnie super.

Ja plakatów juz nie mam zadnych kolorowych to jak magda masz do podjedz do zoologicznego na traugutta bo mi zabarklo, tylko czarno-biale mi zostaly. Ulotki jeszcze mam bo troche mi tego dalas ostatnio ;p Ale caly czas roznosze w roznych regionach i zostawiam po sklapach - co dziwne, nikt mi jeszcze nie odmówił i poznałam wielu życzliwych nam ludzi ; o :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Ciocia Gosia

Hello, to czwartek 18.30 u Modliszki? Dla mnie spoko. Mogę się 5 min spóźnić bo znam siebie;) poza tym muszę Klausa obsłużyć.

Modliszka przy okazji oddam Ci klatkę. Wiszę Ci dobrą choco bo ten mój kotek Helmutek to ładnie napaskudził. Same kupska...Już nie mówię o tym, że zesikał się wczoraj w aucie jak jechałam z nim do Dobronia na antybiotyk. Był w kontenerze, ale spuścił z pęcherza to co trzymał przez cały weekend więc u mnie teraz w aucie się jeździ w masce gazowej....

Madzik77, na samej akcji chyba będzie nas więcej bo te nasze młodsze wolontariuszki zgłaszały, że pomogą.
Kobieto, ty spać nie możesz? Widzę posta o 5:38...

Link to comment
Share on other sites

spokojnie spokojnie będą nas tłumy:D:) a właśnie oglądałam prognozę pogody i co prawda upałów nie ma bo 9stopni, ale bez opadów, czyli ubierzcie się cieplutko żeby nie marudzić, szaliki czapki i rękawiczki:)

wiadomo, że nie będziemy wszystkie o jednej godzinie, ale z planowanych wolontariuszy to będą tak:
ja, Gada, Kasia, Gosia, druga Gosia, Magda, moja mama, Agi mama, Aga od astów, chyba 4 dziewczyny z Ksawerowa, Belka, Izolda, Radek szkoleniowiec, Asia od molosów no i pewnie jeszcze wiele osób, które ominęłam:)
Radek będzie stał z nami cały dzień i w razie potrzeby udzielał porad co do szkolenia. Większość odwiedzających zapowiedziała sie z psami:)

to ja wydrukuję parę dodatkowych tych wkładek do identyfikatorów i najwyżej będziemy wymieniać.

Gosia to ty zamierzasz się spóźnić 30min?jak dajesz kotu insulinę o 19??masz być co do minuty!! inaczej hasło wstępu dla ciebie wygaśnie:)

Link to comment
Share on other sites

Sprawy pilne dnia dzisiejszego:

- do pilnej adopcji nagi grzywacz chiński, pies ok 8 lat, z ksiązeczką zdrowia, do pilnego oddania, nie toleruje dzieci - miał być uśpiony lub trafić do schroniska....
- znaleziony szczeniak bokser, ok 4 mcy, brazowy pręgowany, biegał po ruchliwej ulicy nieopodal schroniska

PILNIE DOMY TYMCZASOWE!!!


I jeszcze amstaff do oddania, samiec, niekastrowany, bardzo nadpobudliwy, który przebywa u pewnych debili w Łodzi i nie wiadomo co moga z nim zrobić - dowiedziałam się ze go wywiozą do lasu :/

Link to comment
Share on other sites

z grzywaczem kiepska sprawa bo nie ma go gdzie umieścić:( założyłam mu watek:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/216316-*Pabianice-nagi-grzywacz-do-oddania-lub-u%C5%9Bpienia.....!!!!!!!?p=17834473#post17834473[/url]

a dla szczeniora dziewczyny napewno coś znajdą i pewnie od razu w sobotę pojedzie razem z tym starym 12-letnim bokserem.Od razu uprzedzam wasze pytanie..tego starego nie ma w schronie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...