Jump to content
Dogomania

Mieszaniec Wyżła Niemieckiego pilnie szuka nowego kochającego domku! ma dom!


dominik_a

Recommended Posts

Dzisiaj mija 10 dni od szczepienia Korka, więc trzeba będzie towarzystwo odrobaczyć. Ula, czy ja dobrze pamiętam, że z tej magicznej buteleczki trzeba dać im 1 ml na 10 kg masy ciała? Tam coś takiego chyba pisało na odwrocie, tylko się wzięło i rozmazało... :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 552
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Lintie']A jak tam kwestia ogłaszania Korka na psach myśliwskich? Czy nadal brak odzewu od wyżłów i dalmatów? Może napisałyście ludziom od dalmatów, że to wyżeł, a ludziom od wyżłów, że dalmat? :helo:Halo! Miało być na odwrót! :evil_lol:[/quote]
hehehhe Korkowi jest u Ciebie za dobrze, ot co! Wszystko jego wina:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Właśnie rozmawiałam z p. Kłosińskim. Mam pewne wątpliwości, czy jest sens zaczynać terapię Korka w domu tymczasowym - czy nie lepiej byłoby, żeby wybrał się tam z nim nowy właściciel. P. Kłosiński mówi, że warto zacząć, a wtedy ewentualny nowy domek może kontynuować. Wstępna diagnoza jest taka, że zachowania Korka mają podłoże bardziej lękowe niż dominacyjne (fakt - niewykluczone, że Kropciasty miał trudne dzieciństwo). Mamy dwie potencjalne strategie: albo staramy się Korka oswoić z czynnikami stresogennymi (tj. dziećmi :diabloti:), albo znaleźć mu domek, w którym nie będzie na takie czynniki narażony. Myślę, że można popracować nad tym, żeby nauczył się zostawać sam - możemy mu znaleźć domek bez dzieci ( a przynajmniej mam taką nadzieję), ale trudno będzie znaleźć mu taki domek, w którym nigdy nie będzie zostawał sam. P. Kłosiński mógłby też podpowiedzieć, jaki domek byłby dla Korka najlepszy (blok czy dom z ogrodem, z innym psem czy sam?).
Co o tym myślicie? Pierwsze spotkanie i ustalenie dalszej terapii to 120,-. Jeśli uważacie, że to ma sens i jeśli mamy taką kwotę w skarpecie Kropciastego, to mogłabym się z nim wybrać do p. Kłosińskiego...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lintie']A jak tam kwestia ogłaszania Korka na psach myśliwskich? Czy nadal brak odzewu od wyżłów i dalmatów? Może napisałyście ludziom od dalmatów, że to wyżeł, a ludziom od wyżłów, że dalmat? :helo:Halo! Miało być na odwrót! :evil_lol:[/quote]

Nie martw się Lintie dobrze są posty i ogłoszenia rozmieszczone!!;)

Link to comment
Share on other sites

Lintie nie wazne czy Korek w skarpecie ma jeszcze taka kwote czy nie, od momentu zalozenia konta fundacyjnego wszystkie pieniazki sa juz razem i jezeli mozesz sie wybrac na wizate do pana Klosinskiego to fundacja oczywiscie zaplaci ale warunkiem jest faktura. Do wystawienia faktury potrzebna jest pelna nazwa fundacji, adres fundacji jak rowniez NIP. Wszystko to znajdziesz na stronce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lintie']O jeżu! Czy ten jeż ma jakąś stronę internetową?[/quote]

[url]http://www.zoltyjez.com.pl/[/url]

Pani przyjmująca ogłoszenia (a była to chyba szefowa działu :cool3:) była tak miła, że nie zażyczyła sobie opłaty za ogłoszenie Koreczka-pechowca w szukaniu domku... Poszedł na 2 edycje. Może tym razem się uda. Musi.

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=3][COLOR=darkred]Hanek mi wydrukowała piekne plakaciki, jutro będą rozwieszone na Libiążu. :modla::modla::modla::modla::modla::modla::modla::modla::modla: Błagam niech ktoś sensowny wreszcie zadzwoni i niech sie zakocha w Korku od pierwszego wejrzenia!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...