Jump to content
Dogomania

VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT DOGOMANIAKÓW - To już!!!!!!!


Asia & Ginger

Recommended Posts

[quote name='olekg18']Diabełkowa-Mamusia cię puści?Bo już 2 raz się zapisujesz :PZa pierwszym coś niewyszło[/QUOTE]

pierwszy raz sie nie zapisalam jak juz chcesz cos gadac to najpierw sprawdz a poza tym chu ci do tego olus :evil_lol: wreszcie cie poznam bo tak jakos sie mnie chyba obawiasz bo jak przychodzi co do czego to masz jakies wykrety:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja powiem tak najlepiej już teraz osoby niepełnoletnie, od których decyzja zależy od rodziców niech już teraz się pytają a jak będą wiedziały na 100% to niech się zapisują, a nie że Asia zapisuje mnóstwo osób a na zlot nawet 1/2 z tego nie pojedzie bo jednak rodzice nie pozwolili, inaczej jest sprawą urlopów bo to już wyższa szkoła jazdy;)Sama też będę musiała sobie urlop wtedy załatwić:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']ojoj nie marudzilabym gdybym miala prawojazdy :D
Ja jeszcze nie bylam zalogowana na dogo jak byl zlot kolo mnie :(
i musze przyznac ze jestem egoistka :P[/quote]
A co myślisz,że na zloty jeżdżą osoby tylko co mają prawko? Ja jechałam pociągiem z przesiadkami z psem wiec jeśli sie chce to się potrafi, a nie marudzić,że za daleko bo tak jest najłatwiej;). Są pociągi,PKSy, można się z kimś zabrać z okolicy jeśli komuś zależy to się postara i pojedzie;)

Link to comment
Share on other sites

Diabełkowa nie rozśmieszaj mnie 18 nic ci nie daje.Jak ci nie pozwola to i tak nie pojedziesz hahaha.Po za tym nie obawiam się ciebie :)
Rinuś-dawno i nieprawda heheh:P
Kara ma rację osoby nie mające zgody rodziców nawet po 18 niech się nie zapisują i nie robą zamętu.
A niewiem czy wiecie wpadliśmu z Asią na wspaniały pomysł ,że kwote za domek wpłacac bedzie się z góry.Nie żadne zaliczki.Bo potem domek stał pusty ,bo kilka osób zachorowało na grypę(widmo chyba).A tak wpłacasz całość i nawet jak nieprzyjedziesz to inni nie bd mieli z tego tytułu kłopotów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diabelkowa']jedz i nie marudz ^^[/quote]
hehe ale ja lubie sobie pomarudzic:eviltong:
[quote name='monita'][B]Niki-lidka [/B]chyba, że zorganizujemy mini-zlot w okolicach Krakowa :diabloti:[/quote]
hmm:cool3:
[quote name='olekg18']
A niewiem czy wiecie wpadliśmu z Asią na wspaniały pomysł ,że kwote za domek wpłacac bedzie się z góry.Nie żadne zaliczki.Bo potem domek stał pusty ,bo kilka osób zachorowało na grypę(widmo chyba).A tak wpłacasz całość i nawet jak nieprzyjedziesz to inni nie bd mieli z tego tytułu kłopotów.[/quote]
dokladnie...ja nie wiem jak bylo na poprzednich ale to sie wydaje najlepsze wyjscie-zabezpieczenie:diabloti:
[quote name='KaRa_']Ja też jestem za żeby kwoty były płacone z góry bo nie chcemy dopłacać za innych tak jak mieliśmy w tamtym roku.
W tym roku zlot będzię perfekcyjnie zorganizowany :D[/quote]
no zobaczymy jaki on bedzie perfekcujny:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Trzeba troszkę zmienić zasady organizachi zlotu i bedzie perfekcyjny czyli:
Po pierwsze płacone z góry za domki
Po dugie osoby w namiotach płacą aby organizator nie miał przechlapane
Po trzecie sprzatamy po psach i nie robimy scen,że to nie nas pies zrobił kupe a inni mają ochrzan i Olek sprząta po innych psach
Po czwarte deklaracje rodziców o zgodze przyjazdu osób nielnoletnich:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...