Jump to content
Dogomania

VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT DOGOMANIAKÓW - To już!!!!!!!


Asia & Ginger

Recommended Posts

[quote name='ulvhedinn'][B]ulvhedinn[/B] + psy (ilość nieznana ;-)) + domek

Fajne podsumowanie :evil_lol:[/quote]
:eviltong: :evil_lol:

[quote name='Luzia&Funia']Fajny ośrodek :multi: i tani każdy mówił że będzie tani ale nie myślałam że aż tak :crazyeye: a za psa pobierana jest jakaś opłata:razz:[/quote]
Za psa małego 5 zł/dzień, za dużego 10 zł/dzień. Ale może uda się wynegocjować 5 zł za wszystkie psy. :roll:

[quote name='Mysia_']ten Sieraków zapowiada się ciekawie, suuper jakby można było wynająć cały ośrodek, Asiu zorientuj się co i jak? :cool3:[/quote]
Zorientuję, ale po południu dopiero zadzwonię. ;)

[quote name='KaRa_']A teraz wszyscy co wyrazili chęć zamieszkania w domku proszeni są o potwierdzenie tego,żeby Asia napewno wiedziała ile domków;)[/quote]
Dokładnie. Osoby, które są na 100% pewne, że mogą jechać, niech się zgłaszają, żeby było wiadomo ile wyjdzie domków.

[quote name='Maziak&Negra']jst juz dokładny termin? a dojazd w swoim zakresie?[/quote]
Termin 6 - 10 sierpnia. Dojazd jak najbardziej w swoim zakresie. :eviltong:

[quote name='dogomanka_']Ale Karciu...to sie jeszcze wszytsko moze zmienic...najlepiej to tam zapisy zamknac miesiac przed sierpniem zeby juz np. dwa dni przed nie bylo zadnych zmian...;P[/quote]
Na ostanią chwilę można będzie się zgłaszać na namioty. :cool3:
Jak ktoś nie jest pewny, czy pojedzie, może w ostatniej chwili zdecydować się na namiot. Chyba że bedą jeszcze wolne miejsca w domkach.
W tamtym roku termin zgłoszeń na domki był do końca marca.
Ale jeśli będziemy chcieli wynająć cały ośrodek, to na pewno im szybciej zarezerwujemy, tym lepiej. :cool3:

[quote name='KaRa_']Dlatego pisałam by zapisywały się na domki osoby na 100% pewne by nie było później problrmów bo jeśli będzie chciała Asia zarezerować domki to będą potrzebne pieniądze a w tym roku jest zasada że płacimy za całość z góry, że nie było tak jak w tatmtym roku że za osoby co nie przyjechały dopłacaliśmy:shake:[/quote]
Dokładnie. :shake:

[quote name='KaRa_']Dam teraz na niebiesko i będę to przypominać.

[INDENT][SIZE=6][COLOR=blue]Potwierdzamy rezerwacje na domki![/COLOR][/SIZE][SIZE=6][COLOR=blue]Jadą psy łagodne, nieagresywne stosunku do innych![/COLOR][/SIZE][LEFT]To naprawdę ważne by pies był łagodny, nie chcemy przykrych incydentów będą osoby być może z szczeniakami a one do kazdego będą chciały podejść wiec by nie było problemów, a jeśli będziemy mieli wynajęty cały ośrodek to pewnie uda się wynegocjować by psy latały po nim luzem;).[/LEFT]
[/INDENT][/quote]
[B]KaRa[/B], Ty moja lewa ręko, co ja bym bez Ciebie zrobiła?!? :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta_Ares']my w tym roku jak bylismy ze znajomymi to harcerzy odwiedzalismy:eviltong: siekierke sobie od nich pozyczylismy, a swego czasu sama bylam harcerka:eviltong:[/QUOTE]
Ja tez bylam harcerka..;D
Patrzcie...znalazlam fajny osrodeczek w Jankowie Dolnym:
[URL="http://www.eholiday.pl/noclegi-8726.html"]http://www.eholiday.pl/noclegi-8726.html[/URL]
Tylko nic o psiakach nie pisze...ale mozna zadzwonic i sie zapytac..;P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']No to trochę statystyki:
Na domki zapisało się 35 osób + 7 os. tow. = 42 os.
Na namioty 3 - 4 osoby
Psów będzie ok. 35 - 37



