Jump to content
Dogomania

W imie TFUrczosci.....


Gaga

Recommended Posts

Granada - z boku profilu jest odnośnik do fotek.
Nie właziłam na tą stronę od przeszło trzech lat (kiedyś mnie znajoma poprosiła, żebym się zarejestrowała i podbiła jej nieco punkty czy coś tam). Gościa znalazłam, koment także... Dosadny, i dobrze ;] I dopisałam coś od siebie.
Nie wiem, jak widok przejechanego kota może kogoś bawić. Ja w każdym takim zwierzaku widzę mimo woli moją kotkę (paranoja, wiem)...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 552
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Noo...niestety bywa...ja równiez wysłałam na niego donos...i poskutkowało.:p
Usuneli mu fotke...a co on zrobił.?Żeby nie stracic twarzy i okazac,ze za przeproszeniem gówno go to obchodzi,zę mu ta fotke usuneli na profilu zrobił sobie sonde.:
[b]Dlaczego obsluga skasowala moja fotke martwego kota?[/b]
1.Z zazdrości.
2.Z zalu nad jego losem.
3.Bo chyba nie zlamalem regualminu...
4.Nie chcieli abym umieszczal ich fotki na swym profilu.


Ale mi to szpan.:lol:Nie chcial przed kolegami wyjsc na idote wiec teraz obsmarowywuje obsluge...zaraz dam na niego jeszcze jeden donos o obraze administratorow.;D

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Ale mi to szpan.:lol:Nie chcial przed kolegami wyjsc na idote wiec teraz obsmarowywuje obsluge...zaraz dam na niego jeszcze jeden donos o obraze administratorow.;D [/QUOTE]Dokładnie, własnie weszłam na jego profil. Normalnie szkoda mi takich ludzi jak on, szkoda ich głupoty,,,

Link to comment
Share on other sites

Ja też jakiś czas temu oddałam z rodziną 3 głosy, ale strona ze zdjęciami mi się nie otwierała.
Jako plastyk wstydzę się i za tego świra i za Kozyrę i jej wypchaną piramidę.

Instalacja - ktoś pytał - to taka kompozycja przestrzenna, gdzie różne elementy przestrzenne tworzą jakąś intrygującą całość :(
Jednym z tych elementów był ten umierający pies na sznurze...:(

[IMG]http://i146.photobucket.com/albums/r269/dearaewi/dd6.jpg[/IMG]

Artyści tworzą sztukę, intrygują, albo bulwersują, ale zawze widać piętno talentu, tudzież warsztatu artystycznego. Tu psychopata pragnął zwrócić uwagę widza przede wszystkim na siebie. On stworzył dzieło, a ślepe, bezduszne, snobistyczne i nadęte towarzystwo podziwiało...Podziwialiby nawet goowno, bo snob, to snob.
Płakać się chce, kiedy myślę o biednej umęczonej, okaleczonej, bezdomnej istocie umierającej w tym tłumie. Jak się pozbieram, wyślę wszędzie wszystkie możliwe protesty i petycje...

Link to comment
Share on other sites

Strasznie mi, kiedy przeczytałam o tym sqr..nu. :angryy: Oczywiście, petycję prześlę, komu się da. Sama uważam siebie za artystyczną duszę i moim zdaniem to sztuka nie była, tylko wyraz jakiegoś sqr..stwa. Mam nadzieję że zdechnie, a zdychał będzie długo i boleśnie. Może za to zdychać z artyzmem. To by dopiero była instalacja!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarodziejka']Ja też jakiś czas temu oddałam z rodziną 3 głosy, ale strona ze zdjęciami mi się nie otwierała.
Jako plastyk wstydzę się i za tego świra i za Kozyrę i jej wypchaną piramidę.

Instalacja - ktoś pytał - to taka kompozycja przestrzenna, gdzie różne elementy przestrzenne tworzą jakąś intrygującą całość :(
Jednym z tych elementów był ten umierający pies na sznurze...:(

[IMG]http://i146.photobucket.com/albums/r269/dearaewi/dd6.jpg[/IMG]

Artyści tworzą sztukę, intrygują, albo bulwersują, ale zawze widać piętno talentu, tudzież warsztatu artystycznego. Tu psychopata pragnął zwrócić uwagę widza przede wszystkim na siebie. On stworzył dzieło, a ślepe, bezduszne, snobistyczne i nadęte towarzystwo podziwiało...Podziwialiby nawet goowno, bo snob, to snob.
Płakać się chce, kiedy myślę o biednej umęczonej, okaleczonej, bezdomnej istocie umierającej w tym tłumie. Jak się pozbieram, wyślę wszędzie wszystkie możliwe protesty i petycje...[/quote]

