Jump to content
Dogomania

Nowy Dwór Maz. 05/06 Kwietnia 2008


Achnamara

Recommended Posts

  • Replies 330
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Boberek']ze strony związku tez niestety mi sie nie otwiera. bardzo dziękuję McDzik. Nie jest tak źle... nieduża konkurencja. Tylko... fajnie się dowiedzieć w katologu przedwystawowym że mam Int.Ch. Jak to możliwe ? :D[/QUOTE]

to płacić nie musisz ;) :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lived']Nie otwiera mi się ani obsada sędziowska, ani wykaz psów.. :roll: ponoć nie mam odpowiedniego programu, żeby to otworzyć.


Będziemy trzymać za was mocno kciuki .:loveu:

A tak swoją drogą, ciekawa jestem inych ozzików, mogłabyś podać ? Byłabym b. wdzięczna :)[/QUOTE]

Dzięki, a z kim mam przyjemność?:oops:
W psach szczeniakach jest Slash - thornapple shake all over, w championach Franek- angel eyes francuz of crystal lake, suki mlodziezy moja Suri- little miss sunshine aquilonis i w posredniej Sheina- sunnyrain the star at saussurea i Tosia- herta von hexenhaus.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frytela']ja zrobilam prezencik naszemu konkurentowi a on sie nie zglosil, tylko sie zglosil razem z nami do jaroslawia, kurde moglam jechac! :([/quote]

[SIZE=3][FONT=Calibri]Paulinko, dziękuję bardzo za prezencik choć nie mam pewności, że to o nas mowa (o nas?) :mad:[/FONT][/SIZE]
By uspokoić twoje sumienie dodam, że byliśmy zgłoszeni do Nowego Dworu ale po tym jak wygraliśmy wszystko w Jarosławiu wolimy teraz spróbować swoich sił u innego sędziego, a nie powtarzać sukcesy u tego samego :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']to płacić nie musisz ;) :evil_lol:[/quote]

Już zapłaciłam wcześniej :P Ciekawe czy będą chcieli mi zwrócić. Tłumaczyć się jeśli będą chcieli mi oddać że to pomyłka czy sie cieszyć ? ^^

Ha ! a ja już priorytetem dostałam potwierdzenie przyjecia psów na wystawę i numerki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='"zakla"']Dzięki, a z kim mam przyjemność?:oops:[/quote]
Hmm..ciężko wytłumaczyć :lol: Myślę że mnie nie kojarzysz, no ale przecież będzie okazja się poznać :cool3:

[quote name='"zakla"']
W psach szczeniakach jest Slash - thornapple shake all over, w championach Franek- angel eyes francuz of crystal lake, suki mlodziezy moja Suri- little miss sunshine aquilonis i w posredniej Sheina- sunnyrain[/quote]
Dzięki wielkie ;) Co prawda bardzo ciekawe psy, ale jednak niewiele ich :C

Ale i tak cieszę się ogromnie, że będę mogła poznać przynajmniej jednego trochę bliżej (czyli Sheinę, z którą startuję w mp:loveu:)

Link to comment
Share on other sites

A ja nadal nie mam potwierdzenia - zaczynam się już martwić, czy w ogóle dojdzie :shake:

Co prawda jesteśmy na liśćie przyjętych psów, ale jak sobie przypomne co było gdy ostatnio niedostałam potwierdzenia... :angryy::mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...