Jump to content
Dogomania

Chester szalona Krowa - serek do hamburgerów, wersja limitowana < 3


Avaloth

Recommended Posts

[quote name='Bonsai']Ślicznego masz psiaka. Bardzo podobają mi się DONki, niestety Pieg ich nie cierpi - kiedyś w schronisku był pogryziona przez ONka i teraz się rzuca... Ale pracujemy nad tym. [/quote]
dziękuję :) oj bidulek.. może kiedyś się jeszcze przełamie ;)
[quote name='LAZY']Chester juz chyba tą ciemną maskę zachowa! Cudny jest[/quote]
no chyba zachowa :eviltong: a Ida też ma śliczną czarną mordkę, co prawda troszkę inaczej ale też ślicznie :loveu:
[quote name='basia bonnie'][URL]http://i28.tinypic.com/122keqf.jpg[/URL]
śliczne zdjęcie Chesterkowa!! [/quote]
dziękować Boniczkowo-Warkowa:evil_lol:
[quote name='jbk']Słodki Chester [/quote]
jak śpi to może :D
[quote name='Jogurt']Oj nie bylo nas bo lezalam umierajaca na zapalenie oskrzeli No i jestesmy w 3 grupie dzielny chlopak
A z tym terminem to mnie juz tak za slowo trzymasz. Masz tu Pomarszczona galerie, prosze ogladac i sie WPISYWAC [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113216[/URL][/quote]
współczuje.. uwielbiam te wszystkie choróbska, a szczególnie te gardłowe, co nie można nic jeść bo gardło boli, i mówić nie można..
Już widziałam :loveu:
a w tą sobotę będziecie ? My raczej tak
Chyba że się załamę że mnie do szkoły nie przyjęli
[quote name='ewka i haker']hej czekamy na zdjecia[/quote]
będą jakoś.. ale nie wiem czy dziś :evil_lol: postaram się chociaż parę dać
teraz idę po eksperymentować z AP

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kuźwa nic nie mogę znaleźć, nic nie umiem, nic nie mogę pojąc :cool1:
Nie wiem jak ja się tego nauczę, chyba sobie korepetytora wezmę :cool1:
Ktoś ma angielską wersję photoshopa CS3 ? albo wie jak ściągnąć spolszczenie ? bo ściągnęłam, rozpakowała, wwaliłam na pulpit koło photoshopa i dalej jest po angielsku :cool1:
zaraz fotki wrzucę chyba

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isia & Chester']
tamten mi się już znudził ale nie było miejsca w podpisie ^^ teraz jest, ale można mieć góra 5 obrazków w podpisie :cool1:[/quote]

jak dobrze, że ja nie mam takiego problemu :evil_lol: mmm nowy nick? :P:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']jak dobrze, że ja nie mam takiego problemu :evil_lol: mmm nowy nick? :P:eviltong:[/quote]
ehe, zmieniony :eviltong: bo miałam Chester z małej litery, poza tym wszyscy mówili do mnie Chester :D
chciałam Iśka & Chester, ale nie ma polskich liter..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isia & Chester']no dokładnie :D
a no będą.. ale mam nadzieję że nie za duże, bo Chester padnie.. a ja razem z nim, bo spacery w taką pogodę to mordęga..
Ja w nocy śpię, ale rano budzę się z ciężką głową jak w gorączkę :cool1: więc budzę się na dobre dopiero z dwie godziny po zwleczeniu się z łóżka ^^
No to fajnie.. U mnie wczoraj w nocy padał deszcz i coś grzmiało, ale nie wiem czy była potem burza bo spałam :evil_lol:
kurde chcę sie nauczyć html tylko nie do bloga tylko do stron i nie mogę w ogóle pojąc co oni piszą w tych kursach..
I jeszcze nie mogę rozgryźć mojego AP, a mnie rozpiera energia do robinia czegoś takiego :eviltong:
co u Majaczki ?[/quote]

