Jump to content
Dogomania

Afrykańskie ślimaki - młodzież szuka dobrych domków.


supergoga

Recommended Posts

No to MASAKRA:-(
Okazało się, że "gratis" był większy i 3cm ślimaczki -iredalei które dostałam były już zapłodnione:crazyeye: i teraz mam (na razie:roll:) 28 małych ślimaczków:placz:
Ratunku... macie pomysł, gdzie ja moge jeszcze te ślimacze maluchy poogłaszać?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ojjj, byle do mnie takie ciężarne nie dotarły - bo na patelnię za małe :eviltong:.

Moje już przygotowane, dzisiaj przed świtem jadą.
Czy udało się Wam skontaktować z Arą - żeby odebrała ślimka?
Bardzo proszę. Jadą 3 ślimki.

I czekamy na iredalka (1) :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Ojjj, byle do mnie takie ciężarne nie dotarły[/QUOTE]
Dałam Wam takie małe to one chyba jeszcze nie tego:evil_lol:
A z tą patelnią to już zaczynam rozważać:razz:
Ale wygląda na to, że te iredalei to sporo mniejsze od fulic rosną bo moje fuliczki które są większe od największych iredalek to nawet jeszcze nie myślą o rozmnażaniu:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Equus']No to MASAKRA:-(
Okazało się, że "gratis" był większy i 3cm ślimaczki -iredalei które dostałam były już zapłodnione:crazyeye: i teraz mam (na razie:roll:) 28 małych ślimaczków:placz:
Ratunku... macie pomysł, gdzie ja moge jeszcze te ślimacze maluchy poogłaszać?[/QUOTE]

:lol::lol::lol:

Pseudo, pseudo!

Ja zapytam, może uda się dokoptować Twojego iredalika do drugiego slimaczka od supergogi (bo ja brałam dwa, a tylko jeden mieszka u mnie;))

Link to comment
Share on other sites

Już przekazane. 3 ślimaki
- dla anusi, dla Ewki i dla koleżanki Ary.
Ara pisała poprzednimi postami z prosbą o telefon - podała, bo nie ma dostępu do netu.
Proszę skontaktujcie się jakoś. Przekażcie ślimka.

Dzięki za białaska. Już w Agusiowych objęciach.

Akcja logistycznie udana.
Super.

Pozostały 2 ślimaki do adopcji.

Link to comment
Share on other sites

Czyli supergoogowe ślimoki są już u *anusia&ajlu*
To super!
A więc *anusia&ajlu* czy mam coś wziąś na te dwa ślimory dla mnie? nie wiem np jakiś słoik i je wtedy przełożymy?
Bo ja wybieram się jutro do Warszawy i mogę slimki odebrać.Tylko o której godzinie i gdzie by pasowało?
Bo mi by pasowało tylko w okolicy Śródmieścia czyli Nowy Świat, dworzec albo w złotych tarasach gdzieś przy wejściu głównym albo jeszcze gdzieś w tym rejonie.Bo nie znam się zbytnio na Warszawie i mogłabym się sama zagubić.A mogę tylko i wyłącznie odebrać w godzinach od 12 do 17.30

Link to comment
Share on other sites

czyli kolo empiku kolo nowego swiatu bede czekala jutro o godz 16.00, to jest na rogu kolo palmy gdzie sie zaczyna ulica nowy swiat, zapisz se moj nr tel to jakbys nie mogla trafic to zadzwon 504832997, a ja ci przekaze razem z pojemnikiem, przyszykuje do podrozy, nie zabieraj nic:p
sa fajne takie duuze:razz:

a i dzis jeszcze sciagnelam z siostrzencem z bloku takiego maluszka (smieszny kolor ma taki czarny nakrapiany,) pol bloku mam oblepiony w mikrusich slimakach i jednego wzielam:loveu: moze ktos jeszcze sie skusi:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']Już przekazane. 3 ślimaki
- dla anusi, dla Ewki i dla koleżanki Ary.
Ara pisała poprzednimi postami z prosbą o telefon - podała, bo nie ma dostępu do netu.
Proszę skontaktujcie się jakoś. Przekażcie ślimka.

Dzięki za białaska. Już w Agusiowych objęciach.

Akcja logistycznie udana.
Super.

Pozostały 2 ślimaki do adopcji.[/QUOTE]

ok juz sie kontaktuje z Ara i jakos sie umowimy i oddam wielkoluda;)

supergoga DZIEKI za slimoka fajne sa:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*anusia&ajlu*']

a i dzis jeszcze sciagnelam z siostrzencem z bloku takiego maluszka (smieszny kolor ma taki czarny nakrapiany,) pol bloku mam oblepiony w mikrusich slimakach i jednego wzielam:loveu: moze ktos jeszcze sie skusi:evil_lol:[/QUOTE]

A cóż to za ślimory? aż tak ich dużo ? Ja też chce takiego!!!

A tak wogóle to dobrze,że wszystko się już wyjaśniło bo już naprawdę myślałam,że wystawiłam do wiatru *anusia&ajlu* i,że będę ją miała na sumieniu. :oops:
Ale wszystko jest w porządku;)

Link to comment
Share on other sites

to ja poprosze też tego małego "blokowego" ;)
Po odbiór umówimy się w następnym tygodniu ,
Uzależniłam się juz od tych ślimaków chociaż jeszcze nie są u mnie,mam manię muszę mieć
wszystkie gatunki:evil_lol:
A tak wogóle to jakiej są" rasy "bo się juz z tym wszystkim pogubiłam :evil_lol: więc te od supergoogi to achatina fulica czy achatina achatina?, a te od Equus to Achatina iredalei?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Moje ślimki są oburzone... jak ten paskudny śnieg śmiał im zasypać mleczyki???
Objadały się nim do połowy grudnia ,a teraz figa z sałatki ;/ , zjadły wczoraj kawałek tostowego zwilżonego wodą chlebka i...czekają na halny który od dzisiaj u nas wieje;) może się doczekają i znowu będzie wielkie chrupanie zieleninki?:))

Tylko czemu One NIE ŚPIĄ???

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img691.imageshack.us/img691/7608/precel3.jpg[/IMG]

[IMG]http://img130.imageshack.us/img130/9621/precwl4.jpg[/IMG]

[IMG]http://img691.imageshack.us/img691/133/precel.jpg[/IMG]

[IMG]http://img690.imageshack.us/img690/7729/precel2.jpg[/IMG]

A oto i Precel w osobie własnej :D
Na razie siedzi u chłopaka, bo u mnie za zimno.
Ale zaraz sie przeprowadzam wiec zabiore go ze sobą.:evil_lol:
Jeśli zainwestowałabym w większe terra to chyba chciałabym drugiego, ale niespokrewnionego ślimka.. Bo jeden to taki samotny.
Musze podsunąc Preclowi tą owsianke.. Ale po przeprowadzcce.
A ostatnio zasmakował w.. mandarynkach! [wcześniej wolał jabłka, ale sie chyba przejadł.. :evil_lol:]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...