Jump to content
Dogomania

wybor hodowli...


p.a.u.l.a

Recommended Posts

Witam. jestem tu pierwszyraz poniewaz zamierzam kupic yorka i chce sie was poradzic. Wybralam juz dwie hodowle i jesto to montezuma i piccolo cane. Niestety wybor jest bardzo cieżki wiec postanowilam siegnac po wasza rade. Bede bardzo wdzieczna jesli napiszecie mi ktora wy byscie wybrali i dlaczego :lol: aha i tak na marginesie to zamierzam wystawiac pieska. Prosze o szybka odpowiedz. Z gory dziekuje.

Link to comment
Share on other sites

Witam.Ja właśnie oczekuję na pieska z hodowli Angielski Lord.Poczytaj w na stronie tej hodowli.Sa akurat pieski i suczki.Ta hodowlę poleciło mi wiele osób i z paru źródeł wiem że tam szczeniaki nie żyja w klatkach tylko w domu i śpią w łóżeczku dzięcęcym.Niedowiary ale tak jest.Szczeniaki są teraz po pięknych utytułowanych rodzicach.Poczytaj na stronie [URL="http://www.angielskilord.com"]www.angielskilord.com[/URL] miot "F" .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='p.a.u.l.a']Witam. jestem tu pierwszyraz poniewaz zamierzam kupic yorka i chce sie was poradzic. Wybralam juz dwie hodowle i jesto to montezuma i piccolo cane. Niestety wybor jest bardzo cieżki wiec postanowilam siegnac po wasza rade. Bede bardzo wdzieczna jesli napiszecie mi ktora wy byscie wybrali i dlaczego :lol: aha i tak na marginesie to zamierzam wystawiac pieska. Prosze o szybka odpowiedz. Z gory dziekuje.[/quote]
Witaj. Znam montezuma tylko z opowieści i chodzą różne plotki więc nie mogę się jakoś obiektywnie wypowiedzieć. Jest to hodowla z mojego miasta Ty tez? :p

Link to comment
Share on other sites

Witajcie.Myślę,że jeżeli ktoś nie poleca konkretnej hodowli to wypada uzasadnić.Napewno bym szukała hodowli wyłącznie domowej,takiej gdzie nie izoluje się zwierząt w osobnych pomieszczeniach,hodującej góra dwie rasy psów.
Wybór naprawdę trudny,ale wiedz jedno,że nie ma hodowli w której nie zdaży się wadliwy psiak.Jednak największy nacisk ja postawiłabym na psychikę,ponieważ ze średniej jakości,fajnym psychicznie psiakiem jest o niebo lepsze życie niż z pięknym championem,(gdzie wiadomo ,że na którejś z kolejnych wystaw przestanie wygrywać)tchórzliwym i lękliwym.
Pozdrawiam i życzę udanego zakupu:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Louneliness']Radzę Ci abyś wyborem hodowlii nie kierowała się odległością, ja się kierowałam i sporo za to zapłaciłam :shake:[/quote]

popieram !!!

przy wyborze nie kieruj się odległością.

Proponuję przeanalizować propozycje różnych hodowli: co proponuje przy wydawaniu psa, co gwarantuje w przyszłości, czy podpisuje umowę itp - to zaprocentuje !!!

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=orange]Ja polecam CudNatury [URL="http://www.cudnatury.pl"]www.cudnatury.pl[/URL] z tamtąd jest mój piesek. Hodowla w Warszawie. A i ja też nie kierowałam się odległością, po prostu ktoś nam ją polecił, a potem się okazało, że hodowla jest kilka ulic dalej od naszego mieszkania. Ale my tam już nie mieszkamy.[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...