Jump to content
Dogomania

jak podtuczyc wyzla???


baltazar

Recommended Posts

Ach te mięśnie... :loveu: Gratulacje!
Uwielbiam patrzeć na swoje psiaki kiedy stoją właśnie tak oparte przednimi łapkami. Nogi wtedy wyglądają wspaniale :cool3: Szkoda tylko, że ja mam [B]nieco[/B] inne proporcje masa mięśniowa / masa tłuszczowa... ech... ;)

Link to comment
Share on other sites

Przyznam, ze miesnie " same " mu sie takie robia
Napisze jak wygladaja nasze spacery:
Przy rowerze nie biega, bo sie go boi ;), na razie go przyzywczajam do stojacego roweru w przedpokoju
przez cala wiosne, lato i pol, jesieni plywal przynajmniej 2 razy w tygodniu
poza tym: troche biegania "wolnego", plus aportowanie pileczki i frisbee
ok raz w miesiacu chodzi na polowania, albo przynajmniej na dlugasne sopacery po polach ze stawami na ktorych sa kaczki i inne ptactwo.
Generalnie na spacerach musi miec duzo ruchu, bo jak go sie nie zmeczy na zewnatrz to on nas zameczy w domu ;)

Link to comment
Share on other sites

a mi sie wydaje ze nie u kazdego wyzla mozna takie miesnie wyrobic- pies musi miec predyspozycje do takiej atletycznej naprawde miesniowej figury.

oczywiscie to jest moje zdanie:D i prawdopodobnie sie myle

Ale...Efekt wzmaga kolor- na jednolitym wyzle efekt jestnajlepszy bo kazdy miesien naprawde dobrze widac.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest ursa81

[quote name='Louneliness']moja wyzelnia, wprawdzie nie jest taka chuda jak Baltazar, ale jednak chuda jest,bo ostatnio nawet na spacerze, taka pani się spytała czy to mój pies, i czy w domu coś je :cool3:, a ostatnio jeden pan powiedział,że jest z charciała:razz:...[/quote]

Podrzuć tu jakieś aktualne foty, zobaczymy, ocenimy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cala2']A to moja mała modelka, troszkę odchudzona

[IMG]http://1.1.1.4/bmi/images33.fotosik.pl/94/d93cb3446cbe6af6med.jpg[/IMG][/quote]

[quote name='baltazar']cala2-- gdzie zdjecie??[/quote]

Tak ja odchudziło:crazyeye:

A tak na poważnie coś się zle zdjęcie wkleiło, że sie nie wkleiło (ale wyszlo:roll:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...