Jump to content
Dogomania

Anglia


larissa

Recommended Posts

Ja poprosze transport takich kosci (to kosc czy czyjes ramie? heheh) i tanich resztek do mnie. Dziekuje slicznie.

jak mojego siersciucha karmilam surowym miesem (do roku) to jej kupowalam w... ASDA :cool1:

Nie mam przyjaznego miesnego niestety a i marketu tez nie - z tanim zarelkiem "dla psa"

Buuuuuuuuuuuuuu

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jestem w trakcie przygotowan do wyjazdu po moja sunie do Polski. Skonczyla jej sie wreszcie kwarantanna.:multi:
W zwiazku z tym mam kilka pytan.
Nie mam zielonego pojecia na ktore ubezpieczenie sie zdecydowac. Patrze na rozne strony i nie wiem co wybrac. Czy ktos mi moze powiedziec co oznacza holliday cancellation w ubezpieczeniu?

Link to comment
Share on other sites

Ogladalam juz chyba wszystkie mozliwe strony, gdzie sa porownywane ubezpieczenia z roznych firm, ale nadal nie wiem ktora wybrac. Wiem tylko, ze chce wybrac najbardziej rozszerzone ubezpieczenie. Czy ktos z Was moglby mi podac nazwe swojego ubezpieczyciela z ktorego uslug juz musial skorzystac i byl w pelni zadowolony?
Z gory wielkie dzieki.

Link to comment
Share on other sites

Ooooooooooooo - nareszcie ktos z Londynu.

Gdzie w Londynie?

Moje futrzaki sa ubezpieczone w Marks & Spencer, gdy szukalam polisy to walilam glowa w sciane tam w koncu mialam namieszane w glowie.


Nie pamietam nazwy polisy a nie moge papuierow znalezc (mam balagan w papierach od przeprowadzki... juz rok a nic nie moge znalez\c buuuuuuuu)

Link to comment
Share on other sites

My korzystamy z opcji w Sainsbury:
[URL="http://www.sainsburysbank.co.uk/insuring/ins_petinsurance_pet_skip.shtml?source=NETSTPMBPETIMAIN0001"]Sainsburys - 3 months free Pet Insurance plus 15% online discount[/URL]
do kwoty 7500L. Ale wlasnie widze, ze zmiany sie pojawily dla psow powyzej 9 r.z, bedziemy latem czegos nowego szukac ;).

Link to comment
Share on other sites

Ooooooooooooo - nareszcie ktos z Londynu.

Gdzie w Londynie?

Moje futrzaki sa ubezpieczone w Marks & Spencer, gdy szukalam polisy to walilam glowa w sciane tam w koncu mialam namieszane w glowie.


Nie pamietam nazwy polisy a nie moge papuierow znalezc (mam balagan w papierach od przeprowadzki... juz rok a nic nie moge znalez\c buuuuuuuu)

Link to comment
Share on other sites

[B]Karjo [/B]skad jestes ,moze wpadniemy kiedys po drodze na zakupy :evil_lol:
Co do ubezpieczen warto wybrac najwyzsza opcje minimum 5000 funtów zwrotu no i jak najnizszy excess .
Ja mam w [B][COLOR=Black]healthy pets[/COLOR][/B][COLOR=Black], nie korzystałam jeszcze ale podwyzka w tym roku bardzo mnie do siebie zniechecili :angryy: wiec w przyszłym na spokojnie poszukam czegos innego
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

O matko ale tu nagadane:crazyeye::loveu:

[quote name='kiki-cw']Crewe, Cheshire się kłania
Ja to się tylko zastanawiam jak mam mielic kosci!! tasakiem ubijac ?? :D[/quote]

A czemu chcesz mielic??:evil_lol:


Wspominalam o pladze psich koopek na osiedlu, nie wiedzialam gdzie zglosic wiec zagadnelam policjanta uzywajac czaru mojej "ciulaly bezpapierowej" bedacej tak naprade CC a nazywanej przez niektorych pitem:evil_lol:
Przysla kogos z councilu na przeszpiegi:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Czy ktos moze sie orientuje czy w Londynie lub okolicach sa organizowane kursy, aby uzyskac certyfikat szkoleniowca psow?
W Polsce szkolilam psy, ale tam niestety nie trzeba bylo posiadac zadnego certyfikatu. Chcialabym sie zapisac na taki kurs, tylko nie mam pojecia jak go znalezc. Szukalam na stronie [URL="http://www.hotcourses.com"]www.hotcourses.com[/URL], ale niestety znalazlam tylko jeden w Szkocji, a to troche za daleko.:placz:

Link to comment
Share on other sites

Osho - uhum.. [B]troche [/B]blizej....

Anka - znajomi zaczeli szkolke, z tego co wiem zaden nie ma zadnych formalnych uprawnien. Szkolka do niczego prawde mowic - jeden z ich wlasnych psow prawie mi reke odgryzl poczestowany psim ciasteczkiem itd itp

Wynajeli miejsce (w stadninie koni), oglosili sie i juz 5-ty miesiac to prowadza....

