Jump to content
Dogomania

VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT DOGOMANIAKÓW - To już!!!!!!!


Asia & Ginger

Recommended Posts

[quote name='eria']mam pytanie- czy jest możliwość 'odwiedzenia' zlotu ? w sensie że np przyjadę w jeden dzień rano z kumpelą i psami i zostaniemy do wieczora, bez noclegu ?[/quote]
Tak jest możliwość, ale bardziej by Ci się opłacało zabrać namiot bo byś miała kawał jazdy

Link to comment
Share on other sites

Tak to bomba :) Bałam się że nie zdąże uzbierać kasy na pobyt i dojazd a z Wawy to nie wiem jak dojade :/ bede się tukła pociagami mam nadzieje, że jakies autobusy to tam dojeżdzają :) To ja się już mogę zgłosić :D Tylko wpłata będzie poźniej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Junka']Tak to bomba :) Bałam się że nie zdąże uzbierać kasy na pobyt i dojazd a z Wawy to nie wiem jak dojade :/ bede się tukła pociagami mam nadzieje, że jakies autobusy to tam dojeżdzają :) To ja się już mogę zgłosić :D Tylko wpłata będzie poźniej[/quote]

A jeśli chodzi o pieniądze, to namiotowicze płacą na miejscu;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='komar']no to kiedyś tam pisałem o stworzeniu dłuższego filmiku ze zlotu:-) padło na zlot nr 2 bo... bo tak:-)
[/quote]

[quote name='Agga'][COLOR=darkgreen][B]Komar filmik rewelacyjny:diabloti: Stare dobre czasy:multi:[/B][/COLOR]
[B][COLOR=darkgreen]Fajny był ten zlocik :evil_lol:[/COLOR][/B]
[/quote]
To był najlepszy zlot ze wszystkich. :multi:
Najfajniejsi ludzie na nim byli. Oczywiście pomijając właściciela sex namiotu :grin:

Komar - filmik super! :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Usia']wiedzialam ze sobie przypomnisz :eviltong:[/quote]

No więc.. Co z zaliczka? Prawie wszyscy już zapłacili, a jak ktoś nie zapłacił to się usprawiedliwił.. W Twoim przypadku chyba nie było żadnego usprawiedliwienia.. To, że nie zapłaciłaś to trochę nie fair w stosunku do innych, którzy wywiązali sie z umowy..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...