Jump to content
Dogomania

Maja - Już nie jest załamana. Ma nowy, kochający dom!!!


Ania_i_Kropka

Recommended Posts

Witam ! pozdrowienia od Majeczki ! reaguje już na to imię,przytyła i waży teraz 10 kg.nie je łapczywie ale ma apetyt,lubi spacery i biega już bez smyczy ale mnie pilnuje i często sprawdza czy jestem w pobliżu,z Figą się bardzo polubiły i wogóle nie ma miedzy nimi rywalizacji ani próby dominacji ,uwielbia sie przytulać i chce być głaskana - obdzielam je pieszczotami po równo więc nie są o siebie zazdrosne,każda ma swoją miskę i swoje legowisko którymi wymieniają się nawzajem z pełną akceptacją.
Widzę że czuje się u nas bezpiecznie i dobrze - nie drapie i nie skacze już po drzwiach i powoli zapomina i o złych przeżyciach i o dobrych z DT za którym po przywiezieniu do mnie tęskniła co było ewidentnie widać. Serdecznie pozdrawiam jej DT i wszystkich którzy ją znają !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 215
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Chciałem podziękować tym co włożyli tyle pracy by znaleźdź dom , osobie która przygarnęla bidulkę .
[B]Naprawde jesteście wspaniali.[/B]
Wielki szacunek za to co robicie i jak to robice.
Małej suni życzę dużo szczęścia .
Pozdrowionka :lol:

Link to comment
Share on other sites

pozdrowienia od Majci i Fisi ! są już przyjaciółkami do tego stopnia że jak Maja zaczęła "dyskusję" z dobermanem to niekonfliktowa Figa stanęła w jej obronie, Maja ładnieje z dnia na dzień i po żeberkach nie ma już ani śladu,razem się bawią, razem wędrują na spacerkach lub wychodzą do ogrodu - są nierozłączne w zabawie w domu i poza nim,myślę że są poprostu szczęśliwe bo to widać po ich zachowaniu !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Weneda']pozdrowienia od Majci i Fisi ! są już przyjaciółkami do tego stopnia że jak Maja zaczęła "dyskusję" z dobermanem to niekonfliktowa Figa stanęła w jej obronie, Maja ładnieje z dnia na dzień i po żeberkach nie ma już ani śladu,razem się bawią, razem wędrują na spacerkach lub wychodzą do ogrodu - są nierozłączne w zabawie w domu i poza nim,myślę że są poprostu szczęśliwe bo to widać po ich zachowaniu ![/quote]

Wielka to radość dla nas...:lol::lol::lol:
Buziaki dla Dziewczynek:loveu::loveu:.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Pani Majeczki napisała::lol:

[COLOR=black][B]"Majeczka po 6 m-cach adaptacji uznała w pełni nasz dom za swój :multi: przepada za mną /ze wzajemnością zresztą / uwielbia wspólne spacery,wylegiwanie się w słońcu w ogrodzie na trawce i pieszczoty o które doprasza się podchodząc i trącając noskiem. Jest czyściutka,cichutka i bardzo grzeczna i w co trudno uwierzyć zdominowała Figę która czy też z miłości czy dla świętego spokoju ale we wszystkim jej ustępuje.Mam niezły z moich suczek duecik :lol:"[/B][/COLOR]


Serdecznie pozdrawiam Rodzinę Majeczki, proszę wymiziać obie Sunieczki...:lol:

Link to comment
Share on other sites

ulubione zabawy Maji na spacerkach to obgryzanie patyczków i wyszukiwanie pustych butelek z tworzywa,które uwielbia nosić w pysku
Figa z kolei na spacerach tropi krety i ryje w ziemi
obie natomiast lubią szybkie biegi ale z rozsądkiem czyli tak żeby nie stracić mnie i siebie nawzajem z oczu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...