Aż się poryczałam :(
Na tym zdjęciu mam wrażenie jakby zobaczył kogoś i miał
nadzieję na uratowanie z tej męczarni :(
Jakie biedne stworzenie :(
To dla ciebie Okruszku :(
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/33/8d859b5b9285dd2a.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Gdybyż był tylko ten jeden psychopatyczny sadysta,ale tam byli tez zwiedzający...przyszli na duchowa ucztę a tu.....anus mundi.Przeraża mnie najbardziej to,że nikt w żaden sposób nie zareagował.A wystarczyło tak niewiele,aby przeciwstawić się bestialstwu.Nie znalazł się wśród tej czeredy ani jeden sprawiedliwy... SS-mani stanowiący załogę obozów koncentracyjnych też zaczynali "szkolenie" od zabicia swego psa.Człowieka zabić potem jest już znacznie łatwiej.Wszyscy,którzy nie zareagowali są też winni tej zbrodni,choć najbardziej niewatpliwie ten podczłowiek,który zhańbił sztukę.Oczekiwałabym potępienia prawdziwych artystów,polityków a wreszcie kościoła.Nie wolno zamykać oczu,bo taki grzech zaniechania może doprowadzić do kolejnego KL Auschwitz.

Link to comment
Share on other sites

Bardziej intrygująca byłaby instalacja z jej autorem decydującym się na śmierć przez zagłodzenie w imię najwyższych wartości, ale łatwiej zabić bezbronne zwierzę...Gdyby ten świr się sam zagłodził uwiązany do sznura wśród przechadzających się i oglądających go ludzi zdobyłabym się odrobinę względu dla jego ostatniogo dzieła.

Link to comment
Share on other sites

Takim przypadkom nie nalezy popuszczac. Jezeli jeden to zrobil i nie zostanie ukarany, zrobi to rowniez i drugi. Poprostu przepisy sa do du..py.
Dlaczego organizacje, ktore zajmuja sie ochrona zwierzat nie maja wiekszych praw i mozliwosci, zeby egzekwowac prawo. Bo chyba odpwiednie deklaracje i ustawy zostaly uchwalone. Jak np:[B][SIZE=2][COLOR=#808000]
ŚWIATOWA DEKLARACJA PRAW ZWIERZĄT - [/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=2]uchwalona 21.09.1977 r. [B][SIZE=2][COLOR=#808000]
USTAWA O OCHRONIE ZWIERZĄT - [/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=2]z dnia 21 sierpnia 1997 r.[/SIZE][FONT=Times New Roman][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]I to bylo tak dawno, ale czy od tego czasu cos sie poprawilo? Wiec skoro uchwalono ustawe dla zwierzat to chyba tylko dla swietego spokoju. Bo instytucje i organiazcje dalej maja zawiazane rece. A oprawcy dalej robia swoje bezkarnie. Bo co to za kara w zawiasach. Wsadzic takiego chociaz na 3 miesiace do kicia , niech zaplaci grzywna na rzecz zwierzat i wtedy odechce mu sie znecania nad zwierzetami. A ludzie powinni donosic o takich przypadkach jak najczesciej. Niech szanowni rzadzacy i reszta widza ze los zwerzat jednak nie wszystkim jest obojetny.[/SIZE]
[/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

ja tez jestem za tym aby prawo w tej kwestii zostalo zmienione dajac prawo swobodnego dzialania organizacjom dzialajacym na rzecz zwierzat. tylko wtedy bedzie mozna karac zwyrodnialcow i katow zwierzat.


ps. dziewczyny , a oto co mi odpisal (a wlasciwie mojej corce ) misiaczek_cwaniaczek i mnie zablokowal :

"czep się swego chłopa, jeśli takowego posiadasz [IMG]http://img2.epuls.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][IMG]http://img2.epuls.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][IMG]http://img2.epuls.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] "

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomanka_']Chodziło mi czy chodzi Ci o tego zagłodzonego psa,czy o tego misiaczek_cwaniaczek .:p[/quote]


chodzilo o zaglodzonego psa ..bo czesto podpisujemy rozne petycje ale potem nie ma weisic czy cos udalo sie dzieki nim osiagnac..nie orjentujecie sie czy cos tam w tej sprawie dregnelo??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...