Jump to content
Dogomania

Pies bohater odgryzł sobie łapę.


Kida i Olo

Recommended Posts

Dopiero trafilam na watek i nie wiem co powiedziec.!Pies tak bardzo pragnal wolnosci,ze az odgryzl sobie lape.!Kabel byl za gruby i za trudny do przegryzienia,ze latwiej bylo mu przegryzc lapke.!;|:(Dziwi mnie tylko dlaczego ten pseudo "wlasciciel" ptrzywiazal tego biedaka za lape,a nie na szyje...Ale nie o to w tym wsyztik chodzi.!Jakby tylko spotkala takiego co to psa tak przywiazuje to odrazu mówie nie recze za siebie.!Aby tylko ten zwyrodnialec zostal porzadnie ukarany.!Choc wiem,ze w naszym kraju porzadna kara za znecanie sie nad zwierzeciem jest...chora...
Psiaczku.!:shake:

Link to comment
Share on other sites

[B]UWAGA![/B]
Okrężną drogą udało mi się ustalić, gdzie znajduje się piesek.
Tofik jest w schronisku ,,Promyk". Link do strony internetowej tegoż schroniska - [URL]http://www.schron.webd.pl/[/URL] .
Bardzo możliwe, że pies po ogłoszeniu w gazecie znalazł dom, ale głowy nie dam sobie uciąć. Jakby co proszę dzwonić na numer znajdujący się na pierwszej stronie ewentualnie drogą meilową. Sama zaraz prawdopodobnie skrobnę e-maila.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Boże, co Ci ludzie robią z tymi psami.
Ci ludzie są najwyżej pojebani całkiem na te ich jebnięte ryje. Niestety nie da się inczej o nich powiedzieć.:x
A jakby ktoś silniejszy od tego gówniarza, uwiązał go całkiem do drzewa, i by cały czas napierdalał go kijem bejsbolowym. Fajnie by było?:roll:
Ehh.... Życzę pieskowi, znalezienia nowego domku, oraz operacji w której dadzą jemu łapkę. On musi dojść do zdrowia:placz:Dlaczego tak jest? Dlaczego:
(1) Tyle psów umiera w ciągu roku?
(2) Dlaczego właściciele są aż tacy wobec swoich psów?

Pożałują kurwy, pożałują!!!:mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...