Jump to content
Dogomania

[Wa-wa]Dżeki-JUŻ W DS!!! :)


Sharona

Recommended Posts

[quote name='weszka']W lecznicy nie trzeba płacić z góry. Trzeba tylko sie dowiedzieć czy jest miejsce. No i Dżekusia dowieźć do W-wy.[/quote]
Czyli jest szansa!
Cioteczki z wawy, proszę dowiedzcie się o to miejsce i możliwości transportu łysolka. ( Łysej sznaucerce staruszce nie zdążyliśmy pomóc:( )

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Myślę Cioteczki, że ta klinika to najodpowiedniejsze miejsce. Trzeba teraz sprawdzić ile kto jest w stanie dać na już. I to szybko. Dobrze jest mieć numer konta dla Dżekusia. Robi się okropna pogoda :placz: a w niedzielę ma być poniżej 0 stopni nawet w dzień... Trzeba zdążyć!

Link to comment
Share on other sites

Podaje adres oraz telefon kliniki połaczonej z pensjonatem.Wówczas kiedy załatwiałam ten hotelik doba kosztowała 20 zł.Jest to pawilon gdzie po jednej stronie jest lecznica a po drugiej boksy.Psiaki sa wyprowadzane na spacer Warszawa Poborzańska 4 róg Wysockiego naprzeciwko Biedronki,
tel 022 8113006 lub telefon do własciciela -weta 0602251278 0228897872
p.Tomasz Zwierzchowski.Mozna negocjowac cene o ile pobyt byłby dłuższy

Link to comment
Share on other sites

Podaje adres oraz telefon kliniki połaczonej z pensjonatem.Wówczas kiedy załatwiałam ten hotelik doba kosztowała 20 zł.Jest to pawilon gdzie po jednej stronie jest lecznica a po drugiej boksy.Psiaki sa wyprowadzane na spacer Warszawa Poborzańska 4 róg Wysockiego naprzeciwko Biedronki,
tel 022 8113006 lub telefon do własciciela -weta 0602251278 0228897872
p.Tomasz Zwierzchowski.Mozna negocjowac cene o ile pobyt byłby dłuższy

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem z Jury krak-częst więc daleko. Kto z W-wy podejmie się i zadzwoni żeby załatwić Dżekowi miejsce? Ustalmy to wspólnie żeby nie było dubli lub tripli. No i ważna rzecz komu wpłacać pieniądze? Tu trzeba działań a nie gadania. Ja mogę już przelać tylko nie wiem kto się tym zajmie. Tylko bez obaw - na pewno nie zostanie z tym sam. Czas nagli więc proszę o przemyślane decyzje... Sharona to Ty znalazłaś psa, co o tym myślisz? Jaka decyzja?

Link to comment
Share on other sites

Wstrzymajcie się na razie z kliniką...
Pojade tam w sobotę i spróbuje przewieźć psa do Wawy. Tu pójdę do weterynarza, a on PRAWDOPODOBNIE na kilka dni zostanie u kogoś z rodziny.
[Klinikę można załatwiać na zasadzie dowiedzieć się co i za ile i ew. wstępnie sie umówić (jakby co mieszkam na Zaciszu) Dowiedziałam sie o klinikach na ul. Trockiej, ale nie mam jeszcze "wywiadu".]
Wiem, że na razie wszystko jest "wstępnie", "prawdopodobnie" itd., ale dopiero jutro będe miała dokładniejsze informacje. :roll:
Dziękuje Wam za wsparcie - to bardzo podnosi na duchu :)

Nadal szukamy mu domu!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sharona']Wstrzymajcie się na razie z kliniką...
Pojade tam w sobotę i spróbuje przewieźć psa do Wawy. Tu pójdę do weterynarza, a on PRAWDOPODOBNIE na kilka dni zostanie u kogoś z rodziny.
[Klinikę można załatwiać na zasadzie dowiedzieć się co i za ile i ew. wstępnie sie umówić (jakby co mieszkam na Zaciszu) Dowiedziałam sie o klinikach na ul. Trockiej, ale nie mam jeszcze "wywiadu".]
Wiem, że na razie wszystko jest "wstępnie", "prawdopodobnie" itd., ale dopiero jutro będe miała dokładniejsze informacje. :roll:
Dziękuje Wam za wsparcie - to bardzo podnosi na duchu :)

Nadal szukamy mu domu![/quote]
Pewnie że lepsze leczenie w domowym ciepełku. Trzymam kciuki By Komuś zmiękczył serce z Twojej rodziny. On jest naprawdę bardzo, bardzo biedny:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gamoń']Weszka podaj mi namiary na te klinike ,o której pisałas .Moge zadzwonic i pertraktowac cene .Niestety finansowo nie moge pomóc 3 szczeniaki na tymczasie i 5 własnych przytulasów.[/quote]

Tu jest link do fv [URL]http://img229.imageshack.us/img229/142/dsc03783sm8.jpg[/URL]
- na pieczątce sa dane kliniki - jakby co. Mają doświadczenie w leczeniu łysolków ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja tez chetnie pomoge finansowo na leczenie,karme itp.Jestem nowa na dogomanii,ale juz od niej uzalezniona:lol:.Nie wiem tylko,ktoremu psiakowi pomoc najpierw,tyle tych biedakow dookola..:-(
Mam nadzieje,ze wkrotce Dzeki bedzie mial konto,prosze o informacje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marina']Ja tez chetnie pomoge finansowo na leczenie,karme itp.Jestem nowa na dogomanii,ale juz od niej uzalezniona:lol:.Nie wiem tylko,ktoremu psiakowi pomoc najpierw,tyle tych biedakow dookola..:-(
Mam nadzieje,ze wkrotce Dzeki bedzie mial konto,prosze o informacje.[/quote]
Witaj Marina:)
Dzięki za wsparcie. Ja wiem, trudno wybierać któremu jak pomóc ale w największej potrzebie są te chore i stare bo bardzo cierpią. Szczeniaczki a potem pozostałe. Tak mi się przynajmniej wydaje.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Pisałam Weszce, że będę dziś w klinice, gdzie był Bandi, ale nie dotarła, może jutro mi się uda. Ale lepiej szukajcie same, bo to miejsce w klinice lepiej sotawić dla najbardziej potrzebujących. Nie to, że umniejszam potrzebę małego, ale same wiecie, ja tam byłam tylko raz, a AśkaK na razie nie może firmować żadnego psa swoim nazwiskiem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...