Jump to content
Dogomania

Uratowany z wypadku Rudzik wrócił do domu


cropka

Recommended Posts

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Best daj mi na priva numer konta prosze. Przeleje chocby troche.
Postaram sie cos po znajomych poprosic. Bo ja przez ten wyjazd jestem niestety splukana wlasnie. Ale cos wymysle.
Wazne zeby juz cos tam bylo bo jak znam wetow to na kreche nie pomoga Rudzikowi :-(
Biedny maluch :-(

Link to comment
Share on other sites

Kurcze biedna kicia. Tak krótko mogła się domkiem nacieszyć :-(
Bardzo Ci współczuję.
To takie straszne gdy zwierzaczek odchodzi a my nie mozemy mu juz pomoc.
Czytajac watek biednej kiciulki upewniłam się, że jeśli ktoś w Słupsku jest w stanie pomóc biednemu Rudzikowi to tylko Ty. O Mikrokocie walczyłaś dzielnie do końca. Nie poddasz się więc łatwo.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Izis,
Rudzik na szczęście jest w ciepłym pomieszczeniu. Sątam dwa naprawdę malusieńkie boksy i klatka z 10 szczeniaczkami, które ktoś dzis w nocy podrzucił pod schronisko...
Serce boli...
Patrzyłam dziś na sunię mix asta, którą błąkającą się wraz ze szczeniaczkami przywieziono do schronu... i na pięknego dwuletniego rotka z rodowodem, którego właściciele oddali, bo... podobno nie szczekał...
zawsze po wizycie w schronie serce płacze....

Link to comment
Share on other sites

Best udało Ci sie zlokalizować tego weta? Jest szansa na [B]RTG[/B] dziś?
Pamiętaj, że wypadek miał Rudzik w sobotę po 15-tej (czas orientacyjny bo nie wiem jak dlugo tam lezal) ale przed 16-ta byl juz w lecznicy i to tam powinien mieć już zrobiony [U]RTG[/U] a pewnie i [U]USG.

[/U]

Link to comment
Share on other sites

Izis,
dodzwoniłam się do weta, on zaczął wyjaśniać sprawę i już duuużooo wiem. Generalnie sprawa ma się tak, że są dwa obozy w schronie słupskim. Akurat ten człowiek, z którym rozmwiałam... to... hmmm.... nooo, nie powinno go tam być...
Są jeszcze wrażliwi ludzie w schronisku. Pies był zawieziony do prześwietlenia i obejrzenia do lekarza, w którego lecznicy pracuje schroniskowy wet. Nie ma złamań, jest solidnie poturbowany. Dostaje środki przeciwbólowe. Wet schroniskowy już jest postawiony w stan gotowości i jutro upomni się o tego pacjenta.
Także jutro będę wiedzieć więcej, bo z ust samego lekarza i wtedy wszystko napiszę.
Przykre tylko jest to, że ten człowiek, z którym dziś rozmawiałam w schronie nie wiedział nic o tym co się z psem dzieje, mimo że wiedział, że ja przyjadę w jego sprawie i do tego byłam mu zaanonsowana przez osobę, która współpracuje ze schroniskiem....

Link to comment
Share on other sites

W takim razie czekam na wieści. A bylabyś w stanie przy okazji odwiedzin dopilnować Rudzika, żeby coś zjadł?
Może potrzebne mu jakieś cieplejsze legowisko. Daj znać proszę co można dla niego zrobić i gdzie można go w Słupsku ogłosić.
Może ktoś biedaka szuka??
i raz jeszcze WIELKIE DZIEKI i prosze doglądaj go jeśli tylko będziesz miała chwilkę czasu.

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co, śledzę sprawę niejako od początku i to się po prostu scyzoryk w kieszeni otwiera, co się w schroniskach wyprawia. I pytam, na którym miejscu po różnych grupach nacisku, wyzysku i urzędolenia, czy jak ich tam zwał [B]jest w tym wszystkim dobro zwierzęcia[/B]?
No dobra......pogadałam sobie.

[B] Best-[/B] chciałabym Ci serdecznie podziękować za to, co robisz dla Rudzika. Jesteś po prostu The Best :)
Miałabym jedną prośbę- czy mogłabyś jakoś spowodować, aby oprócz RTG zrobili Rudzikowi USG i sprawdzili jego narządy wewnętrzne. Czy tam nie ma żadnych uszkodzeń, pęknięć i krwiaków?. Wetem nie jestem, ale skoro tego maluszka puknął samochód, a piesek zwymiotował krwią to mogło nastąpić pęknięcie jakiegoś organu :(

Link to comment
Share on other sites

też czekam :). Mam nadzieję, że nasz Rudzik czuje się dzisiaj lepiej. Best?
Czy jest szansa, aby zrobić mu lepsze zdjęcie? Nie tyle chodzi mi o wygląd (bo wiadomo- pies po wypadku), ale o jakość. Mogłabym mu wtedy zrobić plakacik i zacząć ogłaszać w necie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...