Jump to content
Dogomania

Dwa serduszka..Panna Jessi - Yorkowa księżniczka oraz Buffy - domowy postrach :D


tigrunia

Recommended Posts

  • Replies 13.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • tigrunia

    4442

  • Pegaza

    1351

  • Aga76

    1160

  • Kasia

    748

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Pegaza']Hej Be:p ale nam zrobilas niespodziewajke nic sie nie pochwalilas wczesniej nono:lol:

bedzie ciemna czy jasna?:eviltong:
pisz jak tam Jess zareagowala na nową siostrunie?:eviltong:

niech sie dobrze chowa malutka:loveu:[/quote]
Cze D-E :loveu:
A widzisz.. niespodziewajki są fajne :loveu::multi:

Nie wiem jaka będzie :p Ale taka jak Jess na pewno nie :razz:
Jess na razie jest obojętna. Chodzi i patrzy co to jest a w razie ataku ucieka na kanape :evil_lol:

Dzięki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']Szkoda ze masz aparat w naprawie bys nas fotami zarzucila:p
a rodzice od malej jak sie nazywają? bo ze kupilas od Marty to wiem..[/quote]
Aparat na wyprawę wypożyczyłam od szefa :evil_lol: Mam jeszcze trochę fotek to potem wstawię.

Mama to MEGI Oscar
a tata C'EST ERIC Cardea :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mała Rita']Beatko gratuluje Maleństwa!!!! :multi:
kurcze ale sie ciesze!!!! :loveu::loveu::loveu:[/quote]
Dzięki :loveu:
Też niedługo bedziesz miała :loveu:
[quote name='Kasia']Jeny, ale tu nowości!!!
Beatrycze Ósma, żeś sie nawet wcześniej nie pochwaliła...:mad:

No ale gratulacje! Mała jest cudowna :loveu::loveu:[/quote]
:razz:
:diabloti: SURPRISE :diabloti:

Dzięki :loveu: Podobno dziś ryczy cały dzień :placz: A ja dopiero o 17 wrócę do domu :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mała Rita']Co Luk na to? Jak ześ Go przekonała :evil_lol:
Ja lete na zakupy dziś :loveu:[/quote]
On nei miał nic do gadania :p
Co kupujesz znowu ?? :-o
[quote name='cardea'][CENTER]To siem spakuję po lekarzu do Bydzi i go :mad:
[/CENTER]
[/quote]
Przed chwilą był u mnie w pracy i mówię mu, ze ma wracać szybko do małej a on : "Co? Przed chwilą byłem! Jade na siłownie teraz" :angryy: No tu mu kwestie wytłumaczyłam :mad: Mam nadzieje, że zrozumiał :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][I][COLOR=navy]Beatko ale nam niespodziewajke zrobiłaś...ciesze sie razem z Tobą :lol:ja to kilkakrotnie czytałam tytuł i zastanawiałam sie czy to Ty czy może mi sie coś pomerdało:evil_lol:[/COLOR][/I]
[I][COLOR=navy]Mała jest urocza i prześlicza:loveu: Teraz to bedziesz miała wesoło:lol: [/COLOR][/I]
[I][COLOR=navy][/COLOR][/I]
[I][COLOR=navy]Rany z tego wszystkiego sie nie przywitałam wiec Witam :calus:[/COLOR][/I][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mała Rita']Lete spodnie zareklamowac :cool1: no i moze jakas apaszkę kupie w H&M :loveu:[/quote]
Sie pochwal jak wrócisz :p
[quote name='madziasto4']2B, mało co się herbatą nie zakrztusiłam, jak tytuł przeczytałam!
No kto to widział tak bez uprzedzenia następnego słodziaka kupować :mad:[/quote]
:evil_lol:
To co? Mam oddać ? :-( :diabloti:
[quote name='Jagódka&Uzi']ohohoho zasłużyłaś bo tylu miesiącach poszukiwań i oczekiwania! :evil_lol: Bardzo się cieszę! Niezła niespodzianka:evil_lol:[/quote]
:loveu: Niespodzianka to diabeł wcielony :evil_lol: Buszuje że hoho :crazyeye: Szybko się zadomowiła :loveu:

[quote name='Kasia_zg'][CENTER][I][COLOR=navy]Beatko ale nam niespodziewajke zrobiłaś...ciesze sie razem z Tobą :lol:ja to kilkakrotnie czytałam tytuł i zastanawiałam sie czy to Ty czy może mi sie coś pomerdało:evil_lol:[/COLOR][/I]

[I][COLOR=navy]Mała jest urocza i prześlicza:loveu: Teraz to bedziesz miała wesoło:lol: [/COLOR][/I][/CENTER]


[CENTER][I][COLOR=navy]Rany z tego wszystkiego sie nie przywitałam wiec Witam :calus:[/COLOR][/I][/CENTER]
[/quote]
Cze Kasiasta :multi:
A widzicie.. tak byście czekały razem ze mną i nie było by takiej frajdy :evil_lol:
[quote name='Marlena13']Jessi jest śliczna :)! Ma fajnego pycholka ;).[/quote]
Dziękuję :loveu:

Link to comment
Share on other sites

A to żem ja z dziamdziakiem :loveu:
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/295/8b44ed1e8195d35f.jpg[/IMG][/URL]

No i trochę Jessi dla odmiany :loveu:
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/295/70db927945f1edb0.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/30/a0fe057d3aa6216e.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/30/aed6bfc384310fea.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...