Jump to content
Dogomania

Ca de Bou wystawa 04.2004 Warszawa


Terzia

Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Poprostu

,,Jak tu zyc w miescie ktore jest z tego znane, ze wszystko co sie dzieje z gory jest ukartowane tam gdzie dominuja postacie a nie fakty i zeby cos osoagnac kur.. mosisz miec kontakty..."

Kubus super pies

Pozdro 600

Link to comment
Share on other sites

Jarek to co się stało w Warszawce to skandal, nie wiem po prostu co powiedziec! A tłumaczenie, że ocena taka została wystawiona ze względu na wiek, to juz jest po prostu farsa! Klasa młodzieży zaczyna się od 9 miesiąca. A czesio już ma juz prawie 10!!!!!!!!

BRAK MI SŁÓW !!!!!!

W każdym badz razie Jarek nie przejmuj się, będzie lepiej, opis dostał super, a tlumaczenie ze ocena wstawiona ze wzgledu na wiek, to swiadczy juz o poziomie sedziego, widac jak sie zna na swoim fachu....

Buziaczki dla Dupka i do zobaczenia juz niebawem :D

Link to comment
Share on other sites

A to wy nie wiedzieliscie jak sedziuje pani Dmowska.Poptajcie ludzi od dogo argentino oni po pierwszym razie poprostu do niej nie jeżdzą!!!!!!.

To taka sedzina co sedziuje jak jej wiatr zawieje i humor dopisze.Na hali wiatru niebyło więc nie wiem dlaczeko tak zle było. Ja natomiast do chorwata tez więcej nie pojadę.Myslę że polski sedzia nie wywalił by Iwana z ringu za nieco malo pokazane zeby gdzie w kanarkach zeby nie sa najwazniejsza rzeczą w rasie.

Link to comment
Share on other sites

Miałam kiedyś "przyjemność" być ocenianą przez panią Dmowska. 2 krajówki i 1 międzynarodówka ( 3 tygodnie pod rząd i niestety ten sam sędzia). Z opisów wynika, że mam 3 różne psy (nawt kiedyś to pokazywałam jako anegdotę).

Jak ktoś wcześniej powiedział: do tej pani się nie jeździ, szkoda zachodu i własnych pieniędzy.

Link to comment
Share on other sites

Na tą mówi się "pani Układ" - z góry wiadomo, kto wygra. Z tego powodu część psów nie została zgłoszona.

Ja też do niej nie jeżdżę, ale na warszawską trochę wstyd byłoby nie pójść (zresztą i tak bym poszła więc lepiej już z psem), ale gdyby ona sędziowała np. Radom lub Łódź to zdecydowanie pożałowałabym pieniędzy i czasu. Kiedyś w Katowicach przegrałam rasę, bo moja suka "ma biust" i sędzina strasznie żałowała, że nie może dać mi Rasy. A w Krakowie już jej się pozmieniało i stwierdziła, że mam "koślawca".

Akurat w W-wie psy, które wygrały nie były najgorsze, ale czasami jak posędziuje to "ręce opadają"

Link to comment
Share on other sites

@ANIAN

mam znajomą, która ma teraz już cztery bordogi.

sukę z Andiego - to taka lewa hodowla

psa z mercatora od Basi Pałki - bardzo ładny pies , mało wystawiany

i dwie suczki jedną z tego skojarzenia po wyżej wymienionych psach i jedną od Pani Dołynny.

tej ostaniej jeszcze nie widziałem.

Zastanawiam się czy moja znajoma nie jest twoja znajomą? Ostanią Bordożkę przywiozła z okolic Krakowa? A mała ze skojażenia "swoich" urodziła sie sama?

Link to comment
Share on other sites

@Ania N ale fajny piesek tez mam bordoga suczke -kokaina tak zwana.Ma cztery lata szukam dla niej fajnego faceta takego z klasa.

@gorzała na wystawie w gdyni napewno zdrowie naszych psów wychylimy. A moze sie zgadamy i na wschód z naszymi piechami ruszymy. Co ty na to ?

Link to comment
Share on other sites

po kilku dniach już mi trochę minęła złość - ale wczoraj przeliczyłem sobie każdą wydaną złotówkę na jeden dzień i dokładnie tyle dni będę gnębił Paną D. :evilbat:

.

Jarek, to tochę popomstujesz, bo jak Tobie wyszło tyle kasy, co mnie, to spokojnie ponad rok to będzie trwało :wink:

I hola, hola, Jarek i Klekotki, proszę nie umawiać się na opijanie beze mnie :evil: No.

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście, że rasę wzięła p. Ch. - CACIB dla KRISZNY Coloss, Res CACIB HUUK Coloss, a w sukach CACIB KARMEN Coloss, Res dla ASTY Mar-Gos.

ANGRA Dogano - to suka , z którą byłaś teraz w Wawie

To z nią byłam, ale wyglądała paskudnie, tzn. cała wylniała i łaciata !

Link to comment
Share on other sites

no i do czego zmierzam - jeżeli zbliżę się do Renaty to mam już do końca wystawy przesrane - część majorkowej ekipy nie potrafi powiedzieć grzecznie i kulturalnie nawet dzień dobry. tak też było w Wawie.

kicha straszna, ale myślę, że tak jest również w innych rasach.

]

Ciemnogród i pustynia po prostu.

W rottkach zaobserwowałam calkowity brak pomocy dla "nowicjuszy", a wręcz przeciwnie, jeszcze kopa w plecy i na razie. To tez nie jest w porządku.

Ale nic to, bądźmy ponad to :wink:

Link to comment
Share on other sites

A przejścia polskich wystawców na ADRK to mogę dzieciom opowiedzieć- jak science fiction...

Zwyciężczyni Świata - dobra, trzykrotny Zwyciezca Klubu Ameryki- dwa razy dobry i raz bardzo dobry...

30 krotny Zwycięzca Młodzieży i dalej jak po sznurku...- dyskwalifikacja za wyłamany koniuszek zęba... (dlatego do Szczecina czołgiem) itd itp...

To nie jest tylko polska specyfika.

Gosia- wkurwiona, zła i poniżona warszawską wystawą.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...