O nowy bannerek i nick! Wspaniałe. :D
Aha. ^^' Nie ma to jak Majaczki w czasie upałów. :eviltong:
U mnie też wczoraj padało i trochę grzmiało. Ja akurat z koleżanką byłam w parku i całą mokra wróciłam do domu. :eviltong:
Hah, 'wena' jakaś Cię na to wzięła. :D Ja tam swojego AP starej wersji też do końca nie pojmuję, ale zmniejszać zdjęcia/obrazki to umiem, to najważniejsze. :lol:
U Majaczki dobrze. :) Powoli sobie płynie ten czas wakacyjny i jest spoko. :) I przedwczoraj strzelałam z wiatrówki z siostrą i kolegą oraz jego mamą! :D Co prawda tak dobrze nie było, bo to pierwszy raz, ale najgorzej też nie było. :D
Fotki dawać! :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isia & Chester']ehe, zmieniony :eviltong: bo miałam Chester z małej litery, poza tym wszyscy mówili do mnie Chester :D
chciałam Iśka & Chester, ale nie ma polskich liter..[/quote]


A no rozumiem ^^ tak jak ja miałam bloga spanielka-molly i mnie wkurzało, jak do mnie wszyscy per 'Spanielko' mówili ^^

Link to comment
Share on other sites

[U][IMG]http://s6.photoblog.pl/photos/64/0C/19457524.jpg[/IMG][/U][U][B][COLOR=#FF6600]D[/COLOR][COLOR=#FF0000]O[/COLOR][COLOR=#FF9900]S[/COLOR][COLOR=#FFCC00]T[/COLOR][COLOR=#FFFF00]AŁ[/COLOR][COLOR=#FFFF99]A[/COLOR][COLOR=#CCFFCC]M[/COLOR] [COLOR=#00FF00]S[/COLOR][COLOR=#99CC00]I[/COLOR][COLOR=#339966]Ę[/COLOR] [COLOR=#008000]![/COLOR][COLOR=#33CCCC]![/COLOR]![COLOR=#3366FF]![COLOR=#0000FF]![/COLOR][/COLOR][COLOR=#00CCFF]![/COLOR][COLOR=#99CCFF]![/COLOR][COLOR=#00FFFF]![/COLOR][COLOR=#CCFFFF]![/COLOR][COLOR=#CC99FF]![/COLOR][COLOR=#FF99CC]![/COLOR][COLOR=#FF00FF]![/COLOR][/B][/U]

[B][/B]
[B][COLOR=#FF00FF][B][COLOR=Orange]do szkoły i klasy pierwszego wyboru[/COLOR][/B] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']A no rozumiem ^^ tak jak ja miałam bloga spanielka-molly i mnie wkurzało, jak do mnie wszyscy per 'Spanielko' mówili ^^[/quote]

No przynajmniej nie jestes Jogurtem :razz: a co mi tam, niech bedzie :eviltong: Dla niego wszystko :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martunia']O nowy bannerek i nick! Wspaniałe.
Aha. ^^' Nie ma to jak Majaczki w czasie upałów.
U mnie też wczoraj padało i trochę grzmiało. Ja akurat z koleżanką byłam w parku i całą mokra wróciłam do domu.
Hah, 'wena' jakaś Cię na to wzięła. Ja tam swojego AP starej wersji też do końca nie pojmuję, ale zmniejszać zdjęcia/obrazki to umiem, to najważniejsze.
U Majaczki dobrze. Powoli sobie płynie ten czas wakacyjny i jest spoko. I przedwczoraj strzelałam z wiatrówki z siostrą i kolegą oraz jego mamą! Co prawda tak dobrze nie było, bo to pierwszy raz, ale najgorzej też nie było.
Fotki dawać! [/quote]
[quote name='Martunia']Noo i co?! Mówiłam, że się Majaczka dostanie!!! [/quote]
dziękować :loveu:
O miło musiało być :D nie ma to jak zmoknąć w czasie spaceru ^^
Ja zmniejszam obrazki w paincie xD ale i tak by się przydało w tym umieć.. No nic muszę się za to zabrać w końcu.. żebym coś umiała we wrześniu, bo mam profil mat-chem-inf :O
O kurde ! nie zabiłaś nikogo ? :evil_lol:
ee no dam no ;D ale kiedy to nie powiem.. dzisiaj powrzucam z wystawy na wątek wystawowy, tu mogę parę najładniejszych poprzeklejać, a jak będziecie chcieli resztę zobaczyć to potem podam linka ;)
no mówiłaś, mówiłaś :P zacznij przeszłość przepowiadać ;D
[quote name='McDzik']A no rozumiem ^^ tak jak ja miałam bloga spanielka-molly i mnie wkurzało, jak do mnie wszyscy per 'Spanielko' mówili ^^[/quote]
no dokładnie :D nie ma to jak boskie ksywki :eviltong:
[quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]Gratuluję kochana!!!
Ja też się odstałam;D
[/COLOR][/quote]
dziękuję i też gratulacje :)
[quote name='Szarik']Gratuluję serdecznie!