Jezeli znasz jezyk - oglos sie sama na [url=http://www.gumtree.com]Gumtree.com: UK's No. 1 in classifieds - jobs, property, cars and more[/url] w sekcji "Pets".

Powodzenia

Link to comment
Share on other sites

Moze mnie ktos pokierowac do jakiegos watku/porady na temat ciagniecie na smyczy?

Moj los futrzaty mnie wykonczy.

Mloda o wadze 46kg nie daje rady wyprowadzac siersciucha ktory wazy 35kg - juz raz na dupsku wyladowala na krawezniku.

Bez smyczy chodzi sobie ok, nawet sie za daleko nie wybiera ale na smyczy to istny cyrk.

1) Ciagnie jakby sie swiat mial konczyc za chwile. Reke mi chce urwac.

2) Pyskuje na inne psy z ktorymi normalnie bez smyczu albo sie bawi albo je ignoruje.

3) Niektore osoby jej sie "nie podobaja" wiec drze morde i probuje klapnac (bez smyczy tego nie robi)

Jak probuje z nia stanac/zawrocic to nie robi zadnej roznicy. Jak jej kaze siasc i czekam az sie uspokoi to w momencie jak rusze zaczyna sie to samo tylko gorzej bo "nadrabia" stracony czas.....

Ja ja utrzymuje ale nie o to chodzi - wygladam jak kretynka przywiazana do psa ktory sobie gdzies idzie i mnie wlecze za soba.

Jak jej nie daje wlec siebie za soba to tak charczy jakby sie miala udusic - i dalej ciagnie az przednie lapy ma w powietrzu.

Obroza wysoko na szyi troche pomagala ale juz tez sie nauczyla ciagnac.

Obroze ma pol lancuszkowa, nioe chce malpie zakladac kolczatki mo mnie tubylcy zlinczuja (mam kolczatke z Polski).

Na szelkach (tak, mam nawet szelki dla niej heheh) to samo.

I nie chce na niej zadnych dziwactw w postaci halti czy inncyh ustrujstw ktore sie zaklada na pysk....

:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EastLondonUK']Moze mnie ktos pokierowac do jakiegos watku/porady na temat ciagniecie na smyczy?

Moj los futrzaty mnie wykonczy.

Mloda o wadze 46kg nie daje rady wyprowadzac siersciucha ktory wazy 35kg - juz raz na dupsku wyladowala na krawezniku.

Bez smyczy chodzi sobie ok, nawet sie za daleko nie wybiera ale na smyczy to istny cyrk.

1) Ciagnie jakby sie swiat mial konczyc za chwile. Reke mi chce urwac.

2) Pyskuje na inne psy z ktorymi normalnie bez smyczu albo sie bawi albo je ignoruje.

3) Niektore osoby jej sie "nie podobaja" wiec drze morde i probuje klapnac (bez smyczy tego nie robi)

Jak probuje z nia stanac/zawrocic to nie robi zadnej roznicy. Jak jej kaze siasc i czekam az sie uspokoi to w momencie jak rusze zaczyna sie to samo tylko gorzej bo "nadrabia" stracony czas.....

Ja ja utrzymuje ale nie o to chodzi - wygladam jak kretynka przywiazana do psa ktory sobie gdzies idzie i mnie wlecze za soba.

Jak jej nie daje wlec siebie za soba to tak charczy jakby sie miala udusic - i dalej ciagnie az przednie lapy ma w powietrzu.

Obroza wysoko na szyi troche pomagala ale juz tez sie nauczyla ciagnac.

Obroze ma pol lancuszkowa, nioe chce malpie zakladac kolczatki mo mnie tubylcy zlinczuja (mam kolczatke z Polski).

Na szelkach (tak, mam nawet szelki dla niej heheh) to samo.

I nie chce na niej zadnych dziwactw w postaci halti czy inncyh ustrujstw ktore sie zaklada na pysk....

:mad:[/quote]
ha ha ha wspołczuje ,ja to samo mam z moim psiakiem :evil_lol:,ciągnie,charczy ogolnie mam nieraz dosc bo wyglada to tak jakby mnie psiak wyprowadzał,a nie ja jego:lol:

Link to comment
Share on other sites

Aga, rob wycieczke na Chinski Nowy Rok i zakupy "psie" w Midlandsy ;).
Ania, pogrzeb tu:
[URL="http://www.google.co.uk/search?hl=en&q=courses+for+dogs+trainers&btnG=Search&meta=cr%3DcountryUK%7CcountryGB"]courses for dogs trainers - Google Search[/URL]
pogadaj w schroniskach, na wystawach, przez stronke KC, moze wiecej sie dowiesz.
ELUK,o chodzeniu na smyczy, nauce doroslego psa:
[URL="http://pies.onet.pl/3930,13,17,a_pies_ciagnie,artykul.html"]Onet.pl Pies[/URL]
[URL="http://pies.onet.pl/13,13575,42,wstydze_sie__gdy_moj_pies_ciagnie_na_smyczy,ekspert_artykul.html"]Wstydz� si�, gdy m�j pies ci�gnie na smyczy - Zofia Mrzewi�ska - Onet.pl Pies[/URL]
i cale podforum o wychowaniu, mnostwo podpowiedzi na podobne problemy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...