Jump to content
Dogomania

Wszystkie szczenięta ze Szczecińskiej mają już nowe domy :)


Agnieszka(Visenna)

Recommended Posts

  • Replies 193
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Spokojnie :crazyeye::crazyeye::crazyeye:Pomyłki się zdarzają :crazyeye::crazyeye::crazyeye:
Pani Gosia była w biurze sama + jeden pielęgniarz na całe Schronisko, wielka rozpierducha, nawet ja nei wiedziałam jakie psy dokładnie mają jechać.Psu się udało - jego szczęście.Ten 7 latek teży na sercu Agnes, więc zapewne zabierze go następnym razem.Nie ma sensu szukać winnych , bo ich tu po prostu nie ma! :angryy:wszyscy starali się jak mogli :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Był problem ze znalezieniem kart,a paszporty nie wszystkie były wypisane.Widziałam jak Gośka wychodzi z siebie i staje obok z nerwów, kolejka wielka pod biurem, ludzi wkurzeni, a Gośka spocona przez 3 h usiłowała wszystko ogarnąć.Nie wspominając o Nice.Następnym razem trzeba będzie to po prostu dokładniej dograć, jak Cię nie będzie to żebym chociaż ja wiedziała jakie psy dokładnie mają jechać.Sama rozpiska nic mi nie mówiła.

I proszę nie nalatuj na Gośkę, bo to nie fair.

Link to comment
Share on other sites

Sluchajcie, kogo wina a kogo nie, w to niebedziemy juz wchodzic,:oops:
problem jest jednak taki ze ja mam paszport wypisany na tego 7 latka, tzn ze i jego numer czipa jest tam, a na paskuda (teraz nazywa sie HANNES)niemam wogole papierow. NIemoge nowym wlascicielom dac zlych papierow. A napewno jest paszport na tego 7latka, bo i jego wiek wpisany, no i dluga siersc, a Hannes ma krociutka!:crazyeye:
No i co teraz?

Link to comment
Share on other sites

Aga ja rozumiem że było zamieszanie i w ogóle.... ale zobacz byłam w schronie w czwartek. Poprosiłam Mike o paszporty by wypisała, sprawdziła szczepienia i potem karty na boksy. Zapłaciłam no i niby wszystko ok. Zrobiłam rozpiske. Wyglądała tak:

Psy jadą tego i tego odbiera dana osoba potem wypisałam co jedzie: podałam boks, nr ewidencyjny jak było imię to imię. Rozpiske dałam Pani Gosi do rąk własnych, przeczytała ją nie miała pytań. W kartach były paszporty <a przynajmniej miały być> Czarny kudłacz miał 506/05 a wydano 14... /07. Już nawet nie chodzi o sam fakt że wydano tak diametralnie różne psy ale o papiery. Powiedz mi jak jeszcze mogłam to załatwić?? Nie mogłam być przy wydawaniu w tym mój błąd?? A ja Tobie nie raz mówiłam co jedzie bo sama się przecież pytałaś:eviltong:. Po prostu nie wiem co ja jeszcze mogłam zrobić by wyszło ok nie mam pojęcia! a potem słyszę że ja nie załatwiłam do końca.. ok może nie. Tylko powiedzcie mi na przyszłość. Co jeszcze powinnam zrobić??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reksiu21']Sluchajcie, kogo wina a kogo nie, w to niebedziemy juz wchodzic,:oops:
problem jest jednak taki ze ja mam paszport wypisany na tego 7 latka, tzn ze i jego numer czipa jest tam, a na paskuda (teraz nazywa sie HANNES)niemam wogole papierow. NIemoge nowym wlascicielom dac zlych papierow. A napewno jest paszport na tego 7latka, bo i jego wiek wpisany, no i dluga siersc, a Hannes ma krociutka!:crazyeye:
No i co teraz?[/quote]

Ma wiek 7 lat wpisany?? Czy 5 -6?? bo prosiłam o 5 i Mika nawet sobie na karcie wpisała.

