Jump to content
Dogomania

Kraków – Sułtan szczęśliwy w domu u Madzi !!!!


irenaka

Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ulka18']Zdjecie kolaka ukazalo sie wczoraj w programie Kundel na TV3.
Mam nadzieje, ze beda telefony :kciuki:[/quote]
Tak byl jeden pan dzwonil ze slomnik i chcial go do kojca więc Irenka sie nie zastanawjając poprosila kierownika o nie wydawnaie psa bo on powiedzial że pojedzie do schroniska jak mu Irenka nie chce mu dać.I tym sposobem colak ma dzisiaj przyjechac do hoteliku.

Link to comment
Share on other sites

Collaczek dzisiaj wraz z dwoma kolegami dojechał do Niepołomic. Przecudny colli. Ma w sobie tyle wdzięku, spokoju i arystokracji że został nazwany Sułtan (lepiej nie pisać jak był nazwany w Schronisku). Był bardzo spokojny w samochodzie (na pewno nieraz jeździł autem). Jestem Nim zachwycony !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Poprawilam aukcje allegro, wpisalam wszystkie pozytywy Wujka Romiego.
[URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=279284736[/URL][/quote]

Bardzo dobrze Ulka18, bardzo dobrze !!! On jest cudowny. Jechał w samochodzie z wielką gracją oparty o oparcie tylnego siedzenia.
Czułem się tak jak bym był Jego szoferem :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romi']Bardzo dobrze Ulka18, bardzo dobrze !!! On jest cudowny. Jechał w samochodzie z wielką gracją oparty o oparcie tylnego siedzenia.
Czułem się tak jak bym był Jego szoferem :cool1:[/quote]
A nie byłeś/

Sułtan oczywiście jest tez jak prawie każdy colak niesamowita przytulanka .jak tylko wzielam go ze szpitalika zacząl wtulać swoj piekny pszczorek wemnie.

Link to comment
Share on other sites

Miło mi, że będziecie mieć niespodziankę, ponieważ Sułtan pojechał wczoraj do
domku. Miałam dwa domy które wydawały mi się odpowiedzialne i takie które gwarantują szczęście Sułtana. Wczoraj pojechał do domku młodej studentki -Magdy, enrgicznej i żywiołowej. Z całą pewnością Sułtan nie będzie się z nią nudzić. Już wczoraj dzwoniła, że jest trochę ogłupiały, ale początki są zawsze ciężkie.
Mam obiecane zdjęcia, jak tylko będą wkleję.

Link to comment
Share on other sites

Odopwiadam:
Madzia odezwała się po programie w Kundlu. Parę dni trwało zanim zadałam wszystkie pytania na temat domu, trybu życia (Madzia wypisała mi cały grafik zajęć przy pytaniu jak długo Sułtan ma sam zostawać w domu). Domek jest OK., ale przyznam, że po niudanej adpcji Misia z Tych nie potrafię się już tak cieszyć jak dawniej.
Do Romiego:
Madzia jest śliczna dziwczyna i dlatego na "kontrolę poadopcyjną" Cie nie zabiorę, chyba, że zrobisz "pieska" i na dwóch łapkach poprosisz.
Madzia obiecała być w stałym kontakcie, jak tylko będą nowe wiadomości to się wpiszę.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj dostałam mail, że byli z Sułtanem pooglądać się u weta, na spacerach niestety jeszcze jest przestraszony ale w domu już zaszczekał. Zdjęcia dostałam, ale trochę zamazane, ale widać, że chłopczyk zadowolony i uśmiechnięty. Madzia kupiła mu szelki o które ją bardzo prosiłam, ze względu na nadchodzący okres petard.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']
Do Romiego:
Madzia jest śliczna dziwczyna i dlatego na "kontrolę poadopcyjną" Cie nie zabiorę, chyba, że zrobisz "pieska" i na dwóch łapkach poprosisz.
[/quote]

Irenko ja już stoję na dwóch łapkach i robię "pieska". Mogę nawet zaszczekać.....hau hau hau......a jak to nie wystarczy to jako przedstawiciel lwiego rodu mogę zaryczeć....ale tak przyjaźnie i błagalnie :lol: No i połasić się mogę...

Link to comment
Share on other sites

Aga!
Szelki są wg. mnie obowiązkowe przy każdym zabieranym psiaku po przejściach. Z całą pewnością nie będzie Madzia spuszczała go ze smyczy, bo wyraźnie na ten temat rozmawiałam. Ja też boję się sylwestra i petard ale później umówiłam się z Madzią, że kupi długą linkę treningową aby mieć Sułtana pod kontrolą, ale jednocześnie będzie miał trochę swobody i biegania. To jedyne rozwiązanie. Zresztą zaraz po Nowym Roku podjadę i sprawdzę jak zachowuje się Sułtan i jakie robi postępy.
Złe wiadomości mam o Czesterze, był u niego wczoraj Pan Kłosiński. Powiedział, że Czester musiał być bardzo bity i dlatego będzie wymagał wiele pracy. Cały czas będzie pod opieką Pana Kłosińskiego, Pani Grażynka zastosuje się do wszystkich Jego instrukcji jak z nim postępować. Za miesiąc kolejna jego wizyta w domku Czestera.
Pani Grażyna ( Dzięki Ci Panie, że się nie pomyliłam w ocenie tej kobiety) jest przygotowana na długą pracę z psem. Pewnie jakby trafiło na innego, to już by Czestera oddał. To kolejny dowód na to, że nie zawsze należy "łakomić" się na pięknego, młodego psa tylko zastanowić się co zrobię jak pojawią się problemy z jego zachowaniem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']Romi!
Wpisaliśmy się jednocześnie!!!
Oczami wyobraźni już widzę, jak robisz tego pieska, ryczysz jak lew!!
Cóż mi zostało bidulce.... zgadzam się. Jedziemy razem. Ale proszę po świętach.
OK?[/quote]

Tak, tak Irenko, po świętach......

Link to comment
Share on other sites

Wklejam dzisiejszy mail od kochanej Madzi i Sułtanka:
[FONT=Consolas][SIZE=3]Witam![/SIZE][/FONT]
[FONT=Consolas][SIZE=3]Przesyłam 2 nowe fotki, kolory niebardzo ale to wina oswietlenia;) Sułtan czuje sie juz pewniej zdecydowanie, pilnuje mieszkania dumnie poszczekujac na intruzow na klatce schodowej, apetyt mu dopisuje tak, ze musimy byc "twarde" i nie zwracac uwagi na znaczace wylizywanie pustej miski;) Jest slodki i pocieszny:) przynosi swoja nowa pluszowa zabawke-dinozaura juz bez glowy niestety;)i zaprasza do zabawy o ronzych porach np ozywia sie ok 23;)Był mały problem z piciem wody.Mianowicie Sułtan najprawdopodobniej jej nie widzial(?), nie czul(?) w kazdym razie po delikatnym zabarwieniu jej mlekiem juz pije normalnie:) Pozdrawiam serdecznie![/SIZE][/FONT]
[FONT=Consolas][SIZE=3]Magda"[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...