Jump to content
Dogomania

VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT DOGOMANIAKÓW - To już!!!!!!!


Asia & Ginger

Recommended Posts

[quote name='goldenka245']Ja chyba pojadę, zależy od rodziców, zapytam jeszcze ;) Tylko Rinuś i Aleb muszą jechać:loveu: I ja raczej domek jbc.[/quote]
[I][B]ja to pojadę jak dostanę urlop :loveu::loveu: i oczywiście razem w pokoju :loveu: alebi bierze wszystkie swoje psy ? :evil_lol:[/B][/I]
[quote name='olekg18']No Kara jak miło ,ze się ze mną zgadzasz.Ale nic w tym dziwnego ludzie naszego pokroju(arystokracja) zawsze mają podobne zdanie na takie burzliwe tematy ,których plebs nie pojmuje[/quote]
[I][B]A gdzie ta arystokracja bo jakoś nie widzę? :cool1:

Olek może jeszcze zrób listę opiekunów osób niepełnoletnich :evil_lol: nie odpowiadasz za nich więc nie dawaj takich głupich nakazów :shake:

edit.Olek możemy poprosić od Ciebie kartkę od psychologa że jesteś w miarę normalny ?
[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

A teraz tak poważnie, taki zlot nie wygląda jak jakiś obóz kolonijny, tam każdy żyje własnym życiem, a nie bawimy się czy coś, to raczej wygląda od 18pijemy kończymy w nocy spimy do południa, później każdy robi to co lubi.

I jedna ważna rzecz.
ŁAGODNE psy, nie ma a bo ona suczek nie lubi wiec może je chłapnąć zębami czy coś;). Nie ma co narażać psów innych i swoich i narobić sobie problemów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mi.'][B]jechac, nie jechac, jechac....:diabloti:[/B][/quote]
[B]Mi.[/B], czyli co mam zapisać? :cool3:

[quote name='Rybc!a']A to miejsce pod Gnieznem, które wcześniej proponowałam ? Ja pojadę jak ktoś jeszcze z Elbląga się zdecyduje. Może wyciągnę Pralinkę, Gonitwę, Valeur...[/quote]
Rybc!u przemyślę to jeszcze, ale z Boszkowem jest o tyle lepiej, że mogę pojechać na miejsce osobiście i sprawdzić warunki, żeby potem nie było niespodzianek. Poza tym mogę wybrać taki ośrodek, który nam się najbardziej spodoba, bo jest ich tam całkiem sporo. ;)

[quote name='ulvhedinn']Ja się wstępnie pisze na miejsce w domku, liczba psów... a skąd mam wiedzieć ile ich bedzie w sierpniu??? KrA prawie na pewno, pewnie Pałek + ?
I tym razem nie dam się rodzinie uziemić :mad:[/quote]
Nie daj się, nie daj! Tym razem masz bliżej. :cool3:

[quote name='Axusia']To tak, ja chętna ale nie wiem jak to bedzie wszystko zalezy od :
kasy
terminu ( mamy wystawe )
humoru (:eviltong:)
psów ( nie miałabym gdzie zostawić Axe ... a na zlot do namiotu to troszkie kiepsko ją brać )

Prosze zapisać Dorotka + 2 psy + Mmuśka:cool3: + namiocik ( mysle nad domkiem:roll:)[/quote]
A Mmuśka to kto? Czyżby Mamuśka? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...