[SIZE=4]W Sierakowie jest ośrodek z 10 domkami 4-5 osobowymi (120 zł/domek/dobę + energia).[/SIZE] Jeśli dałoby radę, moglibyśmy wynająć cały ośrodek, wtedy psiaki mogłyby hasać po całym terenie ośrodka do woli. Ale podejrzewam, że razerwację trzeba by zrobić w miarę szybko. :roll:

Jutro postaram się tego wszystkiego dowiedzieć. ;)[/quote]

[quote name='Asia & Ginger'][SIZE=4]Sieraków koło Międzychodu. [/SIZE]
[SIZE=4]Dokładnie ten ośrodek:[/SIZE]
[URL="http://www.mojeeldorado.nxs.pl/"][SIZE=4]http://www.mojeeldorado.nxs.pl/[/SIZE][/URL]

Co do dojazdu PKP, to jest pociąg do Wronek, później trzeba już dojechać na własną rękę. :roll:[/quote]

[quote name='Asia & Ginger']Pola namiotowego niestety nie ma, bo nie ma osobnego węzła sanitarnego, ale pani zgodziła się na namioty, jeśli domkowicze użyczą swoich łazienek.
O przyczepę nie pytałam.[/quote]
[SIZE=4]Dzwoniłam dzisiaj do tego ośrodka i pani jak najbardziej się zgadza. [/SIZE]
[SIZE=4]Termin 6 - 10 jest wolny. Ewentualnie możemy przedłużyć o 2 dni, tzn. 4-10 (poniedziałek-niedziela).[/SIZE]
[SIZE=4]Jeśli chcemy wynająć cały ośrodek, musimy wpłacić zaliczkę 1000 zł do końca stycznia.[/SIZE]



[SIZE=5][COLOR=red][B]I teraz moja prośba o potwierdzanie domków i czy chcecie przedłużyć zlot o 2 dni?[/B][/COLOR][/SIZE]




[SIZE=3]Mam się z panią skontaktować w ciągu 3 dni, więc musimy podjąć konkretne decyzje. :cool3:[/SIZE]



[quote name='Agata_B']Mnie wypiszcie, nie jadę.
Nie będę mogła zabrać psa, a sama nie chce jechać.

Ps. Sieraków jest 55km ode mnie;][/quote]
Czy jesteś na 100 % zdecydowana?

[quote name='Asiolek']Mnie zapisać :D :D :D
dwie osoby + pies[B]?[/B] + domek :D[/quote]
Ok. :p

[quote name='komar']a czy bedziemy podchodzić harcerzy?? jesli oczywiście bedą jakieś takie obozy w poblizu:D:D (ale mam nadzieje że tam nie ma stoku);PP[/quote]
Stoku nie ma. :lol:
O harcerzach nic mi nie wiadomo. :shake:

[quote name='komar']i jeszcze mozna sie zapytac w ośrodku czy da rade wecej osob do domku:P
bo nas chyba w końcu mialo byc 7 osob w jednym;P (no chyba że ja z Rose bede pod chmurką:D:D):P[/quote]
Da radę jak najbardziej, Pani mówiła, że ma jakieś łóżka piankowe rozkładane jakby brakło miejsc. :cool3:
Ale chyba i tak bedziemy musieli podzielić się na 2 domki. :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='komar']i jeszcze mozna sie zapytac w ośrodku czy da rade wecej osob do domku:P
bo nas chyba w końcu mialo byc 7 osob w jednym;P (no chyba że ja z Rose bede pod chmurką:D:D):P[/quote]


Możemy być pod chmurką, tylko żeby nie padało:eviltong: No ale sądzę, że chyba nie będą robić problemu, jak w jednym domku nas będzie trochę więcej:p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...