Jump to content
Dogomania

Jeden pies martwy, drugi odebrany wariatce już w nowym domu..


tamb

Recommended Posts

co miesiąc takie "atrakcje" to faktycznie za duży stres dla psa i dla Was, ale operacja to zawsze ryzyko... Więc tym bardziej trzymam kciuki.
Czy Milusia ma kołnierz pooperacyjny albo inne ubranko czy nie musi? śpi? czy nie wolno jej skakać? u kogo to robiliście?

Link to comment
Share on other sites

Ma nosić kołnierz, w nocy nawet spała, zaraz po operacji sama wskoczyła do samochodu i sama wyszła na trzecie piętro. Z tymi gruczołami był problem, bo nawet pani doktor miała problem z ich czyszczeniem, ponieważ po licznych stanach zapalnych prawie zarosły ujscia tych gruczołów i Milę zawsze bolało to czyszczenie.
Zabieg robilismy u pani dr Agnieszki Hajnrych gabinet przy ul. Grenadierów 7d, boczna ul. Głowackiego. Ta sama pani sterylizowała Pusię i cięcie miało chyba 1,5 cm, Pusia już na drugi dzień po zabiegu bawiła się z Milą. Polecam panią doktor, poza tym wszystkie diagnozy u moich obu psic były w 100% trafione.

Dziękujemy za kciuki :)

Link to comment
Share on other sites

Życzę powrotu do zdrowia i pozdrawiam.


Bardzo dziękujemy ☺ byliśmy dziś do kontroli i jest dobrze, rana wygląda ładnie, Mila ma apetyt, załatwia się normalnie. Dostaliśmy tylko jeszcze trochę leków do zażywania. Pozdrawiam Tamarko Ciebie i Twoje stadko ☺
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Milunia już całkiem zdrowa :) , bylismy dziś po raz trzeci i ostatni do kontroli. Pani doktor sama nie mogła w to uwierzyć, że się jej to tak pięknie i szybko zagoiło. Jesień swojego życia Mila będzie mieć zdecydowanie bardziej komfortową :)
Dziękujemy za wsparcie na wątku :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Czy ktoś wie, co się probilo na dogo? Zniknęły mi śledzone wątki. Nawet wątek Milusi z trudem odnalazłam. Pomagam finansowo kilku psom, a nie mam teraz ich wątków. Jakaś masakra!!!

Rozi podaje taki sposób (u mnie to działa):

Należy wejśc po zalogowaniu w ZOBACZ NOWĄ ZAWARTOŚC.
Potem z boku, po lewej stronie należy wybrac funkcję TEMATY, W KTÓRYCH UCZESTNICZYŁEŚ.
I zaznaczyc okres, z jakiego ma byc ta zawartosc. Np. rok.
To będzie odpowiednik MOJEJ ZAWARTOŚCI, która po awarii jest pusta.
Potem już wchodzisz sobie po zalogowaniu z ZOBACZ NOWĄ ZAWARTOŚC.
(Jeśli wyłączy się funkcję TEMATÓW, W KTÓRYCH..., to znowu Nowa zawartość stanie się zbiorem wszystkich postów ze wszystkich watków)

ps
nie mam paska narzędzi i "Error" co chwilę - to forum stało się nieprzyjazne dla użytkowników!!
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Może ktoś jest chętny na takie cudo? Psiak prawdopodobnie porzucony przez właściciela, trzy dni siedział przy drodze i czekał. Uwielbia się przytulać i być głaskanym, dobrze dogaduje się z innymi psami.[attachment=15633:20150730_092115.jpg][attachment=15632:20150730_092005.jpg]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

coś podobnego :( szokująca wiadomość! :( macie poważne zmartwienie :( Milusiu, bądź silna, jesteś wypoczęta po wakacjach!
trzymam kciuki za konieczną operację, i żeby drań okazał się niezłośliwy!

Dziękujemy za słowa otuchy. Jesteśmy już umówieni na operację na najbliższy poniedziałek. Ponoć nadzieja umiera ostatnia, więc tą nadzieją teraz żyjemy. A swoją drogą, biedna ta nasza Milusia, to już jej czwarty zabieg operacyjny!!

Link to comment
Share on other sites

Już w poniedziałek... Może to i lepiej, trzeba działać szybko.
Mocno będziemy wspierać!!!
Jak się miewa Milunia, jak ona się czuje??

Mila miała objawy zapalenia pęcherza, w moczu była krew. Ale ogólnie była wesoła i nic nie zwiastowało tak poważnej choroby, jednak USG, RTG, badania krwi i moczu nie pozostawiają wątpliwości, że to nowotwór. Po lekach objawy zapalenia ustąpiły, a ona nie wygląda na chorą, ale w takich schorzeniach czas działa na niekorzyść, więc zdecydowaliśmy się przeprowadzić tą operację już.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...