Oglądałam wszystkie zdjęcia Chestusia, które w końcu wybrałas do MP?

Pozdrawiam![/quote]
dzięki ;)
ee.. jeden portrecik, ten co jest z kawałkiem kupy siana :D a drugie jeszce nie wiem.. a masz jakiś pomysł ?
[quote name='Bonsai']Gratulacje. Ja na dniach się dowiem czy się dostanę na UJ... Zazdroszczę, że mieszkasz w Krakowie. [/quote]
dzięki ^^ i co już wiesz ?
w sumie to mieszkam za Krakowem, ale do centrum mam tak ok. 20-30 min, jak nie ma korków, więc tak blisko :)
[quote name='Justys95']Gratulacje! [/quote]
[quote name='basia bonnie']Super! gratulacje![/quote]
dzięki xD

Link to comment
Share on other sites

[quote name='łapeczek']hey ja tu poraz pirwszy ale juz mi sie podoba i bede padac czesiej ...
sliczna mordka xD

no i GRATULACJE DOSTANIA SIE DO LO ...
ja rowniez sie dostalam do LO !!![/quote]
dziękuje :loveu: w imieniu Krowy oczywiście :D
dzięki i też gratulacje ;)
[quote name='xxSweetGirl93xx']hejo:)
sliczne fotki wszystkie:)
gratulacje dostania sie do wymarzonego LO:)
mnie czeka za rok wybór...
bedzie cieżko...
co tam??[/quote]
dzięki i dzięki xD
e tam jeszcze prawie cały rok, nie przejmuj się jeszcze ;)
a nic tam :) wczoraj byłam na wystawie :loveu:
[quote name='ewka i haker']gratulacje
ja tez sie dostalam hahah na pierwszy wybor
na jaki profil ty idziesz??[/quote]
dzięki i też gratulacje :)
mat-chem-inf, ale ze względu na chemię i majcę a nie infę.. a ty ?

Zaraz wstawię ładniejsze fotki z wystawy, a reszta będzie na wątku wystawy, zaraz podam link

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isia & Chester']dziękować :loveu:
O miło musiało być :D nie ma to jak zmoknąć w czasie spaceru ^^
Ja zmniejszam obrazki w paincie xD ale i tak by się przydało w tym umieć.. No nic muszę się za to zabrać w końcu.. żebym coś umiała we wrześniu, bo mam profil mat-chem-inf :O
O kurde ! nie zabiłaś nikogo ? :evil_lol:
ee no dam no ;D ale kiedy to nie powiem.. dzisiaj powrzucam z wystawy na wątek wystawowy, tu mogę parę najładniejszych poprzeklejać, a jak będziecie chcieli resztę zobaczyć to potem podam linka ;)
no mówiłaś, mówiłaś :P zacznij przeszłość przepowiadać ;D[/quote]

No ja jestem jasnowidz, od przewidywania przyszłości. :cool3:
Nie no, Ty i tak dużo umiesz. :D Pewnie na samym początku w nowej szole Was męczyć nie będą. ;)
Nie, nie zabiłam, strzelałam do tarczy. :D Raz mi się cudem udało trafić w 9, potem w 2. A strzałów było z 10, tylko 2 mi się udały. :lol: Ale chyba dobrze jak na pierwszy raz.
W takim razie czekamy na zdjęcia z wystawy. :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...