Jump to content
Dogomania

JEST ICH 18! dalmatyńczyki-myśla, że nie ma już dla nich szansy... POMOCY!!!


:: FiGa ::

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ojej ojej dziękuję :oops: :loveu:

chyba poproszę brata o jakiś szybki kurs kierowania takimi stronami - bo on się lepiej na tym zna - co by mozna zainteresowanych na dalmatową stronę odesłać... jakby mnie nauczył, to bym mogła nawet wklejać kropeczki z dogo, z opisami, telefonami i wszystkim :) ale ja mało pojętna jestem jeżeli chodzi o komputery, więc niestety nie mogę nic obiecać...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea_m']A w związku z czym mnie taki zaszczyt kopnął? Pierwsze słyszę :roll:[/quote]O ten telefon mi chodzi :oops: Bo ja również do czegoś takiego bym się nie nadawała, nie mam cierpliwości do pewnego rodzaju ludzi... :oops:

Chodzą słuchy że Koffi do domu jedzie dziś :multi:

[quote name='znikam']ojej ojej dziękuję :oops: :loveu:

chyba poproszę brata o jakiś szybki kurs kierowania takimi stronami - bo on się lepiej na tym zna - co by mozna zainteresowanych na dalmatową stronę odesłać... jakby mnie nauczył, to bym mogła nawet wklejać kropeczki z dogo, z opisami, telefonami i wszystkim :) ale ja mało pojętna jestem jeżeli chodzi o komputery, więc niestety nie mogę nic obiecać...[/quote]Byłoby świetnie gdyby strona z kropeczkami w potrzebie ruszyla znowu :loveu: Bylibyśmy Ci dozgonnie wdzięczni... :oops:
Wtedy może by w końcu cos ruszyło z adopcjami bo obecnie to szybciej kropeczki nam przybywaja niż ubywaja :placz:

Link to comment
Share on other sites

[B]Poszukuję dogomaniaków z Wałbrzycha i okolic w celu sprawdzenia domku przed adopcją. [/B]

[B]Poszukuję Domku Tymczasowego dla Centa w Warszawie lub okolicy. Ma to być krótki pobyt. Jest domek ale trzeba charakter psa sprawdzić .[/B]

Link to comment
Share on other sites

Taką znalazłam na stronie Bydgoskiego schroniska

Imię: [B]TINA[/B] Płeć: suka Wiek: 9 m-cy Wielkość: dalmatyńczykowata, raczej drobna Sterylizacja: TAK
Miała dom z ogródkiem. Miłai łagodna dla ludzi ale nie lubi innych psów i kotów.

[img]http://www.schronisko.org.pl/components/com_adopcje/adimages//psy/TINA%20PIES.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...