Jump to content
Dogomania

VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT DOGOMANIAKÓW - To już!!!!!!!


Asia & Ginger

Recommended Posts

[quote name='wiq']podejrzewam, że to przez wywaloną z auta sukę, którą musi wyciąć i znaleźć jej dom...

pewnie, że zajebiści. lepiej jechać chlać na zlot niż zająć się psami :evil_lol:
dogomania :P[/quote]
Tak, niestety tak:( Szkoda, no ale sunie trzeba ratować..

heheh podejrzewam,że osoby wypowiadające się nie wiedziały z jakiego powodu Dobcia nie jedzie i dlatego takie zdziwienie:eviltong: pewno,że lepiej ratować psa w potrzebie niż jechać na zlot! za rok też pewno będzie, wtedy sobie poszaleją:)


Aha jeszcze mam takie pytanie, no bo Dobci nie będzie, więc zostaje ja i Okamia i Estera od czwartku w domku.. czy my możemy zostać w tym domku czy musimy się do kogoś innego wepchać?;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiq']podejrzewam, że to przez wywaloną z auta sukę, którą musi wyciąć i znaleźć jej dom...

pewnie, że zajebiści. lepiej jechać chlać na zlot niż zająć się psami :evil_lol:
dogomania :P[/QUOTE]

ja tam jade cwiczyc posluszenstwo w wiekszym rozproszeniu i ma byc agillity ;):evil_lol: no niech Dobcia sie zajmuje suka mam nadzieje ze znajdzie domek ech ci ludzie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia bonnie']Aha jeszcze mam takie pytanie, no bo Dobci nie będzie, więc zostaje ja i Okamia i Estera od czwartku w domku.. czy my możemy zostać w tym domku czy musimy się do kogoś innego wepchać?;)[/quote]
Zostaniecie oczywiście w tym domku, tylko może Wam dorzucę Macho i Anę_Zbyskę, ponieważ chcemy odstąpić jeden domek, wtedy będziemy mogli mniej kasy zapłacić za zlot. Jutro zobaczymy co z tego wyjdzie. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']Zostaniecie oczywiście w tym domku, tylko może Wam dorzucę Macho i Anę_Zbyskę, ponieważ chcemy odstąpić jeden domek, wtedy będziemy mogli mniej kasy zapłacić za zlot. Jutro zobaczymy co z tego wyjdzie. ;)[/quote]

Ja się nie zgadzam :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

[SIZE=1]mały wieczorny żarcik bo jak to się mówi głupawkę mam :lol: zgadzam się tylko że nasz domek to preferuje nocny tryb życia :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][COLOR=DarkOrchid][SIZE=7][FONT=Arial Black]:evil_lol::evil_lol:1:evil_lol::evil_lol:
[/FONT][/SIZE][/COLOR][LEFT][COLOR=DarkOrchid][SIZE=7][FONT=Arial Black][SIZE=3][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=Black]Pierwszy raz ja już jestem najlepsza[/COLOR][/SIZE][/FONT] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/SIZE][/FONT][/SIZE][/COLOR]
[/LEFT]
[COLOR=DarkOrchid][SIZE=7][/SIZE][/COLOR] [/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia i Barni']a mnie pogryzł amstaff - rzucił sie na mojego barniego i musiałam go ratowac- mam 8 szwów na rece -niewiem jak to bedzie ze zlotem- jutro mam kontrole- zobaczymy jakbedzie- a reka bardzo boli[/quote]
O kurka! Co za debil wychował swojego psa,że doszło do takiej sytuacji:angryy::angryy::angryy: Koniecznie idź na kontrole żeby później jakiegoś zakażenia nie miała czy coś. A Barniemu nic się nie stało? Basiu współczuje takiej sytuacji

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_']O kurka! Co za debil wychował swojego psa,że doszło do takiej sytuacji:angryy::angryy::angryy: Koniecznie idź na kontrole żeby później jakiegoś zakażenia nie miała czy coś. A Barniemu nic się nie stało? Basiu współczuje takiej sytuacji[/quote]

nawet mnie nie dewnerwuj:placz: jutrp pojde na kontrole i zobaczymy- boje sie ze jedna reka to sobie moge w dupce pokopac a nie utrzymac psa
.bo barni po wczorajszym lezał nieruchomo ze godzine- miał tylko moja krew na futrze, alezrobił sie warczacy i jezy sie na niektore psy

kurde :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...