Jump to content
Dogomania

Wozeczki inwalidzkie dla psow z paralizem


MalgosMalgos

Recommended Posts

[quote name='Szczurosława']kurcze no! te psy mimo kalectwa są uśmiechnięte,a na Animal planet zawsze takie zwierzeta się usypia tlumacząc to sprawianiem im cierpienia:cool1:[/quote]
Na Animal Planet usypiają nawet całkiem zdrowe psy, które trafiają do schroniska i warkną, bo im ktoś sztuczną łapą próbował zabrać miskę. :angryy: A przecież taki pies wymaga oswojenia ze stresującą sytuacją. :placz:

ps. sory za offa. :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katik']Na Animal Planet usypiają nawet całkiem zdrowe psy, które trafiają do schroniska i warkną, bo im ktoś sztuczną łapą próbował zabrać miskę. :angryy: A przecież taki pies wymaga oswojenia ze stresującą sytuacją. :placz:

ps. sory za offa. :oops:[/quote]


oj wiem co masz na myśli...
ja jak widze to babsko to mnie **** strzela, jak Bog decyduje który do adopcji, który do uśpienia!
wkurza, mnie to gadanie,,że "jak trafi do rodziny z dzieckiem bla bla bla", to niech nie wydają do rodzin z małymi dziećmi!
Gdyby ktoś grzebał w misce mojemu psu,ten zareagował by agresywnie.
Ważne,ża ja moge mu grzebać, obcy nie muszą:cool1:

sorry, za off;)

Link to comment
Share on other sites

mam znajoma ,ktora ma u siebie 10 pieskow na podobnych wozeczkach .wszystkie psy uratowala przed smiercia w schroniskach.Wozeczki sa lekkie i psy "fruwaja w jej ogrodzie.Ogrod przerobila ,polozyla kostke.Duze psy sa wnoszone bez wozkow.male jezdza po mieszkaniu.Ostatnio otrzymala jamnika ,ktorego wlasciciel wyrzucil z blokowego balkonu.jamniczek mial byc uspony,gdyz mial tylna czesc sparalizowana,ale sasiadka zabrala tego mlodego kawalera do siebie do piwnicy,ale cierpliwosc sie jej skonczyla i pragnela go wydac.Moja znajoma zabrala go do siebie, zamowila wozeczek ,i piesek teraz czuje sie jak zdrowy.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

w usa jest troche inna polityka co do usypiania psow
w uk jeszcze inna...


[quote name='Szczurosława']kurcze no! te psy mimo kalectwa są uśmiechnięte,a na Animal planet zawsze takie zwierzeta się usypia tlumacząc to sprawianiem im cierpienia:cool1:[/QUOTE]

[quote name='katik']Na Animal Planet usypiają nawet całkiem zdrowe psy, które trafiają do schroniska i warkną, bo im ktoś sztuczną łapą próbował zabrać miskę. :angryy: A przecież taki pies wymaga oswojenia ze stresującą sytuacją. :placz:

ps. sory za offa. :oops:[/QUOTE]

ja mojej Adzie
[*] robilam wozek tu: wozekdlapsa.pl
i super byl, bardzo zwrotny i w ogole...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...