Link to comment
Share on other sites

OK, Negri, przeciez juz pisalam zebysmy ten temat zostawily, w koncu pieskowi tez sie nalezalo, a biedny byl w schronie przeziebiony, a u mnie jest coraz lepiej. na poczatku sapal troche, ale daje my homopatyczne leki i jest coraz lepiej, juz prawie zdrowy. A jest po prostu przekochany! :loveu: Tak kocha ludzi, dzieci tez, i wszyscy go bardzo lubia. A tamtego zabiore nastepnym razem. Ale paszport mam definitywnie tamtego. Ale ma wiek dobrze wpisany, 5lat.:p
Ale w takim razie potrzebuje paszport wypisany na Hannesa. Tylko jak ci kase przeslac.

Link to comment
Share on other sites

Już w meilu pisałam ale tu tez Ci napisze :eviltong: Wyrobie u nas na paskuda. Podeśle pocztą a Ty mi prześlesz togo kudłacza. Potem jeśli Ty zabierzesz kudłatego to już będziesz miała paszport a jest szansa, że szybciej go Sylvia weźmie bo mówiła że ma kogoś chętnego. A kase ja założę. I potem albo Ty mi oddasz albo Sylvia. Może tak być?

Link to comment
Share on other sites

Negri, ja Cię do cholery nie obwiniam!! Tutaj generalnie nie ma winnych, a Ty na siłę usiłujesz ich znaleźć :angryy:zamieszanie było duże i trochę wyrozumiałości dla jednej osoby w biurze + 1 pielęgniarza którzy z wywalonymi jęzorami starali się załatwić wszystko w trymigach. :angryy:Nie wiedziałam dokładnie jakie psy mają jechac, mówiłaś mi ,że jakiś na 05 ale odrazu napisałam że nie wiem o którego chodzi.A tego psa znam tylko ze zdjęć na Twojej stronie.Od tego jest poczta, żeby przesłać sobie papiery.I dobrze, że do tego doszłyście :eviltong:Ja sie tam cieszę, że pojechał Paskud, był przeziębiony, taka biedota wstrętna, ciągle zakatarzony, chyba by tam nie przeżył.. a ten 7 latek już tyle czasu wytrzymał że do następnego rzutu też da radę :cool1:

Wiem, że sytuacja jest głupia, ale wyszło jak wyszło i jedyne co można zrobić to zadbać o to, żeby na przyszłość się to nie powtórzyło.I tyle.

Link to comment
Share on other sites

ah sie dziąszki kłucicie. ja tu widzie, ze problem był gdzie indziej- z tego co czytam.:razz: Ktoś pomylił pieski....:lol:

Ale to wątek maluszków, wiec zostawiamy schroniskowe sprawy na troszke dalszy plan:cool3: mówimy tylko o tych co w schronie są jeśli już:lol:

Link to comment
Share on other sites

Dobra zostawmy ten temat.... Jakoś to sobie odkręcimy....

A jak te 2 kudłacze dalej u dziada?? Przypominać dyrze, że ma je zabrać?? Wiem, że DT jest lepsze. Ale skoro nie ma to chyba lepiej schron.... najwyżej jak się zwolni to ze schronu ktoś weźmie... teraz tak zimno w nocy :(

Link to comment
Share on other sites

Wiem Reksiu, ten "paskud" był tylko przysłowiowym "chwytem marketingowym":evil_lol::diabloti: dzięki za opiekę nad nim :loveu:zdj oczywiście widziałam :loveu:

A tem. faktycznie zostawmy dla szczecinkow :eviltong:
Z poprzedniej tury zostala Saga, trzeba zabrac sie za jakies ogloszenia, bo brzydnieje z dnia na dzien.. a niestety, wiemy jak jest:-(
Gdyby byla jakas akcja odlawiania kudlaczy chetnie pomoge, ale dopiero w przyszlym tyg :-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...