Jump to content
Dogomania

gryzący mały onek


Recommended Posts

a ja mam duuzego gryzacego ONka:)jak byl maly to byl grzeczny.. ale pozniejs ie rozkrecil.. przezemnie;p teraz ubostwia zjadac moje stopy i dlonie;/ twarzy nie chce;p jak mu twarz podstawiam to sie odsuwa-sprawzdalam keidys;p czasami memla delikatnie a zcesto jak sie z nim "bije" to gryyyzie b. mocno:D dziwna ejstem ale nie przeszkadza mi to;p z drugiej jednak strony jak juz byl bardzo zdenerwowany, obolaly itp, bo mu czyscilam jakas ranke.. drazliwe to bylo.. to tylko przystawil pysk do mojej reki.. ogolnie odhcodzil.. a ugryzc panci nie chcial.. no ale w zabawie to auc;p piszczenie pomaga:D ale najlepiuej dac mu gryzc reke i nia nie ruszac tos am przestaje;p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marmara_19']czasami memla delikatnie a zcesto jak sie z nim "bije" to gryyyzie b. mocno:D dziwna ejstem ale nie przeszkadza mi to;[/quote]
E... marmara, bo jak się z onem pod jednym dachem mieszka, to się człowiek z czasem otępiały na bodźce bólowe robi;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chester07']a jeszcze jedno kiedy onkom powinny stanąć uszy?
i czy możliwe jest żeby stanęło jedno?[/quote]
Hm...możliwe,że może stanąć tylko 1 uszko.A ile maluda ma miechów?.Mojej Once uszka stanęły bardzo szybko...3 miesiące.Do tego schodziły się do środka i dzieciaki krzyczały na nią królik Baks.Z tego co mi wet kiedyś mówił to uszy kształtują się do roku:roll:.

Link to comment
Share on other sites

hmm dzięki :) zaraz poszukam tych wątków ;)
a wie ktoś coś o karmie Gilpa? dobra jest? i psy ją lubią? bo córka znajomej babci (jakie powiązanie xD) ma labradora i zna się trochę, a nawet bardzo na psach. I daje swojemu Gilpe i przy okazji rozprowadza ją innym. Mówi ze dobra, ale ja mało o niej słyszałam więc chciałam się poradzić :). Jak ktoś wie nawet najmniejszą rzecz to napiszcie proszę :iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...