Jump to content
Dogomania

Starsza malamutka Czajka z chorą skórą; Opole - ma dom :-)


Madziek

Recommended Posts

kupiłam kilka dni temu wór kramy dla Czajki, a dzisiaj ktoś (przepraszam, ale nie pamiętam kto...:oops: masienka Ty pewnie wiesz?) przysłał kolejny :) za co bardzo serdecznie dziękujemy!

przy okazji dziękuję też za sprawdzenie tego domu, szkoda, że okazał się kiepski...

ech i Borys i Ela też czekają...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a wiem :razz: od Basi z Rzeszowa
i juz sie zbieraja pieniazki na nastepny worek bo niestety nie zanosi sie na to zeby mala szybko miala schron opuscic :shake: nie wiem co jest ale zadnego odzewu z tych ogloszen :shake: a ma i allegro i duzo innych ogloszen w necie.

A ta kobieta chciala psa do pilnowania:cool1: do tego jakiegos rasowego bo kundli nie lubi :cool1:

Link to comment
Share on other sites

ukłony dla Basi z Rzeszowa:Rose:

tak myślę, że tego wterynaryjnego Royala to już nie musi chyba jeść i można kupić coś tańszego np z jagnięciną. Spytam weta jak długo powinna szamać tego royala.

a kobitka to powinna się puknąć w łeb i tyle i se postawić strach na wróble. Tylko taki rasowy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madziek']
Koduchaben baza chipów jest ogólnopolska,więc musiałabym obdzwonić wszystkie lecznice wokół Opola, a nie mam na to ani czasu nistety ani kasy...
[/quote]

no właśnie niestety tak nie jest - jak wszystko w naszym kraju i to jest skopane :shake: przy szukaniu Elma - sznaucerka który ma chip jego Pan znalazł kilka baz danych funkcjonujących w Polsce i nie współpracujących ze sobą :shock: szokujące prawda? ciężko mi było w to uwierzyć :shake: jak zbiorę linki do ich stron to Wam tu wstawię

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=101412"][IMG]http://images25.fotosik.pl/153/d1109908412f9968.gif[/IMG][/URL] prawym przyciskiem na banerku i "kopiuj" a potem w Twoim profilu jest opcja "edytutj podpis" i tam "wklej" . Tylko nie wiem czy on Ci sie wklei z odsylaczem od razu. Sprobuj to zobaczymy :)

Link to comment
Share on other sites

no to instrukcji czesc dalsza ;) tak jak i mi wytlumaczyli ;)

otworz sobie najlepiej dwa okna z dogomania. w jednym "edytuj podpis" a w drugim z watkiem Czajki. W tym pierwszym musisz zaznaczyc banerek i jest taka ikonka z jakby kula ziemska, jak klikniesz to wyskakuje dodatkowe okienko i tam musisz skopiowac sobie adres do watku i zapisz. Powinno dzialac :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...