Jump to content
Dogomania

pies na balkonie lub puszczony bez opieki


Equus

Recommended Posts

Witam,
Mam taki problem. Sąsiad z przeciwka wziął sobie szczeniaka (teraz piesek ma może 4 miesiące) i "hoduje" go na balkonie (4m2)! Pies ciągle jest wyrzucany na balkon, siedzi tam całymi godzinami, załatwia się tam itd. Ma tam co prawda wystawione miski (nie wiem czy z wodą czy z jedzeniem), ale nie ma posłania tylko rzucone na terakotę prześcieradło. Pies piszczy i szczeka. Teraz jeszcze nie jest zimno ale niebawem będzie coraz gorzej. W dodatku sąsiad zamiast wyprowadzać psa to puszcza go raz dziennie wieczorem i idzie sobie do domu. Szczeniak biega bez opieki, miedzy samochodami, zaczepia ludzi bo chce się bawić.
Co można w takiej sytuacji zrobić? Facet wziął psa, którym się kompletnie nie interesuje. Straż miejska nie chce interweniować bo nie jestem w stanie podać im numeru mieszkania tego gościa (przynajmniej taki powód podają) - mogę za to podać adres i nr domu, piętro i pokazać palcem balkon. Ale nie chcą przyjechać! Gdzie można taką sprawę zgłosić? Jestem z Warszawy.

Link to comment
Share on other sites

[I][B]no wydaje mi się że to TOZ-u albo do straży dla zwierząt...
tutaj masz stronę straży dla zwierząt...mają oni oddział w Warszawie...opis sytuacje jaka zaistniała...[/B][/I]
[url]http://www.strazdlazwierzat.com.pl/index.php?pliki=okregi[/url]

[B][I]a jak to nic nie da to ja bym zakosiła szczeniaka i albo oddała do schroniska albo poszukała mu nowego domku...[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][B][I]a jak to nic nie da to ja bym zakosiła szczeniaka i albo oddała do schroniska albo poszukała mu nowego domku...[/I][/B][/quote]
Bardzo dobry pomysł. Skoro właściciel się nim nie interesuje to pewnie będzie mu obojętne czy psiak wróci do domu czy potrąci go samochód :mad:.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=Blue]Dziś wracając do domu zobaczyłam psa husky zamkniętego na balkonie o powierzchni 1m x 1m !!
Leżał zwieszając głowę przez kraty!:-(
Ten balkon jest tak mały że pies nawet nie może się położyć :placz:
Niewiem dokładnie który to numer mieszkania...
Kogo najlepiej powiadomić? TOZ, eko patrol, straż miejską? Kto najszybciej zareaguje?
[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...