Jump to content
Dogomania

VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT DOGOMANIAKÓW - To już!!!!!!!


Asia & Ginger

Recommended Posts

[quote name='goldenka245']Aaaa ja jeszcze muszę napisać, że koniecznie musimy mieć domek 5os. gdyż iż ponieważ inaczej musiałybyśmy kogoś wyrzucić z naszego skłądu a tego nie chcemy:-([/quote]
Ok, zobaczymy co da się zrobić. :eviltong: :evil_lol:

[quote name='orzech']mi dlugosc zlotu jest obojetna - byle nie dluzej niz tydzien ;)
oczywiscie potwierdzam ;)[/quote]
Czyli 6 dób może być. :cool3:

[quote name='Patikujek']Ja potwierdzam to że zamawiam śpiochanie w domku, tylko Asiu możesz mi napisać jaka wyjdzie w sumie cała opłata za pobyt za zlocie(chodzi mi o to ile za te kilka dni od osoby wyjdzie za domek)????[/quote]
Jeśli zlot będzie 7 dniowy, to:
- za domek 5 osobowy wyjdzie 144 zł za osobę za cały zlot
- za domek 4 osobowy wyjdzie 180 zł za osobę za cały zlot
- do tego opłata za energię i za psy.


[quote name='Rybc!a']Kurczę.
Ja nie mogę narazie nic potwierdzić, bo na 100% nie wiem czy pojadę. Szykuje się w sierpniu urlop nad jeziorem mazurskim- niby w 2 okresie miesiąca, ale Bóg wie co się zdarzy.

Jaka opcja mi pozostaje?
Gdybym jechała, to na pewno na domek.[/quote]
W takim razie pozostaje Ci albo namiot albo może będzie jeszcze jakieś wolne miejsce w domkach albo się zwolni w ostatniej chwili (oby nie).
Rybc!u czy w takim razie mam Cię wykreślić? :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luzia&Funia']Ja też jestem za :cool3:


Asiu mnie proszę na niebiesko nie zielono zaznaczyć :cool3:[/quote]
Coś musiało mi się pomylić. :oops:

[quote name='Anecioreczek']czyli tak mam wysłac 30 złotych do Ciebie Asiu do konca stycznia tak?
Dobrze zrozumiałam?

(Tu jest tak pomieszane ze nie wyrabiam:P[/quote]
Tak, tak, zaraz zresztą napiszę na pierwszej stronie. ;)

[quote name='rose']Jesli domek 5 osobowy to 144zł jeśli 4 to 180[/quote]
Widzę, że jeszcze umiesz liczyć. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aleb']Ja również nie jestem pewna na 100%, więc proszę mnie wykreślić z listy :shake: :-([/quote]
Ok.

[quote name='Agnisia =)']Ja potwierdzam domek dla mnie i dwu osób, które także się zjawią, ale nie mogą odzyskać nicku, żeby osobiście o tym powiadomić ;).

I oczywiście zlot dłuższy nam odpowiada :D[/quote]
Czyli dopisać do Ciebie 2 osoby? :cool3:
A psy też jakieś?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patikujek']Ja potwierdzam na 100% to że będę się na domek pisała i może być 6 dób. w domku 5-osobowym z wami oczywiście(bo jak mnie wyeksmitujecie to się obraże)[/quote]

Osobiście Cię wyeksmitowuję:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Drodzy przyszli zlotowicze, wklejajcie w swoich podpisach link do wątku, żeby jak najwiecej osób się o nim dowiedziało. :cool3: W końcu im nas wiecej, tym lepiej. :cool3:


[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=101350"][COLOR=green][B]VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT DOGOMANIAKÓW SIERAKÓW 4-10 sierpnia[/B][/COLOR][COLOR=green][B] 2008[/B][/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orzech']jezeli jest jakies glosowanie lub cos w tym stylu "czy zlot ma byc pzedluzony"... to jednak jestem za tym zeby przedluzyc ;)

a i chce caly domek tylko dla siebie :D <joke>:P[/quote]

Nie ma joke:P słowo się rzekło:eviltong: bierzesz cały domek dla siebie i płacisz też sam za niego:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rose']Bez przesady:eviltong: jak 10 osób wpakujesz do domku jednego to kto zapłaci za pozostałe?:eviltong:[/quote]



Damy rade :evil_lol:


[quote name='Asia & Ginger']Coś musiało mi się pomylić. :oops:[/quote]

NIe szkodzi przy tylu osobach i takich motkach wcale sie nie dziwie :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...