Jump to content
Dogomania

VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT DOGOMANIAKÓW - To już!!!!!!!


Asia & Ginger

Recommended Posts

[quote name='furciaczek']A co jesli sobie nie poradzi i jej pies zaatakuje innego??
To tez nie jest nasz problem??
O swoje sie nie martwie strasznie bo jakies szanse by mialy... ale bedzie masa nie duzych psow dla ktorych takie starcie moze sie skonczyc tragicznie.
A nie chcialabym naprawde silowac sie z obcym kilkudziesiecio kg psem...rozgladac sie co chwile czy aby nie leci w moja strone:roll:
Tymbardziej ze tak jak napisala Kara nie radzili sobie z mixem boksia i kaukaza...[/quote]

pisząc to założyłam że pies będzie miał kaganiec podczas zapoznawania się czy objawach jakiejkolwiek antysympatii ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_']Czaipsik ja nie zamierzam się denerwowac czy jakis kauzaz na mnie sie nie rzuci, czy jakas dziewczyna bedzie beczec bo ja jej wlasny pies prtzewrocil i stukla kolanko gdy jej pies rzuci sie na innego psa impetem[/quote]

Kara, ja Cię doskonale rozumiem, ale po co przejmować się już tym teraz skoro jeszcze nikt nie rozmawiał z jej rodzicami;) Najpierw trzeba sie dowiedzieć co oni mają w tej sprawie do powiedzenia i ICH w razie czego przekonywać nie Gosię, bo w tej kwestii ona ma wydaje mi się najmniej do powiedzenia. To rodzice decydują czy i z kim pojedzie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaCzips']pisząc to założyłam że pies będzie miał kaganiec podczas zapoznawania się czy objawach jakiejkolwiek antysympatii ;)[/quote]
Czipsik wierzysz,że 11letnie dziecko utrzyma psa o wadze docelowej do 60kg na smyczy, psa dopiero dojrzewającego w najgorszym czasie dla samców?i dość ciekawej mieszance gdzie kaukazy są dominantami?bo ja sobie nie wyobrażam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaCzips']pisząc to założyłam że pies będzie miał kaganiec podczas zapoznawania się czy objawach jakiejkolwiek antysympatii ;)[/quote]

Nie chcialabym oberwac z kaganca od takiego psa:evil_lol:
Jesli pies bedzie pod opieka odpowiedzialnej doroslej osoby ktora bedzie potrafila nad nim zapanowac i pies nie bedzie agresywny to prosze bardzo nie bedzie mi przeszkadzalo nawet stado kaukazow... uwielbiam te miski:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaCzips']2 lata temu też było trochę niepełnoletnich osób;)[/quote]

Nie wiem nie byłam..



[quote name='AgaCzips'] no widzisz, właśnie o tym piszę...to jest zlot, każdy bierze odpowiedzialność za siebie;) chyba że się jakoś dogadają z innymi:eviltong: tak wiem, jestem pewnego rodzaju egoistką:diabloti: [SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise](żartuje, żeby nie było:eviltong:)[/COLOR][/SIZE][/quote]

Z jednej strony tak, ale z drugiej ja jako osoba pełnoletnia, pomagająca w organizacji zlotu biorę może nie dosłownie ale w jakimś stopniu odpowiedzialność za wszystkich nieletnich, ponieważ organizacja nie polega tylko na znalezieniu ośrodka, uregulowaniu wpłaty i koniec.. jeśli coś się komuś stanie to "ale" będą mieli rodzice do nas a nie do córeczki, która pojechała na zlot i nazmyślałam rodzicom żeby ja tylko puścili..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_']Czipsik wierzysz,że 11letnie dziecko utrzyma psa o wadze docelowej do 60kg na smyczy, psa dopiero dojrzewającego w najgorszym czasie dla samców?i dość ciekawej mieszance gdzie kaukazy są dominantami?bo ja sobie nie wyobrażam[/quote]

Nie, ale nie wierzę również w to że ona go zabierze:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rose']
Z jednej strony tak, ale z drugiej ja jako osoba pełnoletnia, pomagająca w organizacji zlotu biorę może nie dosłownie ale w jakimś stopniu odpowiedzialność za wszystkich nieletnich, ponieważ organizacja nie polega tylko na znalezieniu ośrodka, uregulowaniu wpłaty i koniec.. jeśli coś się komuś stanie to "ale" będą mieli rodzice do nas a nie do córeczki, która pojechała na zlot i nazmyślałam rodzicom żeby ja tylko puścili..[/quote]

Rozumiem Cię, znam parę podobnych przypadków;) Jednak po coś są telefony do organizatorów, więc rodzice mogą mieć pretensje sami do siebie. Puszczają dziecko na własną odpowiedzialność.

Link to comment
Share on other sites

Tak więc czekam, aż Kara zadzwoni;) lepiej już mieć teraz wszystko załatwione niż przed samym zlotem i czytać co chwile posty gossi, w których pisze, że jedzie potem znów ze jednak chyba nie, zaraz ze znów tak, ale z takim psem a może jednak z innym..:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rose']Tak więc czekam, aż Kara zadzwoni;) lepiej już mieć teraz wszystko załatwione niż przed samym zlotem i czytać co chwile posty gossi, w których pisze, że jedzie potem znów ze jednak chyba nie, zaraz ze znów tak, ale z takim psem a może jednak z innym..:shake:[/quote]
och Rose - golnij sie na rozluźnienie jednego:diabloti: i temat trzeba zamknąć bo jest żałosny

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia i Barni']och Rose - golnij sie na rozluźnienie jednego:diabloti: i temat trzeba zamknąć bo jest żałosny[/quote]

Idę do sklepu po coś:eviltong: I przy okazji te buty dla Ciebie wybiorę, fiolecik tak?:cool3::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rose']Idę do sklepu po coś:eviltong: I przy okazji te buty dla Ciebie wybiorę, fiolecik tak?:cool3::eviltong:[/quote]
dokładnie kochana :diabloti: ale koniecznie kup sobie coś mocniejszego :cool3:
jjeżeli chodzi o buciki -wewnetrzna wkładka 25 ,
i przyjżyj się czy obcasik dobrze wyważony :evil_lol:

zreszta po czyms mocniejszym to pożniej obojętnie czy dobrze wyważony czy nie bo i tak sie wszystko kiwa :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

ok pozbieralam sie troszke i musze wam cos powiedziec...
nie jade jednak na zlot ..nie moge..wyjezdzam..rodzice kupili bilety do iralandi a chca sie tam wyprowadzic i musze jechac z nimi ..powiedzieli mi to dopiero dzisiaj kilka godz temu..przepraszam za klopot ale naprawde mi zalezalo ..bylam na 100% pewna ze nic sie nie wydarzy..ale niestety nie moge na to nic poradzic..prosilam zeby zmienili date wylotu ale juz zapozno wyjezdzam 27 lipca a wracam doiero 18sierpnia ...przepraszam za klopot :oops: prosze po mnie nie jechac za bardzo bo to naprawde nie zalezalo ode mnie , rodzice wiedzieli o zlocie ale uwazaja ze nasz wyjazd jest wazniejszy :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...