Jump to content
Dogomania

Wilno 2xCACiB 15-16.03.2008


Nacia_i_Fluffy

Recommended Posts

  • Replies 163
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kurcze wysłali mi na maila prośbę o przesłanie skanu dowodów wpłaty, wysłałam dwa maile, ale odpowiedzi nie ma :shake:
Czy ktos wie co moge zrobić? Napisać do nich, czy moje psy są już zgłoszone? Zadzwoniłabym, ale raczej bym sie nie dogadała z nimi...
Nie chciałabym przejechać taki kawał drogi i dowiedzieć się, ze mnie nie ma na liście :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

ENTRY FEES
ENTRY DATES
1)First dog
2)Additional dogs
3)Puppy and veterans
4)Competitions
one show
30€
25€
15€
10€
till *
2007-12-10
both shows
55€
45€
25€
20€
one show
50€
45€
25€
10€
till *
2008-01-28
both shows
95€
85€
45€
20€
one show
70€
70€
35€
10€
till *
2008-02-04
both shows
120€
120€
60€
20€
troszke mi sie rozjechalo ale da sie przeczytac mylse , trzeba poprostu dostosowac do podpunktowany oznaczen ;)

pozdr.

Link to comment
Share on other sites

Czy możecie mi zdradzić, jak i gdze robicie przelewy? Dowiadywałam się w moim banku i za przlew na Litwę miałabym zapłacić 105 zł. :crazyeye:. Jeśli nie znajdę do środy nic tańszego to rezygnuję, bo taką opłatę uważam za lekką przesadę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joanna']Czy możecie mi zdradzić, jak i gdze robicie przelewy? Dowiadywałam się w moim banku i za przlew na Litwę miałabym zapłacić 105 zł. :crazyeye:. Jeśli nie znajdę do środy nic tańszego to rezygnuję, bo taką opłatę uważam za lekką przesadę.[/QUOTE]

Ja właśnie tyle płaciłam za przelew :roll:
Podobno w banku Millenium opłata jest duzo nizsza... Planuje zalozyc tam konto przed wyslaniem oplaty na kolejna zagraniczna wystawe :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Teoretycznie kuzynka mogłaby wysłać przelew przez mBank za jedyne 25 zł, ale tam dla odmiany zastrzegają sobie 7 dniowy termin na przekazanie pieniędzy. Troche boję się, że nie dojdą już przed poniedziałkiem. W życiu bym się nie spodziewała takich problemów. A podobno jsteśmy w zjednoczonej Europie a świat to globalna wioska. Śmiechu warte.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basik']Iwona bardzo proszę napisz coś więcej o tym przekazie pocztowym - wpłaca sie w euro?[/QUOTE]

Jutro się zorientuję i napiszę. Wysyłałam pieniądze do Czech do osoby prywatnej i nie było problemu- wpłaca się złotówki, przeliczają je chyba na dolary lub Euro, które podlegają z kolei przeliczeniu np. na korony:lol:-trochę to skomplikowane, ale postaram się dowiedzieć szczegółów.
Jedynie nie wiem czy Litwini pozwalają przesłać pieniądze na ich adres /nie na bank/, bo na konto bankowe to jedynie poprzez nasze banki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwona']A przekazem pocztowym nie może być zrobiona opłata? Za przekaz zagraniczny do 1 000,- opłata wynosi 13 zł:lol:[/quote]
Niestety nie można...można jeszcze nie na konto a na określonego"człowieka" przez Money Gram lub Western Union.
Jednak wydaje mi się, że najkorzystniej /i najpewniej / robić przelew międzynarodowy w banku gdzie mamy konto.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

15.03.08
CACIB “LITHUANIAN WINNER 2008”

Ilości w rasach
[URL]http://www.kinologija.lt/files/cacib_kovas/cacib_laikai_0315.pdf[/URL]

Wykaz wystawców
[URL]http://www.kinologija.lt/files/cacib_kovas/cacib_savininkai_0315.pdf[/URL]

16.03.08
CACIB “VILNIUS CUP’2008’’

Ilość w rasach
[URL]http://www.kinologija.lt/files/cacib_kovas/cacib_laikai_0316.pdf[/URL]

Wykaz wystawców
[URL]http://www.kinologija.lt/files/cacib_kovas/cacib_savininkai_0316.pdf[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...