Jump to content
Dogomania

Kraków -Zuzia – już w nowym domku


irenaka

Recommended Posts

Dopiero dziś znalazłamen wątek a tu się okazuje, że sunia juz w swoim domku :loveu: Baaaardzo sie cieszę.

I prośba do Cioci Foksia i Dżekuś - Beatko, nawet nie wolno ci tak mysleć, że przynosisz pecha psiakom, bo to po prostu bzdura. Cudów nie zdziałamy, jeśli 3/4 społeczeństwa traktuje psa jak "tylko zwierzę".
Ja sama niedawno wdałam sie w głupią dyskusję. Ludzie w moim wieku (po trzydziestce) a byli oburzeni, ze ja zajmuję się pomocą psom,kiedy naokoło sa potzrebujące dzieci. Mało mnie nie zlinczowali. przykre to bardzo, bo ja przynajmniej pomagam psom a ci wszyscy zatroskani o dzieci nie robia kompletnie nic by im pomóc,oprócz takich właśnie beznadziejnych dysput.
My po prostu musimy szukać, szukać i jeszcze raz szukać,by odnaleźć te dobre dusze spośród znieczulonego tłumu.

Link to comment
Share on other sites

Ciociu Ewuniu! Co Ty się dziwisz ludziom jak ich interesuje tylko ich czubek nosa.Potrafią biadolić i nic więcej a najlepiej jeszcze wytknąć Ci błędy i skopać. Ale najbardziej podobała mi się jedna z pań która usłyszała jakie kwoty miesięcznie wydaję na psy to była przekonana, że ktoś mi je zwraca.:evil_lol: Do dzisiaj mam wrażenie, że uznała mnie za chorą do leczenia.
Bo przecież tyle dzieci..... Ja w takich sytuacją nie podejmuję tematu.
Ludzie niech zajmą się sobą bo to większości wychodzi najlepiej, robić oczywiście nic. Bo po co?
:loveu::loveu:Co do Zuzieńki to mam nadzieję, że sytuacja z kotami zostanie opanowana.:loveu::loveu::loveu::loveu:
ROMI dziękuję jak zwykle serdecznie za to, że nie zostawiłeś nas w potrzebie. Napisz na pw ile jestem winna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romi']Beatko, zwierzaki na pewno się dogadają. Zuzia nie jest psem agresywnym do kotów. Jako nowa lokatorka domu będzie musiała dogadać się ze "starymi" domownikami. Dobrze jest że to Azja, czyli pies trzyma władzę nad towarzystwem, bo inaczej to by była powtórka z PIS-u (jak wiadomo Kaczyński ma kota) a to by nic dobrego nie wróżyło na przyszłość.[/quote]
No i chyba tak jest bo pani wczoraj powiedzila że Zuzia pomalu dogaduje się z kotkami.
Dzisja bedzie wielki kapanie Zuzi leczniczym szamponikiem zgodnie z zaleceniami wet.Mam nadzieje że Zuzia lubi kąpiele.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romi']Beatko a jak Zuzia zachowuje się w kąpieli leczniczej ???[/quote]
Zuzia po kapieli się drapie i pani poprosila żebym jej pomogla wykąpać jeszcze raz >jutro rano jestem umówiona z Ulka ,ktora rano mi pomoże ją okąpać.Po porannym spacerku żeby do popoludnia wyschla.
Potem jadę do innego psiaka,a potem jak zwykle do schronska.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foksia i Dżekuś']Nikt tu nie zagląda ,a Zuie dzisiaj ciocia Beataka z ciocią Ulka wykąpaly.
Zuzia się cieszyla bardzo jak mnie zobaczyla. Pani mówi ,ze jest przekochana tylko te kotki uciekajace .
A pozatym wszystko okey.[/quote]

Nooo....ciotki Beatka i Ulka....brawo :multi: A co do kotów to.....taka natura że psy gonią koty a One uciekają :lol:

Link to comment
Share on other sites

U Zuzi wszystko okey.
Ostanie kapanie w niedziele.
Koty sie wycwanily i same zaczepiają Zuzie ale więcej je goni na zwenatrz .
Corka pani Grazyny byla z Zuzia u wet.i podobno ma jakąś mala niewydolnośc i dostala leki.
W schronisku i powiedzilei że serce ma do swojego wieku więc teraz wezmę to EKG i pokaże co oni o tym myslą.
Zuzia ma tez poczatki zacmy i pani mowi że ma swoje krople do oczu i moze jej podawać ale powiedzilam że w niedzile wszystko spisze co i jak i popytam jeszcze u wet.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Irenko zdjecia Zuzi w nowym domku bardzo prosimy o wkleienie.
dzisjaj Zuzia byla zawiedzona bo juz przybiegla do ogrodka na nasze spotkanie kiedy zaczał miauczec kotek.Okazalo sie że po drugiej stronie ulicy siedzi skulony kotek.Byl po wypadku więc nie moglysmy weść do Zuzi w odwiedziny bo musialyśmy malego zawieśc do weta.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...