Jump to content
Dogomania

Dwa serduszka..Panna Jessi - Yorkowa księżniczka oraz Buffy - domowy postrach :D


tigrunia

Recommended Posts

[quote name='PositiveThought']A tutaj zawsze tak jakoś o interesach i ważnych sprawach, noo... :hmmmm:

2Be, oderwij się kurde od tego.

Dzess taka równiutko na mordzince obciachana jest?[/quote]
Ach bo ja kobieta interesów jestem :evil_lol:

Jess obcinana nie była newer :shake: Tak jej urosło :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 13.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • tigrunia

    4442

  • Pegaza

    1351

  • Aga76

    1160

  • Kasia

    748

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='iberia']Pewnie go spaliła <hahaha>

Pamiętaj o torcie truskawkowym
ps. przyjade chyba w sobote wieczorkiem :)[/quote]
Wiedziałam, że Cie ciasto przywoła :roflt: Wcale nie spaliłam :obrazic:- wyszedł wyśmienity :loveu:

Zapomniałam ale spoko spoko .. zaraz kartkę wypisuję i jutro robić będą :multi:
Laska ja jutro na roczek idę więc za szybko nie przyjezdżaj :eviltong: Obiło mi się o uszy, że Łuk ma jakiś dowóz więc pewnie gdzieś po 20 się zmywać będziemy :razz:

Link to comment
Share on other sites

Chyba znalazłam samochód marzeń :mdleje: [url]http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6262600[/url]
Tylko jak znam życie "fachowcy" Alfę mi odradzą bo pewnie coś się psuje, pewnie części drogie i dużo pali :cool1: Każdy mój fantastyczny pomysł upada z w/w powodów :placz:
Ale Focusik cały czas stoi pod znakiem zapytania :loveu: No i mam nadzieję, że Alfa się nada tyż i z tych dwóch będę wybierać :loveu::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga76']Dzień dobry :loveu:

Alfę kupisz?[/quote]
Cze Agnes :loveu:

Jak nic mi na przeszkodzie nie stanie :mad: Kurcze cenowo wypadają nawet chyba lepiej od Focusa albo porównywalnie. Tylko nie mam pojęcia czy to dobre auto jest ? :niewiem:

Patrz Aguś co jeszcze znalazłam :loveu: [url]http://www.allegro.pl/item429149047_dom_z_basenem_na_wyspie_phuket_tajlandia.html[/url] Raj na ziemi :loveu: (oczywiście nie uwzględniając Tsunami , huraganów i trzęsień ziemi:evil_lol:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga76']hihihi - wczoraj rozmawialiśmy dokładnie o tej ofercie, w pracy rozgorzała dyskusja na temat miesięcznych wydatków w Polsce związanych z utrzymaniem domu, wyżywieniem, chemią... oj działo się :evil_lol:[/quote]
O prosze jak utrafilam :evil_lol:
No o tych tematach to można godzinami nadawać :shake: Ale póki co interesuje mnie miesięczny koszt utrzymania Alfy :loveu: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tigrunia']O prosze jak utrafilam :evil_lol:
No o tych tematach to można godzinami nadawać :shake: Ale póki co interesuje mnie miesięczny koszt utrzymania Alfy :loveu: :evil_lol:[/quote]

trafiłaś :thumbs:

ciekawe ile spala po mieście w rzeczywistości... jeszcze ceny części i ubezpieczenie - dasz radę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga76']trafiłaś :thumbs:

ciekawe ile spala po mieście w rzeczywistości... jeszcze ceny części i ubezpieczenie - dasz radę[/quote]
:multi:

No właśnie .. ciekawe. Z ubezpieczeniem sobie poradzę bo wezmę mamę na współwłaściciela bo ona już chyba max zniżek ma ;) A ze spalaniem? Hmm.. najlepiej to by mi się diesel uśmiechał.. chyba, że bym gaz wstawiła :roll:
[quote name='AlKil']O kosztach utrzymania alfy nic Ci nie powiem, nikt wokół mnie jej nie posiada, ale mamusia betonik podlewała na medal!!!:evil_lol:[/quote]
Łii.. przekażę jej :loveu: A gdzie można medal odebrać ?? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tigrunia']
No właśnie .. ciekawe. Z ubezpieczeniem sobie poradzę bo wezmę mamę na współwłaściciela bo ona już chyba max zniżek ma ;) A ze spalaniem? Hmm.. najlepiej to by mi się diesel uśmiechał.. chyba, że bym gaz wstawiła :roll:
[/quote]

masz lopę po znajomości? bo teraz to już wcale nie jest wielka różnica :shake:

i oby nie była bardzo usterkowa...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga76']masz lopę po znajomości? bo teraz to już wcale nie jest wielka różnica :shake:

i oby nie była bardzo usterkowa...[/quote]
Ni.. z ropą teraz krucho :shake: Łuk załatwia sobie z 30 litrów na miesiąc .. więcej nie idzie :-( Ale diesle mniej palą i uwielbiam to mruczenie silnika :loveu: :evil_lol:

No własnei .. Miki się nie psuła dopóki z nią do mechanika na sprawdzenie nie pojechałam :roflt: Ale co tam.. 1,5 roku pojeździłam i czas na zmiane ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...